Sari la conținut

Intrunire moto Enduro Parc CassaNova


Ravenitza
 Share

Postări Recomandate

Enduro Parc organizeaza in data de 7-8 august 2010, Intrunire pentru Petrecerea de Casa Noua!!!

 

post-7727-1278431804_thumb.jpg

 

Incepand cu orele 11.00, sambata vom avea gratare, muzica, bar, plaja & baie, concursuri (skandenberg, paintball, trasul funiei, cel mai zgomotos motor, cel mai lent motor) cu premii, ne vom juca paintball, ne vom plimba pe circuitul nostru de enduro cu motocicletele (personale sau inchiriate), vom cobori pe tiroliana si multe altele.

Dupa orele 21.00 petrecerea va continua cu discoteca in aer liber, jocuri de lumini, karaoke si un mic program artistic, foc de tabara si cantat la chitari (rugam chitaristii sa nu se sfiasca sa aduca cu ei instrumentele)!!! Pentru cei mai somnorosi avem pregatit si campingul si chiar si cateva corturi disponibile pentru inchiriere (cu rezervare telefonica).

 

Aceasta petrecere se adreseaza atat comunitatii moto cat si celoralalti amatori de senzatii tari si voie buna!!!

Preturile vor fi mai mult decat accesibile astfel incat sa se poate simti bine toata lumea!!

 

Intrarea este 5 lei/persoana. Vino cu bonul de intrare la bar si vei primi o bautura(bere/racoritoare) din partea noastra!

 

Va asteptam pe toti la noua locatie sa ne distram impreuna!!!!

Detalii pe enduroparc

 

Se poate ajunge foarte usor la noua locatie si mentionez faptul ca NUMAI PE ASFALT!!!

 

Aveti harta aici: http://www.enduroparc.ro/contact.html

 

Coordonate : 44˚44’18,31’’ N - 25˚58’25,05’’ E

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Oh da!!!! nu mai veneau odata aprobabrile!!! ;)

DA, este adevarat. Celor care au fost la Enduro Parc Open va promitem in mod solemn ca Enduro Parc CassaNova va fi de cel putin 3 ori mai faina si mai bine pregatita.Am avut fonduri mai multe si ne-a ajutat si primaria.

Va astept in numar cat mai mare.Enduro Parc are nevoie de sprijin!!! :laugh:

 

 

 

Sunt aici sa va raspund la intrebari si nelamuriri!!!!

 

 

 

Onoare si respect!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi miroase a petrecere :D o sa fiu prezent.... pe 4 rotzi dar o sa fiu alaturi de voi. sa speram k si vremea va tine cu noi :laugh:

eu voi venii mai mult ca sigur pe 10 roti,deci nu e panica ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic.Dar stiu ca a curs bere cat Ialomita doua zile , la inundatii!!!Macar sa-ti faci echipa cu nebunii, va invat o tactica si ca premii o sa fie multa bere!!!!!practic toate premiile or sa fie in bere!!!

Asa, ca sa fie bine si sa se distreze toata lumea!!! deci eu is tare curios ce-or sa faca chitaristii. :laugh: si mai ales cati or sa vina.poate facem si concurs de cantat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna super bine! Nu imi mai anunt prezenta ca data trecuta am dat cu mucii in fasole, dar de principiu semnez si eu condica! :laugh:

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da! Mike esti asteptat.Am promis ca daca vin Motociclopii le voi face o surpriza.De i-as vedea eu stransi pe toti odata cu chef de caterinca , asa ca alta data.Ehe ce vremuri, ce seturi de glume ce pastrame, ce nebunii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca promiteti ca iese MACAR ca la OPEN eu ma bag.Mi-a placut maxim atunci.A fost simplu si pentru toata lumea.Nu fite,nu preturi mari...m-am simtit ca-ntr-o mare familie!!!Bravo baieti!!! Ne vedem acolo.

Daca vin de vineri seara, gasesc pe cineva acolo???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine, o sa fiu prezent. Am auzit ca la Open a fost tare, dar n-am putut ajunge. Lasa ca ma revansez acum. Parada se mai face?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PARADA se tine sambata (7 august)de pe la ora 14.00 sau 15.00 !!!! inca nu stiu sigur, dar bine ca m-ai intrebat.Se va tine sigur, ramane doar sa mai revin eu sa va comunic ora!!!

 

 

Merci ca mi-ai adus aminte,hombre!!!

 

Mesaj completat

Iata ultimele date despre parada: In jurul orei 15.00 vom pleca in parada pe itinerarul: Enduro Parc - Tariceni - Tinosu - Crivina - Poienarii Apostoli - Gorgota - Potigrafu -Gorgota - Poienarii Apostoli - Poienarii Burchii - Enduro Parc . Totul se va desfasura organizat si civilizat!

E un traseu care are cam 15 km de sosea proaspata si destul de frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beton !

Vin si eu daca sunt in tara.

Eu am vazut terenul cand era proaspat, virgin si plin de potential. Cred ca a fost dezvirginat cu acea ocazie. De abia astept sa vad ce au mai facut baietii pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratzie ! Intreb si eu ca-s mai de "departe" : enduropark este unul si acelas cu circuitul de la ciolpani ? Lamuritzi-ma si pe mine.

Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea de le aveti voi sunt pui de capritze ;)

doua capre cred ca le gasiti si la noi :D . Cel putin una sigur, noi facem eforturi sa fie si a doua :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa pot sa ajung si eu daca nu mi se va mia strica ceva pe la motor in ultimul moment ca data trecuta

Desi pica chiar inainte de zuia de salariu fac tot posibilul sa ajung....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...