Sari la conținut

INTRUNIRE MOTO LA BUZAU


MOUSAIOS
 Share

Postări Recomandate

In data de 6-7-8 august 2010 va avea loc prima editie din lantul de intruniri moto la Buzau. Postam afisul, programul, si harta pt. anul acesta.

 

 

Intrunire moto MOUSAIOS 2010 06-08 August

Buzau - Arbanasi

 

 

VINERI: primire cu tuica de munte si covrigi de Buzau

-In dialog cu natura ( trasee turistice,soft drinks, relax music)

-ora 21.00: proiectie moto( cele mai frumoase momente moto)

-ora 22.30: foc si hit rock

-ora 24.00: karaoke show

-ora 02.00: after party PASAREA DE NOAPTE

-ora 03.00: fasole cu afumatura si balade haiducesti

-ora 04.00: somn bizar ( nu si pentru organizatori)

 

SAMBATA: -ora 12.00: buna dimineata ( cafea la umbra bradului)

-ora 13.00: mountain bike show

-ora 14.00: show enduro ( buzoieni in competitie)

-ora 16.00: invitatie la sarmale si folclor

-ora 17.00: concursuri distractive cu premii

-ora 20.00: tir paintball ( distractie cu premii )

-ora 21.00: standby Oxigen

-ora 22.00: folk si poezie ( invitati surpriza)

-ora 04.00: rock si nebunie

-ora 05.00: bors de gaina

 

DUMINICA: ora 11.00: smantana cu marmelada si mamaliga la gratar

seara va fii dedicata organizatorilor si celor care vor sa ajunga acasa luni,

in Buzau ,complexul Atlantis, dotat cu piscina,loc pentru cort, bautura si mancare. ( cu costum de baie sau fara)

 

 

Mesaj completat

.

post-58106-1278970441_thumb.jpg

post-58106-1278971852_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Succes maxim baieti-venim cu mic cu mare fara pb. keep in touch! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detalii importante: vom avea parcare pazita ptr motoare si separata fata de zona corturilor!

: vor fii 3 zone- corturi, parcare moto si zona de petrecere!

: vom avea carnati de Plescoi din abundenta!

: preturile la mancare si bautura vor fi de bun simt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hunedoara va fi si ea prezenta , la BUZAU , deoarece ne place sa ne sustinem prietenii .

 

Va felicitam pt dorinta voastra de la face prima voastra INTRUNIRE MOTO ,va uram sa va iasa mai bine decat va imaginati , si SA NE CHEFUIM PE CINSTE !!!

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul este asfaltat pana la locatie! Se poate veni cu orice motor fara probleme! Nu avem posibilitate de cazare in zona! Locatia este foarte frumoasa ptr cine doreste padure, verdeata, liniste si aer curat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine bine ;)

 

Totusi sunt curios, care este motivul separarii corturilor de motorete? Am vazut ca moda asta se extinde (din pacate). Mie unu (si cred ca nu doar mie) imi place sa vad motorul in oki cand ma trezesc. Acasa nu am posibilitatea asta.

 

Prefer sa raspunda doar organizatorul, ca sa nu iasa topic de pareri si opinii

 

Si mult succes! Daca garanteaza Huniazii (care lasa motoretele langa cort, nu'i asa Akime?) inseamna ca e promitator!

 

Asfalt cald, namol uscat si vant din pupa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine bine ;)

 

Totusi sunt curios, care este motivul separarii corturilor de motorete? Am vazut ca moda asta se extinde (din pacate). Mie unu (si cred ca nu doar mie) imi place sa vad motorul in oki cand ma trezesc. Acasa nu am posibilitatea asta.

 

Prefer sa raspunda doar organizatorul, ca sa nu iasa topic de pareri si opinii

 

Si mult succes! Daca garanteaza Huniazii (care lasa motoretele langa cort, nu'i asa Akime?) inseamna ca e promitator!

 

Asfalt cald, namol uscat si vant din pupa!

 

Ca tot ai adus aminte de Hunedoara , unde cred ca te-ai simtit foarte bine ...........TE ASTEPTAM SI ANUL ACESTA LA EDITIA A 3-A

si noi am avut zona unde se puteau lasa motocicletele pt a fi pazite noaptea , dar in acelasi timp fiecare participant era lasat sa isi parcheze frumusetea langa cort ,, sa isi vada motocicleta cand se trezeste '' .

Sa nu criticam aceasta atitudine , organizatoii vor doar binele participantilor , si daca toate motocicletele sunt intr-un loc special amenajat , sunt mai usor de pazit . Dar , vei vedea ca baietii de la Buzau sunt niste oameni extraordinari , si foarte maleabili , deci vor prinde ideea ca unii vor sa doarma cu motoru langa cort ................

 

SA NE VEDEM CU BINE ACOLO , SA INCINGEM O PETRECERE HAIDUCEASCA !!!

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treci timpule mai repdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!....

 

 

Long live Buzau!!!!!

 

ne vedem acolo, baieti..si Cos(z)mine, nu uita de maieu! ;) ..pardon, "maiOu", ca sa fie asa cum am stabilit!

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine bine ;)

 

Totusi sunt curios, care este motivul separarii corturilor de motorete? Am vazut ca moda asta se extinde (din pacate). Mie unu (si cred ca nu doar mie) imi place sa vad motorul in oki cand ma trezesc. Acasa nu am posibilitatea asta.

 

Prefer sa raspunda doar organizatorul, ca sa nu iasa topic de pareri si opinii

 

Si mult succes! Daca garanteaza Huniazii (care lasa motoretele langa cort, nu'i asa Akime?) inseamna ca e promitator!

 

Asfalt cald, namol uscat si vant din pupa!

 

Intradevar ,motivele sunt cele mentionate mai sus pentru faza cu motorul langa cort! Noi am preluat acest model de la prieteni nostri din Ploiesti si Constanta! Oameni la inceput sunt sceptici, dar dupa aceea le place ideea! Va asteptam pe toti cu mare drag si sa ne distram si fara a pacani motoarele! SALUTARE SI RESPECT!

Un nr de tel ptr orice informatie:0740398447 ( nu sunati pana la orele 13.00)

Mesaj completat

 

 

 

 

 

Vineri seara

UNPLUGGED

 

cam asa canta baietii astia:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ajungem la locatie , am dorii sa putem manca : Carnati de plescoi ----- Babic ---- Ceapa de apa !

Deoarece acestea 3 nu se gasesc in zona noastra , si la Buzau sunt originalele si cele mai gustoase .......... ;)

 

Organizatori , puteti sa ne ajutati cu rugamintea asta ................................................???

SA NE VEDEM CU BINE !

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie unu mi se pare super ok ideia de a separa corturile de mobre, cand ti-e somnu mai drag se trezeste cate unu sa pacaneasca de iti vine sa ii rupi capatana. ex la tg secuiesc anu asta la 4 dimineata ii dadea cox la un enduro care nici macar tobe nu avea.urat urat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In data de 6-7-8 august 2010 va avea loc prima editie din lantul de intruniri moto la Buzau. Postam afisul, programul, si harta pt. anul acesta.

 

 

Intrunire moto MOUSAIOS 2010 06-08 August

Buzau - Arbanasi

 

 

VINERI: primire cu tuica de munte si covrigi de Buzau

-In dialog cu natura ( trasee turistice,soft drinks, relax music)

-ora 21.00: proiectie moto( cele mai frumoase momente moto)

-ora 22.30: foc si hit rock

-ora 24.00: karaoke show

-ora 02.00: after party PASAREA DE NOAPTE

-ora 03.00: fasole cu afumatura si balade haiducesti

-ora 04.00: somn bizar ( nu si pentru organizatori)

 

SAMBATA: -ora 12.00: buna dimineata ( cafea la umbra bradului)

-ora 13.00: mountain bike show

-ora 14.00: show enduro ( buzoieni in competitie)

-ora 16.00: invitatie la sarmale si folclor

-ora 17.00: concursuri distractive cu premii

-ora 20.00: tir paintball ( distractie cu premii )

-ora 21.00: standby Oxigen

-ora 22.00: folk si poezie ( invitati surpriza)

-ora 04.00: rock si nebunie

-ora 05.00: bors de gaina

 

DUMINICA: ora 11.00: smantana cu marmelada si mamaliga la gratar

seara va fii dedicata organizatorilor si celor care vor sa ajunga acasa luni,

in Buzau ,complexul Atlantis, dotat cu piscina,loc pentru cort, bautura si mancare. ( cu costum de baie sau fara)

 

 

Mesaj completat

.

 

 

 

 

Coordonatele exacte sunt :

 

 

45.23.964 N - 26.44.075 E

 

multumim Ariman!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ajungem la locatie , am dorii sa putem manca : Carnati de plescoi ----- Babic ---- Ceapa de apa !

Deoarece acestea 3 nu se gasesc in zona noastra , si la Buzau sunt originalele si cele mai gustoase .......... ;)

 

Organizatori , puteti sa ne ajutati cu rugamintea asta ................................................???

SA NE VEDEM CU BINE !

 

 

 

 

RESPECT

 

Avem tot ce ai cerut ( mai putin papusa gonflabila) si nu o sa poti manca tu tot ce-ti dam noi!

Un alt anunt important este ca maestrul de ceremonii va fi TIBIZA de la ploiesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem tot ce ai cerut ( mai putin papusa gonflabila) si nu o sa poti manca tu tot ce-ti dam noi!

Un alt anunt important este ca maestrul de ceremonii va fi TIBIZA de la ploiesti!

bai frate dar nu-i corect unde ma duc nu scap de Tibi, la mare..Tibi, la munte...Tibi..., si ma gandesc ca umeaza si Ploiestiul- :) maine poimaine o sa auzi copii?Ce vrei sa te faci cand o sa fii mare?..Pai..Tibi.. :P

Dar mai ganditi-va frate si la burtile noastre ca in ritmul asta se duce dracu burta de biker din cauza prestatiei prezentatorului...cate hohote de ras putem duce si noi :D

Putina sunca cu ceapa se poate? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa avem si sunca cu ceapa rosie, tuica de pruna, babic, carnati de Plescoi, pastrama de oaie, mici, ciorba de burta, bors de gaina, fasole cu afumatura, salate, garnituri, bere ieftina, si tot ce mai vrem noi! Va asteptam! SALUTARE SI RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita nebuniei cu prostia asta de criza la mine va fi prima intrunire pe anul asta. Stiti ce e culmea nu banii au fost problema ci lipsa timpului.

Asta cu criza economica e vrajeala frate. Eu cred ca e criza temporala.

Deci in concluzie anul asta o sa servesc doar doua intruniri. Prima va fi la Buzau fiindca o astept de 10 ani si cealalta la Ploiesti ca cica va fi Tibi in rolul principal.

Am auzit eu niste zvonuri ca o sa fie Tibi si la Buzau asa caasta e o sa il suportam de doua ori. :)

O sa ne uram unii altora - Sa fie Tibiiiii-

Pana mea deja zambesc ca prostul numai gandindu-ma la idee.

 

Am vazut pozele cu locul unde va urma sa ne prabusim. Sper sa avem voie sa punem corturile in padure ca pprea arata misto.

Va fi asa cum nu a mai fost.

 

Mult noroc baieti si vom fi alaturi de voi negresit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...