Sari la conținut

Intrunirea GRIFF MC, 8-11 Iulie 2010


Postări Recomandate

A fost o intrunire pur si simplu SUPERBA, care merita un topic pentru poze.

 

Asadar, rog pe cei care au poze de aratat la lume (si sunt convins ca sunt multi) sa le arate.

 

Distractia a fost la ea acasa si pe parcursul celor 4 zile zile de intrunire s-au intamplat multe lucruri frumoase, am baut, ne-am distrat, am luat cupe pe la concursuri, am cantat pana am ragusit, am pescuit, ne-am imbaiat in apa termala...ce mai...Toata stima pentru organizare!!!

 

Asadar, sa lasam pozele sa vorbeasca!

 

 

P.S. Eu o sa pun ceva poze si filamri mai pe seara :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am baut,

 

al dracu'..la mine te-ai gandit?..hai bogdane baga si tu pozele..din ce am vazut imi imaginez ce intrunire a fost :(

 

RESPECT :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al dracu'..la mine te-ai gandit?..hai bogdane baga si tu pozele..din ce am vazut imi imaginez ce intrunire a fost :(

 

RESPECT :laugh:

 

S-o gandit. Promit eu. Ne vedem la Nandru sa bem impreuna :)

Nick.

 

P.S. Bogdane si io astept pozele si filmul!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem la Nandru sa bem impreuna :)

 

Atunci, sa ne vedem cu bine :(

 

RESPECT :laugh:

 

p.s.-iertare pentru offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al dracu'..la mine te-ai gandit?..hai bogdane baga si tu pozele..din ce am vazut imi imaginez ce intrunire a fost

 

RESPECT

 

 

Logic ma ca m-am gandit...ma gandeam:"ba...ce bine ca nu-i Yedutz aici, ca pot sa beau mai muult"! :)

 

S-o gandit. Promit eu. Ne vedem la Nandru sa bem impreuna

Nick.

 

P.S. Bogdane si io astept pozele si filmul!!!!

 

Care film? Ca am "doar" 33 de clipuri :laugh:

 

Mai am de lucru pana imi fac ceva ordine printre poze si filmari, sa selectez cateva sa le urc pe net...mai dureaza ceva, dar sper sa le rezolv in seara asta :(

Editat de shackalu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o intalnire de nota 100 FELICITARI ORGANIZATORILOR SI PARTICIPANTILOR , si acum sa curga pozele :(

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut 2 slide-uri cu poze de la mine, si inca ceva poze pe care le-ati postat si voi.

O sa urmeze si filmarile, numai ca trebuie sa le editez putin.

 

ENJOY!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si toata lumea a vb acolo ungureste de nu te puteai intelege cu nimeni?;)

am fost la o intalnire in sovata si asta a fost principala problema(nu era frate cu cine sa vb aici la mine n tara)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si toata lumea a vb acolo ungureste de nu te puteai intelege cu nimeni?:D

am fost la o intalnire in sovata si asta a fost principala problema(nu era frate cu cine sa vb aici la mine n tara)

 

Naaahhh....ne-am inteles cu ei, cum sa nu?!? Am dat din maini pana am facut febra musculara, dar pana la urma tot au priceput ce vroiam :(

 

Si pe langa asta am mai avut si vorbitori de maghiara in grup, deci...n-a fost chiar o problema :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Naaahhh....ne-am inteles cu ei, cum sa nu?!? Am dat din maini pana am facut febra musculara, dar pana la urma tot au priceput ce vroiam :(

 

Si pe langa asta am mai avut si vorbitori de maghiara in grup, deci...n-a fost chiar o problema :P

 

Ie ma... Cum ii zice la zama in maghiara? Leves. Si la friptura? Carne :D

Pana la urma o fost bun "lopi menu", chiar daca era sa ma fenteze cu felu' 2.

Bogdaneeeee!!!!! Baga poze si filme, ca te tai de la portie cu palinca!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdaneeeee!!!!! Baga poze si filme, ca te tai de la portie cu palinca!!!!!

 

Prea buna palinca aia ca sa ma risc sa nu capat nika...asa ca am facut un filmuletz cu Stuntsow-ul, deocamdata. Cum am timp o sa mai fac si altele.

 

 

P.S. Scuze pentru imaginea cam tremurata...era cald, berea era rece si na...intelegeti voi ce vreau sa zic :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

:banana: anul asta se repeta intrunirea tot intro locatie de strand

 

primul grup pleaca joi dimineata la 10ce data de 7 iulie 2011 informati ulterioare ma gasiti pm sau pe sectiunea cluj la INTRUNIREA DIN UNGARIA deja sau inscris din cluj si din inprejurimi 63 de motoare dar plecarea va fi in diferite grupuri depinzind de timpul liber a fiecaruia.

post-30635-0-29296700-1309549371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna idee sa-i popularizam pe cei de la Griff MC si intrunirea lor. Organizarea este intotdeuna la un foarte bun nivel, locatia curata, bazine termale si netermale din belsug si o atmosfera mereu placuta si decenta.Concursuri multe si spectaculoase,mincare traditionala condimentata, muzica mereu buna, politete civilizatie si bun simt. O excelenta destinatie de intrunire moto pentru cei din vestul tarii si nu numai. (340km de la Cluj in acest caz cind s-a tinut la Tissafoldvar).

 

Noi ne-am obisnuit ca in ultimii ani sa nu lipsim de la aceasta intrunire si anul acesta cred ca am atins apogeul, am fost in jur de 50 motociclete "RO" din Cluj si nu numai.

 

Nu prea am avut timp de poze,cam putine am facut, dar sint convins ca cei care au avut ideea acestui topic si altii vor posta si aici, nu numai pe local Cluj.

 

https://picasaweb.google.com/107521694753448492897/Jul6102011IntrunireGriffTisafoldvar?authkey=Gv1sRgCJq83tTcnOjNaA

 

Am uitat sa specific, pozele sint de anul asta 2011 editia Tissafoldvar a intrunirii Griff MC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...