Sari la conținut

Iesiri cu chopper-ul/cruiser-ul...


stcimponeriu
 Share

Postări Recomandate

Maine o tura, ceva?!? M-as da pana la Campeni (cam rece prin munte in perioada asta, asfaltu' nu-i chiar ca in palma dar merge, peisaje superbe, cam doo ore dus) sau o tura pana la Bistrita (asfalt ca-n palma, peisaje ... ok, tot cam doo ore dus). Sau oriunde, numai sa se invarta roata. Eventual in formatie de parada cu 60km/h pe autostrada pana la Campia :) :laugh: :laugh: ;)

Respecte, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 995
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

desigur ca invartim si maine roata :)

ar fii pacat sa nu profitam cat inca ne mai putem da

la 11:30 adunarea sub podul ala din manastur cu plinu facut si burtile goale .

golim rezervoru si umplem burtile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) La ora aia nu cred ca o sa ajung sub pod, pt. ca diseara ma duc sa-mi "ud" noul tatuaj.Daca e sa ies la tura , eventual ma voi prezenta la ora 14, cea anuntata de Andy...., el stie mai bine despre ce e vorba.Leather rebel !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, daca vremea ne va permite, dupa cum spunea si Auto_SOS, adunarea sub podul "N" la 11,30,

cap compas Huedin pentru un ceai cald, dupa ceea intoarcere la Cluj,

adunarea la ora 14 in OMV Calea Turzii si alt cap compas Talora (intrarea in Turda) pentru o binemeritata ciorba si o placinta.

Asadar tura din doua etape, sa avem de unde alege!

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

leather socks ...e expirat

 

se cumpara antiexpirante si chestii prietenoase si comfortabile cu pielea umana :)

Mesaj completat

nu ai invatat nimic in 6 ani .... :laugh:

 

dedicatie speciala pt judas .

nu 6 ani ... hmmm..6 luni :laugh: ;)

clipa cu clipa pazesteti aripa

aripioara ta de soi

ca sa nu fi pe locul doi :)

Editat de alexandru1771
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La voi o poza , o iesire azi ???

:) :laugh:

 

nimic????

 

Mah, Vlady, mah ce baiat bun esti tu, mah, cum te f__e grija fata de altii, mah!

Iaca, ai o poza de la noi, ca sa fii satisfacut, mah!

 

Tot citesc topicuri pe acest forum, si nu-mi vine sa cred ce infantili sunteti unii dintre voi:

jigniri, invective, glume proaste, comentarii de dragul rating-ului, intrat in vorba fara sa va intrebe nimeni, etc.

N-aveti altceva mai bun de facut?

Luati o carte de citit in mana, mergeti la un teatru, la un concert, la cate o expozitie, o sa gasiti lucruri interesante in jurul vostru.

Hai norock!

post-47060-1290459605_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, Vlady, mah ce baiat bun esti tu, mah, cum te f__e grija fata de altii, mah!

Iaca, ai o poza de la noi, ca sa fii satisfacut, mah!

 

Tot citesc topicuri pe acest forum, si nu-mi vine sa cred ce infantili sunteti unii dintre voi:

jigniri, invective, glume proaste, comentarii de dragul rating-ului, intrat in vorba fara sa va intrebe nimeni, etc.

N-aveti altceva mai bun de facut?

Luati o carte de citit in mana, mergeti la un teatru, la un concert, la cate o expozitie, o sa gasiti lucruri interesante in jurul vostru.

Hai norock!

Multam seful , si scuza-mi impertinenta de a va viola intimitatea acestui topic ''privat" insa am fost si eu curios , multumesc de sfaturi le voi lua in considerare , cat despre raiting crede-ma ! ma cam lasa rece .

 

numa bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi-maine bagam motoarele la garaj...., dupa aceea mai ramane valabila intalnirea de miercuri?Apropo: Mark are o propunere interesanta pt. noi, cu privire la locatia de intalnire pt. chopper-cruiser-istii de pe aici...., Detalii mai incolo....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

http://www.rockfm.ro/stiri/24/For-Those-Ab...LUTE-YOU--.html

For Those About To Rock - WE SALUTE YOU!

 

Loool! Ce fain! Asteptam caravana RockFM si la Cluj!

Promitem sa fim 17, in loc de 7 chopper-isti tari! :)

 

Pana atunci, ne vedem si maine de la 20 in Shadow, la o poveste, un pop-corn, o bere,

o apa tare, prietenii stiu de ce :D

 

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:

http://www.rockfm.ro/stiri/24/For-Those-Ab...LUTE-YOU--.html

For Those About To Rock - WE SALUTE YOU!

 

Loool! Ce fain! Asteptam caravana RockFM si la Cluj!

Promitem sa fim 17, in loc de 7 chopper-isti tari! :angryfire:

 

Pana atunci, ne vedem si maine de la 20 in Shadow, la o poveste, un pop-corn, o bere,

o apa tare, prietenii stiu de ce ;)

 

Hai norock!

;) Astazi seara in Shadow..., la dume..., la 20

Mesaj completat

Azi mi-am bagat si io viroguta la cutie, bine-nteles cu obiectivul major indeplinit : aripa cromata ....

post-22318-1292688877_thumb.jpg

post-22318-1292688904_thumb.jpg

post-22318-1292688927_thumb.jpg

post-22318-1292688945_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sarbatori fericite tuturor! Anul viitor sa va aduca implinirea dorintelor cele mai fantastice!

Ma bucur ca v-am cunoscut (cei de pe acest topic si nu numai), sunteti niste tipi deosebiti,

desi atat de diferiti unii fata de altii, oameni adevarati, prieteni sinceri.

A crescut inima-n mine de bucurie cand am primit urari de sarbatori de la TOTI noii mei

prieteni motociclisti, multumesc inca o data!

La anul promit sa fac lobby pentru mai multe iesiri impreuna si cu mai multi participanti.

Pana atunci, "Hai norock!" si distractie maxima de sarbatori! :) :)

 

PS: Pentru Judas - Virogutei ii sta foarte bine cu aripa cromata, felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am o problema si poate vreti si puteti sa ma ajutati. De ceva timp imi tin saracul motor afara si vroiam sa stiu daca e careva care are loc in garaj in manastur unde as putea sa il inghesui si eu.

Sarbatori fericite si la multi ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am o problema si poate vreti si puteti sa ma ajutati. De ceva timp imi tin saracul motor afara si vroiam sa stiu daca e careva care are loc in garaj in manastur unde as putea sa il inghesui si eu.

Sarbatori fericite si la multi ani!

 

daca vrei in zorilor, aproape de varianta zorilor-manastur, vadava mea va asteapta :)

(50 lei / luna)

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am o problema si poate vreti si puteti sa ma ajutati. De ceva timp imi tin saracul motor afara si vroiam sa stiu daca e careva care are loc in garaj in manastur unde as putea sa il inghesui si eu.

Sarbatori fericite si la multi ani!

 

I-am dat un PM si lui Florynn, a carui Pegasso sufera langa a ta, spunand de cele 2 locuri libere a lui Black Widow...

Hai sa luam remorca de la Sebi77, eu am carlig la masina, si sa aducem motoarele la adapost, in garaj.

 

In alta ordine de idei, maine de la ora 20, ca de obicei, intalnire in Shadow.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-22318-1293624401_thumb.jpgpost-22318-1293624255_thumb.jpg :D Sarbatori fericite tuturor prietenilor, indifernt de tipul de motor pe care-l poseda si un calduros la multi ani ! La anul sper si io sa ne adunam mai multi , si sa cutreieram cat mai multe locuri impreuna.

Mi-am modificat intre timp si io un pic Viroguta : ceasul km, ghidon mutat un pic, far muttat , semnalizatoarele fata mutate, rezervor usor mai ridicat din fata...., deocamdata fara parbriz : poze :

:) :)

post-22318-1293624224_thumb.jpg

Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah, fratilor, au trecut si Sarbatorile, si Anul Nou, asa ca e timpul sa ne punem iar pe intalniri, distractie si voie buna!

Maine fiind miercuri, incepand cu orele 20 va astept in Shadow la o vorba, un pop-corn, un pahar cu apa tare...

Hai norock si "La multi ani!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, nici eu nu mai ajung, ma gasiti in Valahia! :D

 

 

:cheers: scuze nu m-am putut abtine,e ceva de genu HAIDETI FRATILOR ACOLO CA EU NU VOI FI :lol:

 

 

p.s. NOI SA FIM SANATOSI!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...