Sari la conținut

Iesiri cu chopper-ul/cruiser-ul...


stcimponeriu
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti si fete,eu sunt nou si doresc sa cunosc bikeri, am sa vin si eu la Casa Vikingilor,motorul meu doar Sambata ajunge din Germania in Cluj,si dureaza umpic sa faca cunostinta cu drumurile noastre bune..dar sper sa ma misc repede..eventual daca stie careva care sunt pasii pentru inmatriculare raman profund indatorat :blbl:

salut, ca sa o inmatriculezi repede, sun-o pe mihaela 0722437343, de o viata face numai inmatriculari. calin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 995
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

se iese undeva sambata?

iesim si sambata daca tine vremea cu noi .

ceva plimbarica mai scurta ....

pana la Turda sa halim o placinta :blbl:

la ora 13 .... plecarea si intalnirea la OMW pe calea turzii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord! Daca nu ploua, ne vedem in OMV, in spate, la ora 13.

Hai norock! :blbl: :P

Mesaj completat

Prieteni chopper-isti!

Maine, miercuri, 4 mai, la ora 20, ne intalnim la Casa Vikingilor din Grigorescu, str. Al. Vlahuta 41A.

Pentru o mai buna orientare:

 

http://urbo.ro/local/casa-vikingilor-86557

 

Ne vedem acolo, hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cumva cineva a cui e un chopper (cred ca yamaha) parcat cu o husa pe el in fata la blocul nou de peste drum de sala sporturilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singurul loc civilizat decent unde nu ai de folosit masca de gaze impotriva fumului de tigara, unde nu stau studentii alcoolizati in jurul tau, nu pute a crama de bere este in grigorescu la casa vikingilor si mancarea e in portii pervers uriase, ca 2 abia am mancat 1 portie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, fratilor, da! Maine este miercuri si ne intalnim din nou!

Sigur ca la Casa Vikingilor din Grigo, mancarea a fost super,

ambianta placuta, ne vedem acolo la ora 20.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Grigorescu?

 

Nu e pizzeria Mamma Mia?

 

Acea e in Donath, scuze m-am incurcat eu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit: Astazi s-a batut recordul de motoare participante? Si cred ca si la Harley-uri participante....alin3400 : super faina Viroguta ! Sa ai parte numai de bucurii cu ea! Duminica se anunta iesire a chopperistilor catre Bistrita.Eu personal nu stiu daca am sa pot veni.La mai mare ....! :friends:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.... sun posesorul proaspat al unui virago 250 ... si un tanar in ale motorului ..desi varsta nu prea :P credeti ca as gasi si eu un loc printre voi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.... sun posesorul proaspat al unui virago 250 ... si un tanar in ale motorului ..desi varsta nu prea :P credeti ca as gasi si eu un loc printre voi ?

 

 

Ori ce detinator de chopper este bine venit.... si nu numai,

Conditiile de baza sunt simple:

Omenie , bun simt si coloana vertebrala. Ah si mistocareala cat cuprinde, dar mai intai tatoneaza in ce fel sant bine primite.

 

Miercuri ne intalnim la casa vikingilor in grigorescu pe Vlahuta , fa-ti aparitia si socializeaza. Nu musca nimeni.

 

Ah si inca ceva pt cei cunoscatori care defapt nu prea cunosc.Ce ar fi sa parcam regulamentar motociclistic si nu ca taximetristii.Va rog bagati de seama.

post-36287-0-11763900-1305505187_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Ah si inca ceva pt cei cunoscatori care defapt nu prea cunosc.Ce ar fi sa parcam regulamentar motociclistic si nu ca taximetristii.Va rog bagati de seama.

 

partial de acord cu tine. frumos asa ar fi, cum zici tu, dar pe drumurile noastre risti sa te agate careva :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amandoi aveti dreptate...

Uite, in prima poza motoarele sunt parcate "a la taxi" de frica sa nu le frece careva pe Vlahuta,

post-47060-0-29740600-1305546546_thumb.jpg

in a doua sunt ok, la plecare spre Bistrita (au fost 240 km minunati!).

post-47060-0-38514700-1305546562_thumb.jpg

Ne vedem miercuri la 20, Casa Vikingilor str. Al. Vlahuta 41A

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit: Astazi s-a batut recordul de motoare participante? Si cred ca si la Harley-uri participante....alin3400 : super faina Viroguta ! Sa ai parte numai de bucurii cu ea! Duminica se anunta iesire a chopperistilor catre Bistrita.Eu personal nu stiu daca am sa pot veni.La mai mare ....! :friends:

Mersi judas...acum ramane sa avem parte de asfalt uscat..sa putem iesi..

 

Ori ce detinator de chopper este bine venit.... si nu numai,

Conditiile de baza sunt simple:

Omenie , bun simt si coloana vertebrala. Ah si mistocareala cat cuprinde, dar mai intai tatoneaza in ce fel sant bine primite.

 

Miercuri ne intalnim la casa vikingilor in grigorescu pe Vlahuta , fa-ti aparitia si socializeaza. Nu musca nimeni.

 

Ah si inca ceva pt cei cunoscatori care defapt nu prea cunosc.Ce ar fi sa parcam regulamentar motociclistic si nu ca taximetristii.Va rog bagati de seama.

Vom incerca sa ne conformam motociclistic...nu a la taxi :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna :wave: . Eu sunt din bistrita, dar momentan student la cluj si mai mult pe-aici imi duc veacul. Am si eu o viroaga ca tot incepatoru' intr-ale chopperelor. Pana acum am fost lonely rider dar incep sa simt nevoia sa ies la ture cu mai multa lume mai ales ca am trecut si de faza cu ezitatul de la inceput. As vrea sa stiu daca ma primiti si pe mine la o tura in vreun weekend, chiar daca sunt mai tinerel/novice :rolleyes: . Si, merge cineva la seth weekendul asta? Ca eu n-am fost inca la nici o intrunire si parca m-ar tenta si latura asta :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

participarea la turele din week-end este pe baza de voluntariat . vine cine vrea si cine poate . cu cat santem mai multi .. cu atat mai fain :cheers:

asa ca fi pe faza cand se posteaza vreo iesheala si hai cu mobra sa ti-o vedem si noi .

week-end-ul asta o sa fim pe la seth si probabil de acolo poate o punem de o tura duminica . :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, a sosit timpul sa mai punem la cale o iesire...

Avand in vedere gradul de oboseala si imbibare cu alcool pe care multi il vor reclama dupa intrunire,

am decis sa facem o tura usoara de relaxare la Rimetea/TorockĂł.

Drumul bun, proaspat reparat, natura si foaaarte multa istorie

( My link ) ne asteapta!

Asadar, duminica, orele 11,30 (sa nu fie prea devreme) ne intalnim la OMV pe Calea Turzii.

Ii asteptam cu interes si pe cei cativa incepatori (nou-veniti) care s-au anuntat pe forum.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, a sosit timpul sa mai punem la cale o iesire...

Avand in vedere gradul de oboseala si imbibare cu alcool pe care multi il vor reclama dupa intrunire,

am decis sa facem o tura usoara de relaxare la Rimetea/TorockĂł.

Drumul bun, proaspat reparat, natura si foaaarte multa istorie

( My link ) ne asteapta!

Asadar, duminica, orele 11,30 (sa nu fie prea devreme) ne intalnim la OMV pe Calea Turzii.

Ii asteptam cu interes si pe cei cativa incepatori (nou-veniti) care s-au anuntat pe forum.

Hai norock!

Super.....arata bine, va fi si loc de ceva gratare? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...