Sari la conținut

Garaje in Timisoara


maephisto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 333
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In apropierea complexului nu are nimeni un garaj liber sau macar loc pt o mobra de pe 1 aprilie,contra cost evident ??multumesc mult

Mai am un pic de lucru la garaj( probleme cu acoperisul),dar curte e destula.Eu stau pe Loga intre Pedagogic si Cinica ASCAR(aproape de Prefectura)

...daca te ajuta locatia,putem sa vorbim.

Editat de sofbike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am un pic de lucru la garaj( probleme cu acoperisul),dar curte e destula.Eu stau pe Loga intre Pedagogic si Cinica ASCAR(aproape de Prefectura)

...daca te ajuta locatia,putem sa vorbim.

daca nu gassc nimic in vreo 2 sapt ,care sa fie mai aproape de camin,o sa vorbim si vedem cum facem....ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Am un vecin care ar vrea să închirieze garajul.

Eu țin motoru undeva prin Mehala, la un prieten în curte, dar dacă aș mai găsi 2-3 motocicliști, m-aș băga să închiriez garajul vecinului; E vorba de zona Bucovinei, Str. Ioan Nistor.

 

P.S. Apropo, cam cu cât se vând garajele astea de prin spatele blocurilor, modelul „clasic”, prefabricate din beton, montate în baterie? Mi-ar tenta un spațiu din ăsta intim, pentru meștereală... balconul și beciu mi-au rămas cam mici.

Editat de high_voltage_tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e valabil, doar că, până acum, doritori am fi numai noi doi; cum chiria vine cam de 50€/lună (poate 40, mai negociez), cred că ar fi convenabil să împărțim costurile măcar la 3.

Dacă vrei să vi să vezi garajul, o să îl caut pe vecin și ne întâlnim într-o zi; el s-a mutat la casă, deci pe la garaj probabil că ar putea veni mai mult în weekend.

Editat de high_voltage_tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Am un vecin care ar vrea să închirieze garajul.

Eu țin motoru undeva prin Mehala, la un prieten în curte, dar dacă aș mai găsi 2-3 motocicliști, m-aș băga să închiriez garajul vecinului; E vorba de zona Bucovinei, Str. Ioan Nistor.

 

P.S. Apropo, cam cu cât se vând garajele astea de prin spatele blocurilor, modelul „clasic”, prefabricate din beton, montate în baterie? Mi-ar tenta un spațiu din ăsta intim, pentru meștereală... balconul și beciu mi-au rămas cam mici.

 

Eu stau in apropiere, pe Soroca... mi-ar prinde bine un garaj in zona. Daca apare ceva, sunt deschis!

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

caut sa inchiriez un loc in garaj in zona Aradului-Liege-Torontalului. Nu imi permit singur, de aceea as prefera sa ma asociez cu altii care au motociclete in garaje din zona.

0722431335

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator poph_sm

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine un garaj in zona Complex Studentesc. Ma intereseaza fie tot garajul fie loc de un motor. Telefon: 0742192539.

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un vecin care ar vrea să închirieze garajul.

Eu țin motoru undeva prin Mehala, la un prieten în curte, dar dacă aș mai găsi 2-3 motocicliști, m-aș băga să închiriez garajul vecinului; E vorba de zona Bucovinei, Str. Ioan Nistor.

 

P.S. Apropo, cam cu cât se vând garajele astea de prin spatele blocurilor, modelul „clasic”, prefabricate din beton, montate în baterie? Mi-ar tenta un spațiu din ăsta intim, pentru meștereală... balconul și beciu mi-au rămas cam mici.

 

 

Mai e valabil, doar că, până acum, doritori am fi numai noi doi; cum chiria vine cam de 50€/lună (poate 40, mai negociez), cred că ar fi convenabil să împărțim costurile măcar la 3.

Dacă vrei să vi să vezi garajul, o să îl caut pe vecin și ne întâlnim într-o zi; el s-a mutat la casă, deci pe la garaj probabil că ar putea veni mai mult în weekend.

Daca mai e valabil ma bag si eu stau pe Ion Inculet.

Da-mi un PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...