Jump to content
maephisto

Garaje in Timisoara

Recommended Posts

mersi!

mersi!

Garaj din pacate nu am , insa daca nu gasesti ceva bun , poti sa il tii linistit la mine in curte . cumperi o husa sa nu dea uraganu :D .si sa rezolvat. in aceeasi curte mai locuieste un Thundercat si un Hornet :)

Locatia e la un colt de Profi , cum mergi spre pompieri/centru

Bafta :)

Mersi! Ti'am trimis un pm.

Mai stiu eu pe cineva pe VULTURILOR la curte, nu e garaj dar eu am tinut motoru acolo un timp,sta sub o streasina linga casa, si dadeam cam 50 ron pe luna,era in siguranta si puteai sa l bagi si sa l iei oricand si la orice ora....SALUTARE!

Salutare,

propun un topic unde sa grupam toate ofertele/cererile de chirie pentru garaj.

Eu stiu in Giroc un garaj de inchiriat,nu e foarte mare dar incap 2 eventual 3 motociclete.

Pe cine-l intereseaza sa sune si sa vada ce si cum,0733.443.097

Bafta

:)

Edited by Rila

Decat 4 topicuri,nu-i mai bun doar unul,eventual sticky?

Decat 4 topicuri,nu-i mai bun doar unul si eventual sticky?

Decat 4 topicuri nu-i mai bun doar unul?

Salut,

Caut coleg de garaj. Garajul este in zona Dacia, str. Dropiei. Chiria este de 150 ron/luna/garaj. Are curent si apa. 0740131696

Multumesc,

Ciprian

Mesaj completat

Salut,

Caut coleg de garaj. Garajul este in zona Dacia, str. Dropiei. Chiria este de 150 ron/luna/garaj. Are curent si apa. 0740131696

Multumesc,

Ciprian

S-a gasit coleg :lol:

Ciprian

Inchiriez garaj in zona girocului - intre strazile Magura si Albac (aproape de intersectia Martirilor cu Lidia). Garajul va fi disponibil incepand de saptamana viitoare, iar pretul este de 75 RON / motor.

Detalii telefon 0732988171

Mesaj completat

PS: topicul asta ar trebui pus sticky. E mai relevant decat "se mai saluta in timisoara"

Salut baieti! Avem si noi un loc liber in garaj. Garajul se afla in zona Posta - Prefectura. 50 RON/luna. Tel. 0748205248 sau 0721822243.

Mesaj completat

Salut baieti! Avem si noi un loc liber in garaj. Garajul se afla in zona Posta - Prefectura. 50 RON/luna. Tel. 0748205248 sau 0721822243.

Ofer un garaj la inchiriat pe str Albac, langa biserica din Giroc/Plavat la subsol de bloc. 100 EUR / 3 luni, tel 0770-147.069

Caut partener de garaj eu am dat 1.200 ron pe un an din Ianuarie deci ptr interesati 500 ron pana in Decembrie 2011 ca al II-lea chirias.Eu am 2 motoare si e loc ptr inca 2,3.Contact la PM.

Speiti

Mesaj completat

Caut partener de garaj eu am dat 1.200 ron pe un an din Ianuarie deci ptr interesati 500 ron pana in Decembrie 2011 ca al II-lea chirias.Eu am 2 motoare si e loc ptr inca 2,3.Contact la PM.

Speiti

Scuze,am uitat esentialul,e in zona Aradului ,str Cugir.

Va salut!

Caut un garaj cat mai aproape de Complex. Daca aveti cunostinta de asa ceva, va rog sa-mi dati si mie un PM.

Merci.

Este un loc liber in garajul unde imi tin eu motocicleta. In total 50 euro impartit la 3 persoane, noul venit trebuie sa dea 16.6 euro lunar. Locatie - in spate la Facultatea de Arte.

Edited by alex_xt

am loc de 2 motoare in garaj in zona girocului ( Strada Magura - paralela cu Lidia si Mures, aproape de Calea Girocului)

detalii tel 0732988171

salut,ma intereseaza sa inchiriez si eu un garaj (pe termen lung) in zona mai sus mentionata,daca ma poate ajuta cineva cu vreo informatie please pm

AM 2 sau chiar 3 locuri libere in garajul unde imi tin motorul. Pret super ieftin: de la 75 lei in jos, f de nr de motoare. Locatia este langa Posta. 0721822243

Caut garaj in zona Simion Barnutiu-Lalelelor-Bacovia.Daca se poate PM, email: kempflar@yahoo.com

Garaj de inchiriat cu 50€ pe Aradului in spatele ultimului bloc turn ( cel cu crama Recas la parter)! Pt doritori sunati la:0744554907.

DORESC SA INCHIRIEZ GARAJ IN ZONA BUZIAS.

DACA STIE CINEVA VREO OFERTA ROG PM