Sari la conținut

Iubita Mea :)


Baracuda
 Share

Postări Recomandate

E mica...25km, sper sa apuc sa ii fac cat mai multi :crack:

 

Asfalt uscat si bulan maxim. Va salut

 

 

Poate stiti cumva unde gasesc un capacel care sa acopere gaura lasata de suportul de numar :crack:

post-10965-1154882875_thumb.jpg

post-10965-1154882890_thumb.jpg

post-10965-1154883814_thumb.jpg

post-10965-1154883832_thumb.jpg

post-10965-1154883904_thumb.jpg

post-10965-1154884642_thumb.jpg

Editat de Baracuda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este incredibila; eu nu sunt un fan Yamaha dar motorul asta este minunat. Sa il stapanesti sanatos.

 

Felicitari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos. Eu n-am o marca preferata...primul meu motor a fost un gixer600. Am trecut la yamaha pentru ca imi place extraordinar de mult cum arata.

 

P.S ....parca suzuki se auzea mai bine (ori ca nu stiu eu cum se aude yamaha peste 10mii de ture ca e in rodaj, ori ca avea gixeru toba schimbata)

post-10965-1154885287_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Poate stiti cumva unde gasesc un capacel care sa acopere gaura lasata de suportul de numar :crack:

Dar unde ai pus numarul, ca in poze nu se vede pe nicaieri :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija cum mergi fara semnalizari spate. :crack:

 

 

Si eu am probleme cu numarul.E foarte mare suportul si nu se vede roata.Numai ca eu nu am ce sa-i fac, pt ca am toba sub coditza.

 

Asa arata cand am luat-o. Acum am reusit noi sa mai scoatem ceva plastice de pe-acolo, sa dam alte gauri la numar si sa-l prindem de altundeva.

post-4366-1154888480_thumb.jpg

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija cum mergi fara semnalizari spate. :crack:

 

 

Am inteles ca exista un stop care include si semnalizarile. Daca stie cineva mai multe sa ma ajute si pe mine cu un link sau o adresa ceva. Pana una alta la cum se circula in bucuresti oricum sunt cam inutile :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

meserias R6-le . si mie imi palce foarte mult modelul . totusi , unde pui numarul :crack:

 

 

Pai as putea sa il "lipesc" sub coditza...dar sincer imi place cum arata fara :crack:

Si pentru 250mii amenda in 48 de ore...mai ales la cat de des sunt opriti motociclistii chiar nu are rost sa-mi fac griji

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult tuturor :crack:

 

Ieri am fost la kawa motors pentru accesorii rizoma, deocamdata doar rezervoarele de lichid de frana...le-am inlocuit cu unele roshii metalice. Vineri sper sa vina semnalele si grip-urile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am indragostit de ea,de prima data de cand am vazut-o in Moto Life :crack: Sa ai grija de ea si sa nu o trantesti pe jos ca ar fi pacat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...