Sari la conținut

Amsterdam, Essen, Koln


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

plec pe 4 oct asa:

buc- parndorf - somn la parndorf

pe 5 dorm langa essen la mulheim/ruhr am pe 6 o treaba acolo

7 seara la amsterdam

8 frecat menta + mers cu vaporasul amsterdam

9 dim plecat amsterdam direct koln la intermot sa-mi vad viitoarea motocicleta k1600lt

seara somn in zona.

la inapoiere in functie de ce urgente am acasa as vrea sa vin pe valea rinului, e f frumos.

care n-ati fost la amsterdam merita vazut, e f misto si prietenos. nordul germaniei nu e misto, e f aglomerat dar n-ai ce-i face. eventual se poate merge si la dusseldorf, acolo e misto.

post-818-1280915791_thumb.jpg

post-818-1280915816_thumb.jpg

post-818-1280915844_thumb.jpg

post-818-1280915862_thumb.jpg

post-818-1280915887_thumb.jpg

post-818-1280915914_thumb.jpg

post-818-1280915945_thumb.jpg

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Si eu vreau sa ajung la Koln, la Intermot.

 

Oscilez intre K 1600 LT sau GT. Vreau sa le vad. Am de 2 si de 4 cilindrii. Acum vreau si cu 6...

 

Poate mergem impreuna. Sunt cu un K 1200 GT. Ne-am vazut in Thassos de Paste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

eu am sa fiu acolo oricum, mi-e in drum. ma duc pe valea rinului apoi. gps-ul il vor deja 2 baieti, pompi vrea montura touratech. problema e ca aparatele astea noi nu mai primesc harti cu cod generat, s-a schimbat ceva si in mapsource, softul de incarcare dar si in aparat. trebuie sa dai bani pe ele. mai grav e ca s-ar putea sa nu suporte deloc europa asta de l-am luat din america, am dat 94 eur pe harta eu si nu o vede, ma doare capul. la zumo 550 bagam orice, daca nu o rezolv in 2-3 zile il trimit inapoi. ce porcarie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a schimbat ceva si in mapsource, softul de incarcare dar si in aparat. trebuie sa dai bani pe ele. mai grav e ca s-ar putea sa nu suporte deloc europa asta de l-am luat din america, am dat 94 eur pe harta eu si nu o vede, ma doare capul. la zumo 550 bagam orice, daca nu o rezolv in 2-3 zile il trimit inapoi. ce porcarie!

Eu am cumparat harta doewnloadabila si, pentru ca nu am reusit sa descarc mapsource, am dat telefon la reprezentanta garmin de aici, iar tipul de la telefon mi-a zis ca garmin renunta la map source si in loc se de mapsource (?!) pot sa descarc basecamp , cu care insa nu m-am prea impacat pana acum. Mi-a zis ca mapsource n-o sa mai fie perfect compatibil cu aparate mai noi. M-a cam mirat, dar ... el lucreaza acolo, nu eu

Totusi, harta ar trebui sa fie compatibila cu orice aparat. Incearca sa aflii ce zic cei de la reprezentanta de acolo, poate o fi avut asta dreptate so o fi vreo chestie legata de compatibilitatea programului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat, asta nou are un bug in soft, la directoarele de harti si din el si din sd le zice "maps" nu "garmin" ca la cele vechi. hartile din el le cauta in "maps" dar cele din sd le cauta boul tot in "garmin" ca in cele vechi desi isi face singur director "maps" si pe sd. am editat manual numele directorului din sd (garmin in loc de maps) si a luat-o. am zis ca-mi crapa capul. zumo 550 s-a dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare caut un pasager care doreste sa mearga la intermoto la koln find criza bani putini impartim benzina jumate cam 150 euro de persoana cazarea in germania e gratuita targul de la koln e super orasul la fel plecam pe 5 octombrie dimineata astept doritori seriosi o zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare caut un pasager care doreste sa mearga la intermoto la koln find criza bani putini impartim benzina jumate cam 150 euro de persoana cazarea in germania e gratuita targul de la koln e super orasul la fel plecam pe 5 octombrie dimineata astept doritori seriosi o zi buna

salut pompi, cred ca voi merge si eu la intermoto dar cu moto a mea .Sa ne auzim peste citeva zile si stabilim cum facem cu plecarea. Cu respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare caut un pasager care doreste sa mearga la intermoto la koln find criza bani putini impartim benzina jumate cam 150 euro de persoana cazarea in germania e gratuita targul de la koln e super orasul la fel plecam pe 5 octombrie dimineata astept doritori seriosi o zi buna nr meu de telefon 0722809989
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...