Sari la conținut

Ungaria- Croatia- Bosnia- Muntenegru-Serbia


Postări Recomandate

Daca prima parte a povestirii a curs lin intr-un peisaj de poveste, a doua parte a fost o adevarata aventura plina de emotii intr-un mediu aspru dar frumos - sarea si piperul cum s-ar spune.

Multumim ca ai impartasit cu noi acesta minunata calatorie.

Asfalt uscat si sa auzim doar de bine!

cu multa placere! asfalt uscat tuturor! si drumuri faine! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa calatorie si foarte frumos prezentata! :lol: :drink:

 

In fiecare statie de benzina cite doua tinere bosniace spalau parbrize pentru un mic bacsis.

 

post-4028-1283378466_thumb.jpg

 

O mica corectie - in tarile astea Cehia - Slovacia - Croatia - Bosnia exista un fel de summer-jobs pentru liceeni/adolescenti - sa speli parbrize in benzinarii - si sunt platiti de benzinarie si nu din bacsisuri. (ca le da si lumea e partea a II-a)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa calatorie si foarte frumos prezentata! :moto: :lol:

 

 

 

O mica corectie - in tarile astea Cehia - Slovacia - Croatia - Bosnia exista un fel de summer-jobs pentru liceeni/adolescenti - sa speli parbrize in benzinarii - si sunt platiti de benzinarie si nu din bacsisuri. (ca le da si lumea e partea a II-a)

merci Belbody :lol:

dupa cum erau "dezechipate " domsoarele in cauza, ai dreptate: summmer-jobs! clar! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit in intregime povestea turei tale si mi-a placut foarte mult cum ai descris, dar mai ales apreciez faptul ca ai avut rabdare sa ne povestesti cu atata lux de amanunte cele intamplate.

eu unul sunt novice in ale motoarelor si sunt inca la stadiul de cercetare si tatonare...ei bine, povestea ta mi-a deschis foarte mult apetitul.

 

felicitari pentru tura, la cat mai multe si asfalt uscat (ca am vazut ca asta e urarea de baza a bikerilor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit in intregime povestea turei tale si mi-a placut foarte mult cum ai descris, dar mai ales apreciez faptul ca ai avut rabdare sa ne povestesti cu atata lux de amanunte cele intamplate.

eu unul sunt novice in ale motoarelor si sunt inca la stadiul de cercetare si tatonare...ei bine, povestea ta mi-a deschis foarte mult apetitul.

 

felicitari pentru tura, la cat mai multe si asfalt uscat (ca am vazut ca asta e urarea de baza a bikerilor)

asa am inceput si eu, citeam povesti de calatorie, apoi am inceput incet incet sa le am pe ale mele :D Viitor asfalt uscat! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...