Sari la conținut

Accident A2...


danny10000
 Share

Postări Recomandate

...dupa cate am inteles de la o prietena, duminica seara s-a petrecut un accident pe A2...A trecut neobservat????????

 

 

 

Daca nu bagi detalii.... nu aflam!!! Se pare ca nu stie nimeni nimic.... daca ai detalii baga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...detaliile le astept si eu...Dupa cate am inteles, un mort si un ranit...Explicatia seferului care a lovit motorul din spate: "Nu l-am vazut!"...

Deci...daca cineva stie ceva despre toata treaba asta, rog detalii...nu putem trece cu vederea asa ceva, nu noi...justitia, DA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu astept detalii, am auzit si eu ceva, daca aflu ceva proaspat anuntz :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da Dany1000o .. ce te miri ? unele personaje gen Irascibilu vor sa adune posturi pe forum cu orice pret.. bagatori de zeama ... nu au NIMIC de spus .. dar e gratuit sa apesi pe taste.

 

Irascibile.. e bine sa stim de accidente .. se poate invata din ele.. sau unii pot afla de prieteni / amici / cunostinte / tovarasi de pahar cazuti pe sosele...

 

Dar ce sa stii tu ... tu trebuie sa aduni posturi.

Editat de Poison
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da Dany1000o .. ce te miri ? unele personaje gen Irascibilu vor sa adune posturi pe forum cu orice pret.. bagatori de zeama ... nu au NIMIC de spus .. dar e gratuit sa apesi pe taste.

 

Irascibile.. e bine sa stim de accidente .. se poate invata din ele.. sau unii pot afla de prieteni / amici / cunostinte / tovarasi de pahar cazuti pe sosele...

 

Dar ce sa stii tu ... tu trebuie sa aduni posturi.

 

Plus ca exista o mica sansa de a putea face dreptate. Intr-un fel sau altul. Sau sa ajutam. Intr-un fel sau altul.

 

@Irascibil :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da Dany1000o .. ce te miri ? unele personaje gen Irascibilu vor sa adune posturi pe forum cu orice pret.. bagatori de zeama ... nu au NIMIC de spus .. dar e gratuit sa apesi pe taste.

 

Irascibile.. e bine sa stim de accidente .. se poate invata din ele.. sau unii pot afla de prieteni / amici / cunostinte / tovarasi de pahar cazuti pe sosele...

 

Dar ce sa stii tu ... tu trebuie sa aduni posturi.

 

Merci Poison, am vrut sa raspund si eu cam cu aceeasi cuvinte, dar m-am gandit ca nu are rost...Cine nu este in stare sa inteleaga care este rostul topic-ului asta, sa deschida alt topic pentru dezbateri si o sa tastez si eu gratuit... Pana una alta, topiul asta a fost deschis cu un singur sens...Si nu uitati ca este in sectiunea "Accidente", nu "Baliverne"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca parca ai avea ceva de invatat dintr-un accident in care un motor s-a izbit cu 160 in vreun copac sau a iesit de pe sosea. numai un idiot poate spune ca are ceva de invatata din asta. adica tre sa moara cineva ca sa tragi concluzia ca nu e bine sa mergi tare sau sa conduci preventiv.traiasca stirile de la ora 5 ..si romania.sa vedem cat mai multe topoare in cap sinucideri ...aruncati de la etaj..ca poate om invata ceva ..si nu ne-om mai sui pe macara....sa amenintam ca ne dam foc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti'va'n (cuvant urat) mea de treaba voastra!!!

 

Nici nu stiu cum iti permiti sa vorbesti asa pe un forum care se spune a fi cat de cat "civilizat"... si nici nu stiu cum de iti sunt tolerate asemenea iesiri pe aici !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...dupa cate am inteles de la o prietena, duminica seara s-a petrecut un accident pe A2...A trecut neobservat????????

 

 

Merci Poison, am vrut sa raspund si eu cam cu aceeasi cuvinte, dar m-am gandit ca nu are rost...Cine nu este in stare sa inteleaga care este rostul topic-ului asta, sa deschida alt topic pentru dezbateri si o sa tastez si eu gratuit... Pana una alta, topiul asta a fost deschis cu un singur sens...Si nu uitati ca este in sectiunea "Accidente", nu "Baliverne"...

 

 

BALIVĂRNĂ, baliverne, s.f. Vorbă lipsită de importantă sau născocită; palavră, vorbă de clacă. – Din fr. baliverne. Sursa: DEX '98

 

Citeste primul tau post,apoi pe cel de'al doilea si definitia,apoi spune'mi care din noi vorbeste aiurea p'aci.

Ai auzit de la o baba la coada la lapte cum ca ar fi murit careva...Pffff,cioclilor,v'as strange de gat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, ati umplut doua pagini cu porcari...si nimic despre accident? Mai stie cineva despre accident? sau o lasam balta si ne lovim intre noi pe strada?...Apropo...cica cauza ar fii fost un sofer care a lovit motorul din spate, nevazand stopul motorului iar explicatia a fost...:Nu l-am vazut, eram orbit de o lumina din fata!"

Asadar nici un tovaras de-al nostru izbit de zid, nici un motiv de barfa...Cei care nu sunt interesati de soarta altor motociclisti si nu vor sa invete de pe urma accidentelor sa se abtina si repet....DESCHIDETI ALT TOPIC PENTRU BARFE SI IMPRESII TAMPITE SI VA PROMIT CA VORBIM ACOLO...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pasiune morbida?...:lol:

 

 

heh, da, pasiune morbida. toti abia asteapta sa mai vada un topic cu intamplari cat mai sangeroase si cand bag si eu o poveste cu o motocicleta data peste cap sar toti la mine. pai nu asta vroiati ma sa vedeti???? sau va e ciuda ca n-am murit? nu va inteleg nemultumirea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...