Sari la conținut

Mam Ruuupt!


Ducati_Boy749
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 156
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dar numai pe partea stanga. Da, pe partea cuibului.

Asa va fi mereu, asa va fi mereu.

 

 

specialitatea mea e sa fac fetele sa se dezbrace, deci aduti prietenii incoace

tu ai multe cu...ve da eu am si mai multe asa ca dai in boala :crack:

 

ham ham ham uiuiuu uiuuiiieeiii ...unde sunt caini mei..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ai nevoie de ochelari. la anii tai...

 

 

Frate, da' nici tu nu te lasi...ma bag si io ca musca-n laptic dupa ce-am urmarit topicu'...BTW, de unde s-a plecat si unde s-a ajuns...Sarmanul baiat care a aczut nu mai zice nimic, si voi...

hai :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt in vacanta, helloooooooo! mosule!

N-ai restanta, n-ai prestanta.

 

Frate, da' nici tu nu te lasi...ma bag si io ca musca-n laptic dupa ce-am urmarit topicu'...BTW, de unde s-a plecat si unde s-a ajuns...Sarmanul baiat care a aczut nu mai zice nimic, si voi...

hai :crack:

 

Pai nah, o sa ies cu moto mai incolo, pina atunci ce sa fac? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai restanta, n-ai prestanta.

Pai nah, o sa ies cu moto mai incolo, pina atunci ce sa fac? :crack:

 

 

Nu tie-ti ziecam ca nu te lasi, ca tu ai avut dreptate...din punctu' meu de vedere..dar cine-s eu sa judec???

 

@fanny flint: girlie, nu te mai lansa in afirmatii..cum sa-ti para bine ca omu' ala si-a distrus motoru'??? Si ca a ajuns in spital? A incercat o treaba...a cazut...asa invata toti....Gizas!!! Ce oameni, sariti voi repede cu gura!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda si pe poza scrie 2003!

a mai zis cineva mai devreme dar nu cred ca au observat multi...

2003 ? :crack: se pare ca ori am pierdut eu notiunea timpului ori aparatu era "defect" ori ii ceva mistocar :crack: who knows... sa posteze mai multe poze eventual :what:

post-11998-1155829332_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda si pe poza scrie 2003!

a mai zis cineva mai devreme dar nu cred ca au observat multi...

2003 ? :crack: se pare ca ori am pierdut eu notiunea timpului ori aparatu era "defect" ori ii ceva mistocar :crack: who knows... sa posteze mai multe poze eventual :what:

 

 

Ma, poate nu era setata ora la aparat, am vazut si io postul ala...hm..ce spirit de sherlock holmes exista pe forum..mor de raaaas...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zis ca merita sa cada, atata tot. ca a primit ce-a meritat. nu stiu daca ai citit ca tipul s-a urcat pe motor fara protectii si voia si fara casca. a avut noroc.

si tu c-a un veritabil papagal prin zona,comentarii.

e pielea lui in joc.o fi vazut o gramada de filmulete cu aia p-afara care se dau p-o roata doar in tricouri.

scuze pentru interventie,dar ma irita la maxim papagali de genu;fara motor dar atotstiutori

 

insanatosire grabnica si mai multa bafta data viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zis ca merita sa cada, atata tot. ca a primit ce-a meritat. nu stiu daca ai citit ca tipul s-a urcat pe motor fara protectii si voia si fara casca. a avut noroc.

 

Si eu umblu des fara protectii. E optiunea mea si dreptul meu. Merit sa cad pt asta? Cu ce te afecteaza pe tine cum umbla altii pe motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, poate nu era setata ora la aparat, am vazut si io postul ala...hm..ce spirit de sherlock holmes exista pe forum..mor de raaaas...

mda si a doua poza e facuta cu alt aparat... strange, nam io nimic cu omu, insanatosire grabnica si sa`l repare cat mai rapid, dar totusi... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda si a doua poza e facuta cu alt aparat... strange, nam io nimic cu omu, insanatosire grabnica si sa`l repare cat mai rapid, dar totusi... :what:

 

 

Lol...or fi luate de pe net...looool.... :crack: :crack:

Ce motiv ar fi avut, acum pe bune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luc(zar), ti-am urat eu sa cazi si sa-ti rupi gatu'? cand o sa cazi am sa zic acelasi lucru, ca ai meritat.

ce voiai? sa ma apuc sa ii plang de mila ca sa te simti mai bine? sau el se simte mai bine daca-i plang de mila? vai, saracutu, a incercat si el ceva si nu i-a reusit si bla bla bla.

 

tacanel, nici tu nu esti mai presus, agramatule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo cred ca se lasa cu secs salbatic aici ......miss flint sa-ti iei protectiile pt spate !

 

 

 

cat despre topicu asta NU STIU cat de adevarat sau nu este totul dar daca tipul care a cazut sta in militari sau o freca des pe maniu.......fratzioru nostru !!!....sincer ma mir ca de-abia acu ai cazut ......ca o cautai demult rau si intr-un stil barbar :crack:

Editat de OLY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lol...or fi luate de pe net...looool.... :crack: :crack:

Ce motiv ar fi avut, acum pe bune...

motive sunt multe, alti vor doar sa se bage in seama, sa fie interesanti si nuu au cu ce.. sau poate nu, chiar o fi real si cum am mai zis, insanatosire grabnica si so lase mai easy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luc(zar), ti-am urat eu sa cazi si sa-ti rupi gatu'? cand o sa cazi am sa zic acelasi lucru, ca ai meritat.

 

 

Tot nu inteleg de ce merit sa cad daca nu port protectii. Ca asta ai zis. Cei care poarta protectii de ce cad? Ca ei nu merita. Strange.

 

P.S.

Vezi ca nu e zar, e zxr. Se refera la un model de motocicleta sport, ca sa stii si tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca e zxr dar tot timpul cand iti vad nickul citesc luzar.

 

nu meriti sa cazi daca nu porti protecti. meriti sa cazi si sa te ranesti daca tii neaparat sa-ti ridici motorul pe o roata fara sa te protejezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca e zxr dar tot timpul cand iti vad nickul citesc luzar.

 

nu meriti sa cazi daca nu porti protecti. meriti sa cazi si sa te ranesti daca tii neaparat sa-ti ridici motorul pe o roata fara sa te protejezi.

 

 

:what: :what: VAAAI DA DUTE`N LUMEA TA SI LASA`NE !!!!!!!!!!! :what: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tipul care a cazut sta in militari sau o freca des pe maniu.......fratzioru nostru !!!....sincer ma mir ca de-abia acu ai cazut ......ca o cautai demult rau si intr-un stil barbar :crack:

 

n-o fi el, vad ca are nr. de ct.

 

:crack: :what: VAAAI DA DUTE`N LUMEA TA SI LASA`NE !!!!!!!!!!! :what: :crack: :what:

 

vaaai, aceste cuvinte ne doare. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...