Sari la conținut

Mutulica + Mielu, Casa De Piatra!


Kali
 Share

Postări Recomandate

foaaaaaarte tareeeeeeeeeeeeeee... CASA DE PIATRA MIRILOR shi nashilor: SA VA TRAIASCA FINII!!! cel mai mare regret este insa cel ca nu am fost de fatza cand a zis popa faza in care "roaba" trebuie sa fie supusa barbatului... :P :drink: cred ca leshinam da ras... eu am apucat sa vorbesc cu mirele cand era in baie shi se "aranja"...deh, sper sa nu lucrez cand m-oi capatui shi eu :lol: ... :ok: :hug: :P :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut, vecine! Te felicit ca esti al doilea care detine o poza cu "prinsul buchetului"!

Faina nunta avu' frate-tau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CASA DE PIATRA! sau de cacao,sa nu-si bage nimeni nasul.

 

Imi pare rau ca n-am ajuns,dar eram plecat din tara in acel moment.Motorbrandu' imi spuse de eveniment,dar era deja programata iesirea din tara.

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumiri la toti pt. urari , si mai ales celor prezenti care au facut sa iasa totul asha de frumos :eek:

:P :D :crack: :kiss: :lol: :D

:) A fost placerea noastra, altfel mai veneam? :rose:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:eek: Sa fiti fericiti, frumosilor! :)

 

PS: venim si la nunta de argint, vorba Dorei :rose: Daca ne mai vreti nuntasi. :D :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Abia acum am apucat sa vad si eu pozele!

Imi pare tare,tare rau ca nu am venit si noi, de fapt imi e ciuda tare :angryfire: :angryfire: :angryfire:

 

Draga Mona, sper ca ma ierti ca nu am putut veni la asemenea frumusete de nunta.Am vazut din poze ca a fost o super, super petrecere si nu-ti poti imagina cat regret ca santatea nu m-a lasat sa ajung si eu.

Eu va doresc din tot sufletul sa aveti parte numai de bucurii, iubire multaaa si vesnica , intelegere, sanatate, sinceritate si putere sa treceti peste toate "hopurile" vietii. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) A fost placerea noastra, altfel mai veneam? :yikes:

:angryfire: Sa fiti fericiti, frumosilor! :angryfire:

 

PS: venim si la nunta de argint, vorba Dorei :finger: Daca ne mai vreti nuntasi. :yikes: :)

 

 

offtopic: mai aveti o portie de sarmale in curand. Daca sunteti exagerat de cuminti :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: mai aveti o portie de sarmale in curand. Daca sunteti exagerat de cuminti ;)

Eu le-am ratat pe cele de la nunta Monei, dar sper ca pe astea nu le mai ratez. :) Si sunt convinsa ca vor fi buuuuuune! :angryfire: Aaa... daca ingrasa, vreu portie dubla! :angryfire:

 

 

 

 

 

Si o sa incerc sa fiu exagerat exagerat (nu, nu m-am repetat aiurea :finger: ) de cuminte! :angryfire:

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...