Sari la conținut

Honda CBR 600 - Noua mea prietena


Endo_ro
 Share

Postări Recomandate

Imi place cum este aranjat CBR-ul tau, este echilibrat, sa nu mai pui nici un sticker pe el pentru ca ai suficiente :cheers:

am si eu acelasi model, pe rosu (poate o sa deschid si eu un topic cu el)

 

In legatura cu gumele, iti recomand Pilot Power 2 CT, eu le-am luat de cateva luni si cand sunt noi, chiar sunt geniale,

nu face compromisuri la cauciucuri!

 

Asfalt uscat!

Angel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu gumele, iti recomand Pilot Power 2 CT, eu le-am luat de cateva luni si cand sunt noi, chiar sunt geniale,

nu face compromisuri la cauciucuri!

Marca Michelin e tabu pe forumul asta de raceri, sa nu o mai aduci in discutie.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marca Michelin e tabu pe forumul asta de raceri, sa nu o mai aduci in discutie.. :cheers:

 

Pai de cand am vazut pozele de mai jos, postate de Reaper (initial prin 2007, ulterior pe un topic "micutza mea ninja") , nu pot sa nu ma gandesc la imaginile asta, cand vad michelin :laugh:

post-43378-1285056572_thumb.jpg

post-43378-1285056577_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are si michelin gume de top, pt dat racing: power pure sau power one. Dar parca mai frumos suna Supercorsa ;) Hai ca am dat topicul omului in discutie despre cauciucuri.

 

glumeam si eu..normal ca au si ei gume tari.gata ca am stricat topicu' omului :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Mi-a mai recomandat cineva CT2-urile... Acum stau in dubii...

@angel.nastase

Sticker-ele erau puse de fostul proprietar. Personal nu imi place stilul pom de iarna... Dar, asta e... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...