Sari la conținut

Poze Iasi


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ia uite, statusem langa sarpele din Onesti si n-am stiut ...

Lasa ca ne mai intalnim noi ! :P

 

Super baietii din Onesti, dar nici cu botosanenii mei nu mi-e rusine... :drink: Mi-a parut bine de cunostinta !

 

 

Salutare,Vifere! :ok:

Aim gled tu mit iu! :P

Hai ca bem o bere la adunari la GALATZI!!!

Onesti-ul va tine un loc(langa o Jawa :ok: fara tobe de SV :lol: ) !

La Galati o sa venim toti. :hug:

Editat de SSSnake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amatori cumva sa uploadez filmul cu streaptease de la intrunire in format DVD? Eu am pus varianta divx mai micutza asa.. Daca sunt doritori scrieti si pun originalul care are 800MB

 

Esti super ai pus super filmulete .

Tineo tot asa dar vezi sa nu carecumva sa pui si filmulete din corturi de dupa programul de striptese.

Pregateste camera digitala la anul Zimbrii din Piatra Neamt pregatesc noi programe de stiptese sperand ca cel de aici va placut .Mai bagati poze ,erati multi care faceati poze pe parcursul celor trei zile.

 

Editat de raptor_4_u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti super ai pus super filmulete .

Tineo tot asa dar vezi sa nu carecumva sa pui si filmulete din corturi de dupa programul de striptese.

Pregateste camera digitala la anul Zimbrii din Piatra Neamt pregatesc noi programe de stiptese sperand ca cel de aici va placut .Mai bagati poze ,erati multi care faceati poze pe parcursul celor trei zile.

 

Apoi asteptam anul viitor cand oragnizatorii or sa isi dea seama unde au gresit si sa nu mai repete greselile...

 

Filmul DVD format acum il uploadez.. o sa va anunt cand este gata.. Are 843MB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi asteptam anul viitor cand oragnizatorii or sa isi dea seama unde au gresit si sa nu mai repete greselile...

 

Filmul DVD format acum il uploadez.. o sa va anunt cand este gata.. Are 843MB

 

 

 

Cred ca de acum exagerezi cu organizarea acestei intalniri !!! Cine a avut de inteles....a inteles. Daca crezi ca nu s-a inteles.....mergi personal si lamureste aceasta problema !!!! Nu zice nimeni....ai dreptate TOTALA....dar hai sa o rezolvam....in familie !!!

Bafta si sper ...sa intelegi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca de acum exagerezi cu organizarea acestei intalniri !!! Cine a avut de inteles....a inteles. Daca crezi ca nu s-a inteles.....mergi personal si lamureste aceasta problema !!!! Nu zice nimeni....ai dreptate TOTALA....dar hai sa o rezolvam....in familie !!!

Bafta si sper ...sa intelegi !!!

 

Catalin, vorbeam in general fara a face referire la ceva anume :ok:... sau daca ma refeream erau chestii referitoare la demonstratii freestyle, etc.. unii vrem mai multe :hug:

 

am pus filmul format dvd

 

Striptease in format DVD (e un zip mare, il dezarhivati si aveti filmul)

 

Mai am alte filmulete:

Film 1

Film 2

Film 3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep eu cu o selectie de 386 de poze. Din pacate nu am de la parada. Abia astept sa vad si eu de la altii. Noroc!

 

Poze Bikers' Party 2006 Iasi

 

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Please try the following:

 

Click the Refresh button, or try again later.

 

If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.

 

To check your connection settings, click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Connections tab, click Settings. The settings should match those provided by your local area network (LAN) administrator or Internet service provider (ISP).

See if your Internet connection settings are being detected. You can set Microsoft Windows to examine your network and automatically discover network connection settings (if your network administrator has enabled this setting).

Click the Tools menu, and then click Internet Options.

On the Connections tab, click LAN Settings.

Select Automatically detect settings, and then click OK.

Some sites require 128-bit connection security. Click the Help menu and then click About Internet Explorer to determine what strength security you have installed.

If you are trying to reach a secure site, make sure your Security settings can support it. Click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Advanced tab, scroll to the Security section and check settings for SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.

Click the Back button to try another link.

 

 

 

Cannot find server or DNS Error

Internet Explorer

 

 

nu mai merge fratzikule ... :ok:( asa s-a intamplat si cu aia de la targu secuiesc ... .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Please try the following:

 

Click the Refresh button, or try again later.

 

If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.

 

To check your connection settings, click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Connections tab, click Settings. The settings should match those provided by your local area network (LAN) administrator or Internet service provider (ISP).

See if your Internet connection settings are being detected. You can set Microsoft Windows to examine your network and automatically discover network connection settings (if your network administrator has enabled this setting).

Click the Tools menu, and then click Internet Options.

On the Connections tab, click LAN Settings.

Select Automatically detect settings, and then click OK.

Some sites require 128-bit connection security. Click the Help menu and then click About Internet Explorer to determine what strength security you have installed.

If you are trying to reach a secure site, make sure your Security settings can support it. Click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Advanced tab, scroll to the Security section and check settings for SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.

Click the Back button to try another link.

Cannot find server or DNS Error

Internet Explorer

nu mai merge fratzikule ... :ok:( asa s-a intamplat si cu aia de la targu secuiesc ... .

 

eu am incercat si merge... parerea mea este ca ar trebui sa incerci la providerul tau de internet pentru ca e clar ai niste probleme pe la setari.. ori tu, ori ei dar site-ul merge excelent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am incercat si merge... parerea mea este ca ar trebui sa incerci la providerul tau de internet pentru ca e clar ai niste probleme pe la setari.. ori tu, ori ei dar site-ul merge excelent

 

Pana acu a mers ... ma refer la linku ala ... pana aku a mers perfect .... nuj ce dreq sa zic ... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acu a mers ... ma refer la linku ala ... pana aku a mers perfect .... nuj ce dreq sa zic ... :ok:

 

apoi daca mai pica insistati ca nu stiu pe unde a pus imaginile cel care le-a pus.. poate mai pica serverul `cela

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi daca mai pica insistati ca nu stiu pe unde a pus imaginile cel care le-a pus.. poate mai pica serverul `cela

 

Is puse pe un server din Iasi, probabil a fost traficul simultan prea mare si a cedat intr-una din parti. Acum vad ca merge, asa ca incearca din nou!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

.....si cam asta e tot.

Ror adminii sa stearga poza .....cu detaliu :P ......daca e prea .....

Scuze!

Toate bune!

 

Mariane,vere,esti belea!

Mie mi-a placut detaliu,ATENTIE la unghiile :hug: la aia de sta deasupra(mana stanga :ok: )-cre ca segmentase o DNEPR in spatele scenei!!!

ADEVARATE STRIP-ere! :P

Sa le dati numarul de tel a lu STEEL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mariane,vere,esti belea!

Mie mi-a placut detaliu,ATENTIE la unghiile :hug: la aia de sta deasupra(mana stanga :ok: )-cre ca segmentase o DNEPR in spatele scenei!!!

ADEVARATE STRIP-ere! :P

Sa le dati numarul de tel a lu STEEL.

plus ca se putea epila si ea inainte pe maini.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plus ca se putea epila si ea inainte pe maini.. :hug:

 

hai ma nu fiti rai... ca au facut-o gratis :ok:

 

Totusi, am primit niste rugaminti sa scot filmul cu striptease... asa ca, cei care o sa il vreti va rog sa dati un mesaj si o sa va spun unde este pus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...