Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Nu-l simti frate?Mai ziceai ca e si mare...Larg mai esti...Vezi ca e in spatele tau,te impinge :blbl:)

 

pasarica nu esti amuzant, de fapt esti fraierica geamantan care canta la saxofon cu gusa neagra. hai nb si pozitie de bombardament :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pasarica nu esti amuzant, de fapt esti fraierica geamantan care canta la saxofon cu gusa neagra. hai nb si pozitie de bombardament :disappointed:

du-te invartindu-te

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti!

 

Am si eu intrebare : Cate atmosfere se baga in guma pe spate si cate pe fata?

Precizez ca am o Vespa ET4 125 4t , are 186 kg ( +67 kg alea mele :blbl: ) , gume Michelin noi , roti de 10" .

 

Am fost la o vulcanizare si mi-a bagat 2.5 atmosfere pe spate si 2,1 (sau 2,2) atmosfere pe fata.Dupa asta mi s-a parut ca scuterul merge mult mai bine si se inclina mult mai usor :disappointed:

 

Ps:E de bine sau de rau?

Nu cred ca e bine...se baga 2,1 pe spate daca duci pasager si 1,9 daca nu duci...deci poti baga 2 atm si e ok. Iar pe fata se baga 1,7 atm. La aprilia asa recomanda cartea tehnica nu cred ca la a tau sa fe diferit asa mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e bine...se baga 2,1 pe spate daca duci pasager si 1,9 daca nu duci...deci poti baga 2 atm si e ok. Iar pe fata se baga 1,7 atm. La aprilia asa recomanda cartea tehnica nu cred ca la a tau sa fe diferit asa mult.

 

 

Foarte utila informatia! :D

Mai sunteti culmea ,ce faceti cu Doctorul ca nu mai pot de ras :D Doctore,du-te si fa bani tata,lasa-i pe tralalisti :D :)

 

 

 

P.S.: :disappointed: :-L :blbl: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o nelamurire... :blbl:

cum e treaba cu radarul? te ia din orice sens ai veni sau doar dintr-un anume sens?

acuma seara pe la 11 mergeam si eu acasa trecand vreo 500 de metri pe DN1 si fix vad o dacie 1310 alba suspecta intr-un coltz. Ma gandesc ca ar fi radar si incetinesc. intradevar era radaru. :disappointed: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o nelamurire... :blbl:

cum e treaba cu radarul? te ia din orice sens ai veni sau doar dintr-un anume sens?

acuma seara pe la 11 mergeam si eu acasa trecand vreo 500 de metri pe DN1 si fix vad o dacie 1310 alba suspecta intr-un coltz. Ma gandesc ca ar fi radar si incetinesc. intradevar era radaru. :disappointed: :)

Ai vazut blitz? daca nu stai linistit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intereseaza pe cineva un ambreiaj racing TNT,si o curea Top Performance ....

Aveti detalii in semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si o problema, a vopsit uni la pistol dar departe de scuterul meu, era oricum dupa o baraca si acum are niste picatele albe, avea mai multe a mai scos din ele, unde e luciu a iesit dar pe bord, oglinzi mai greu, tot mai are, am incercat cu diluant, benzina, polish si tot degeaba. Carenele a iesit bine dar unde e negru la bord nu merge, este vre-o vopsea de bord ceva sau ce sa fac oare ?

Si cu polish cum se da daca nu am masina de polishat ? Merge cu o carpa din bunbac ? Eu am dat asa dar nu e diferenta mare si are ceva urme.

Sti cineva cum se lustrueste un scuter si cu ce ? :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

hai sa facem ca si vanzatorii de sosete de la mine din oras :blbl:

500!!!500!!!500!!! de cai putere domnu!!!500!!!numai la mine gasiti asa ceva!!!!reactor nuclear!!!!functioneaza cu Uraniu sau Plutoniu!!!!ieftin!!!! Ieftin!!!

Hai dom'le te uiti la 900 de euro cand poti cumpara 500 de cai (si din care 490 morti si 2 cu cancer)

Asa ceva.... :disappointed:

Editat de xxm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...