Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sambata sa ma astepti cu cinsteaaaaaa , sa bem .. !!!

 

te astept bha...

 

 

 

NU UITATI CA E SI O CURSA DE 100 minute DE SCUTERE/MOTOARE PANA IN 50CM3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ARE CAREVA vreo cunostinta, relatie cu cineva care aduce stuff de pe www.scooter-center.com? NU am vazut pe nimeni pe forum. Nu ezitati sa spuneti daca stiti. :scratch:

da-le un email :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa accidentul ala dintre o motocicleta si un motoscuter care s.a soldat cu 2 victime am auzit o tampenie de la unu care ar fi vazut la televizor , cum ca o sa ne oblige sa purtam si costum , ati auzit ceva , stiti ceva ? :scratch:

Editat de xdx53
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa accidentul ala dintre o motocicleta si un motoscuter care s.a soldat cu 2 victime am auzit o tampenie de la unu care ar fi vazut la televizor , cum ca o sa ne oblige sa purtam si costum , ati auzit ceva , stiti ceva ? :)

costum? pai ce naiba ma e mai scump un costum decat scuteru :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costum? pai ce naiba ma e mai scump un costum decat scuteru :)

cica trebe sa purtati frac ... si joben in loc de casca :scratch: :)

 

lasati ma stirile , ii vine unui militian o idee si o zice pe post si dupaia incepeti toti sa plangeti ... ideea aia pana devine proiect de lege,pana devine lege pana intra in parlament si DACA este votata...mai e ma timp ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare alll

mai eu am fost impreuna cu marius microm (pustiulika cu kymco) el a plecat inantea mea

 

sambata am fost si eu si pe la otopeni m-a lasat cureaua s-a spart ventilatoru de curea si a intrat in ambreaj si a facut franjuri cureaua am stat vro 1 h pana a venit un prieten cu 2 curele care le aveam acasa ca desteptul de mine nu le-am luat ca am zis ca e noua merge brici scooteru nu am nevoie de piese dupa mine in fine solidaritatea scuteristilor lasa de dorit pe DN1 in timpul asta de 1h 1:30 min

au trecut vreo 30 de motocicliesti si vro 15 scuterisi 2 scuteristi au oprit cinste lor restul motociclistilor incetineau si imi faceau semn daca am nevoie de ajutor dar restul de scooteristi parca erau precum caii aia de au chestiile alea la ochi sa nu vada stanga dreapta in rest......

ce sa zik marius jos palaria debia asteptam sa vii inapoi si sa bagi niste poze pe forum restul muzik rock la greu (pe dinauntru sunt si eu un pic rocker :) ) m-am bagat la un concurs de skanderberg cu un tip care il cunosteam de undeva si ulterior am aflat ca a fost barman in un club de rock bucurestean in care mai umblam eu in tineretile mele si l-am pus!!!!!!!! :) dar runda 2 s-a dovedit sa Fie devastatoare am picat cu un tip cam de 3 ori cat mine

si a fost o infrangere crancena tin sa mentionez ca acest concurs s-a tinut in ploaie , ce senzatie :moron: in rest pe acolo o bericica fara alchool mai o caterinka mai o poza mai un cerculet a fost bine

 

mikron jos palaria tata msi pt invitatie :)

salutare all si asfalt uscat :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all un nou website pt SCUTERISTI a aparut in sfarsit a facut cineva o treaba buna cu un forum pt scutere www.scuterist.ro

sau http://scutere.evonet.ro/2007/e107_plugins/forum/forum.php

e mai greu un pic sa intri pe forum din prima pagina am vb sa o puna in meniul principal a lucrat mult la site si la forum a mai gresit pe ici pe colo dar se vede ca a muncit mult la site.. Red eye si merita respectul nostru RESPECT ! Red eye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum daca tot am si eu un scuter care merge(repede, adica delimitat partial)...cine imi da si mie setul de stickere cu csr.....alias...mariusjml...cineva....cand? cum? unde?.....nu de alta dar vineri plec la mare si iau si scuteru cu mine...si sa vada lumea in vama ca sunt in club...adica sa fac reclama bunelor maniere.....si nu mai mergeti asa repede...sa nu ne pierdem pe lumea ailalta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca stiti ca astept si eu un set prin ramburs???dar fratele Alias nu mai da si el nici un semn de viata??? hai tati ca asteptam, vine craciunul, dar n-are nimic-il sarbatorim aici...dai si tu un semn de viata da?

pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mandru :lol: ! am facut si eu azi 2000 km . N-am avut nici o problema mecanica si in trafic m-am descurcat OK. Sper s-o tin tot asa.

bv! cati mai multi km fara accidente si probleme :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Sunt mandru biggrin.gif ! am facut si eu azi 2000 km . N-am avut nici o problema mecanica si in trafic m-am descurcat OK. Sper s-o tin tot asa." [citeaza asta ma oftica:( ]

 

 

ai delimitat-o ?

nu ai avut nici o cazatura ?

bv :lol:

io am 1000, sper sa ajung si eu la urmatorul nr rotund cat de curand :lol:

Editat de kidmeister
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...