Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa e si al meu...merci de informatii. DAR! voi aveti jiglere marite? ca mie imi trage prea mult aer filtrul si se ineaca motorul :rolleyes:

al meu e stock, dar nu cred ca am carburatorul de 12 .. e mai mare..cel putin asa vad... o sa ma uit ce scrie pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa mai reglezi pe acolo...trebuie sa mearga,eu am de 21,dar nu stiu cum merge ca sunt prin casa toate piesele...

Si vroiam sa va mai intreb ceva > cum si-a pus asta numar normal (alb) ? :crack: vreau si eu :rolleyes:

post-19791-1198682033_thumb.jpg

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa mai reglezi pe acolo...trebuie sa mearga,eu am de 21,dar nu stiu cum merge ca sunt prin casa toate piesele...

Si vroiam sa va mai intreb ceva > cum si-a pus asta numar normal (alb) ? :blbl: vreau si eu :crack:

whoaaaa...aleluiaaaaaaaaaaa :rock: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

whoaaaa...aleluiaaaaaaaaaaa :rock: :rolleyes:

 

 

pai nu e inregistrat la primarie :crack:

vaii mersi pentru explicatie :blbl:

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu pe jetforce aveam tot numar de politie ...

Numar de forjator :crack:

Ia zi-ne, ce scuter iti iei in primavara? Sau amagesti lumea?

 

 

Scuterul ala e inscris la politie, poate are omul bani sa plateasca taxe dupa el :rock:

 

 

 

Bafta! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda pai logic ca merge cu carburator de 21...dar cat iti mananca gaz? Eu am bagat un burete in filtrul de aer :blbl: sa traga mai greu, sper sa mearga, asa a facut un tovaras cu carburator tot de 12.

 

Vreti sa fiu sadic? Cat ati dat pe filtru? Cred ca am mai zis cat am dat eu pe el :rolleyes:

 

Cu numarul alb...e simplu, il inmatriculezi la politie, dai mai multi bani si trebuie asigurare obligatoriu.

 

Si ptr ca tot e acest topic...hai sa radem :rock: http://www.groulen.dk/Billeder/Juli05/Junk...uto_Somalia.jpg :crack: mi-au dat lacrimile cand am vazut poza :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda pai logic ca merge cu carburator de 21...dar cat iti mananca gaz? Eu am bagat un burete in filtrul de aer :crack: sa traga mai greu, sper sa mearga, asa a facut un tovaras cu carburator tot de 12.

Vreti sa fiu sadic? Cat ati dat pe filtru? Cred ca am mai zis cat am dat eu pe el :rolleyes:

Cu numarul alb...e simplu, il inmatriculezi la politie, dai mai multi bani si trebuie asigurare obligatoriu.

\/ \/ \/ \/ \/

 

pai...nu stiu cat "suge" ca deocamdata e prin casa scuteru...dezmembrat...cand o sa vina kitu...si il asamblez iti zic,oricum ma astept peste 8 sa consume,dar sincer nu ma intereseaza....

cat am dat pe filtru ? 7,85 euroi

si cu numarul de la politie,m-am lamurit...e de umblat si de dat spaga....mai bine il las cu galbene,asigurarea oricum o fac...

apropo,reverse ce scuter iti iei ?

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erai secretos cand erai mai mic? :crack: :rock:

eram rapid :(

 

--- Mesaj completat în 27 Dec 2007 09:40 -------------

Numar de forjator :blbl:

Ia zi-ne, ce scuter iti iei in primavara? Sau amagesti lumea?

Scuterul ala e inscris la politie, poate are omul bani sa plateasca taxe dupa el :)

Bafta! :rolleyes:

Ma Vlade , vad ca toti ma intrebati ... O sa-mi iau probabil un Runner de 125 ...oricum ceva minim 125 dar nu maxiscooter ...

 

Bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut un pm azi :crack: redeye imi da mesaj ca sa-mi pun avatar. "nu sti?" nu redeye, eu provin din grota, nu stiu. Care e problema? Daca erai informat ai fi stiut ca am avut poze la avatar, dar le-am sters...

 

Ne inchinam in fata ta atoti-cunoscatorule :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut un pm azi :crack: redeye imi da mesaj ca sa-mi pun avatar. "nu sti?" nu redeye, eu provin din grota, nu stiu. Care e problema? Daca erai informat ai fi stiut ca am avut poze la avatar, dar le-am sters...

 

Ne inchinam in fata ta atoti-cunoscatorule :crack: :crack:

pur si simplu n-aveam ce face :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... bine ca ai scris de unde esti, ca altfel te cam intrebam de prin ce localitate (rurala) provii :crack:

 

--- Mesaj completat în 30 Dec 2007 00:11 -------------
Mda...in alta ordine de idei, am vorbit si eu cu "stiti voi cine" cu easyparts si mi s-a parut ca e cam neserios...zice ca preturile nu includ TVA, dar pe site scrie clar ca includ. Voi cand ati fost dezamagiti ati fost de el sau de firma in sine? Sa stiu si eu ca as vrea sa comand cateva chestii dup-acolo... Daca mai vrea cineva sa faca comanda, il ajut eu, deci e taxa de livrare 22 euro, o impartim la cati suntem + taxa de posta ramburs + costul piesei dupa site, fara nici o alta taxa :crack:

Daca e cineva interesat sa-mi dea add pe mess la anton_rolly.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... bine ca ai scris de unde esti, ca altfel te cam intrebam de prin ce localitate (rurala) provii :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Dec 2007 00:11 -------------</small><br/>Mda...in alta ordine de idei, am vorbit si eu cu "stiti voi cine" cu easyparts si mi s-a parut ca e cam neserios...zice ca preturile nu includ TVA, dar pe site scrie clar ca includ. Voi cand ati fost dezamagiti ati fost de el sau de firma in sine? Sa stiu si eu ca as vrea sa comand cateva chestii dup-acolo... Daca mai vrea cineva sa faca comanda, il ajut eu, deci e taxa de livrare 22 euro, o impartim la cati suntem + taxa de posta ramburs + costul piesei dupa site, fara nici o alta taxa :crack:

Daca e cineva interesat sa-mi dea add pe mess la anton_rolly.

e cam neserios... pe langa faptul ca se adauga tva( asa cum zice el) se mai adauga si 2 euro pe produs (el zice ca adauga easyparts dar nu este deloc adevarat)... eu sunt nemultumit pe el si implicit si pe firma easyparts...pe site apare ca este prodsul pe stoc dar defapt nu este...

 

a si sa-ti raspund... stiu toti se oftica pe bucuresteni .. da nush dc.. bine ca ejti tu din c"" pitestiului .. .si gata k nu vreau sa ma cert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... bine ca ai scris de unde esti, ca altfel te cam intrebam de prin ce localitate (rurala) provii :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Dec 2007 00:11 -------------</small><br/>Mda...in alta ordine de idei, am vorbit si eu cu "stiti voi cine" cu easyparts si mi s-a parut ca e cam neserios...zice ca preturile nu includ TVA, dar pe site scrie clar ca includ. Voi cand ati fost dezamagiti ati fost de el sau de firma in sine? Sa stiu si eu ca as vrea sa comand cateva chestii dup-acolo... Daca mai vrea cineva sa faca comanda, il ajut eu, deci e taxa de livrare 22 euro, o impartim la cati suntem + taxa de posta ramburs + costul piesei dupa site, fara nici o alta taxa :crack:

Daca e cineva interesat sa-mi dea add pe mess la anton_rolly.

IO is :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu frate ca ma oftic...imi place Bucurestiul si probabil o sa stau acolo peste 2 ani in timpul facultatii...Ok nu te intreb de locatie (no offense dar dai dovada ca esti crescut in Oarja City), cati ani ai? Nici o suparare dar pm-ul tau a fost PENIBIL, ca al unui copil de 10 ani. M-a deranjat, dar acum consider ca suntem chit, deci putem fi prieteni in continuare :crack: (daca mai vrei)

 

Si in legatura cu ala, nu ma pasa de el, dau comanda direct dupa easyparts. Am inteles ca au venit cam "sifonate", e de la el sau de la firma?

 

Si ca tot este acest topic, unde o dati de revelion? :crack:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si ca tot este acest topic, unde o dati de revelion? :crack:

:crack:

O ard pe acasa cu familia pana pe la 1 si apoi cu baietii pe strada....bem mancam,etc..

Un an nou fericit tuturor ! si aveti grija cu :crack: si :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...