Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dragii mei ,

 

Cu ocazia sarbatorilor bla bla bla stiti voi , va doresc multa sanatate si minte (la unii mai multa :crack: ) , bani , FEMEI si multe plimbari fara incidente in 2008.

 

 

Sa ne revedem sanatosi si la anu pe vremea asta .

 

PS in 2008 revin printre voi , o sa-mi mai iau un scooter .

 

 

Bafta la toti si la multi ani ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scoate-i si tu tevile alea de la coarne ca stau urat :blbl:

 

 

da ...am zis ca o sa le tai :( dar asta dupa rev ....

 

--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 13:16 -------------

Dragii mei ,

 

Cu ocazia sarbatorilor bla bla bla stiti voi , va doresc multa sanatate si minte (la unii mai multa :crack: ) , bani , FEMEI si multe plimbari fara incidente in 2008.

Sa ne revedem sanatosi si la anu pe vremea asta .

 

PS in 2008 revin printre voi , o sa-mi mai iau un scooter .

Bafta la toti si la multi ani ! :rolleyes:

 

 

Sarbatori Fericite si tie, multa sanatate printre altele etc .....aaa si ce scuter iti iei ?:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ocazia venirii sarbatorilor de iarna va urez, din partea mea si a CSR-ului, un Craciun Fericit alaturi de cei dragi si un An Nou plin de noroc, sanatate, impliniri si cat mai multi kilometri frumosi si fara incidente!

 

 

La multi ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit tuturor! Sa aveti noroc de tot ce va doriti voi si cel mai important, SANATATE :rolleyes:

 

Sa-mi ziceti ce v-a adus Mosul :crack: chiar daca nu tine de-ale motoarelor :rock:

mie mi-a adus un set top performance de 70cc si un carb de 21 :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a venit sa momentu sa bag si yo 2 filmuletze ...sau 3 (cu ala vechi) ... cu paraitoarea... cum am spus si la description acolo se aude prea subtire decat in realitate ...so watch :rolleyes:

 

-filmu din vara

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ala din vara se auzea aproape de enduriste....oricum ma,ce pretentii sa ai ,se aude bine

 

--- Mesaj completat în 25 Dec 2007 03:29 -------------
Sarbatori fericite ! Multi ani fara accidente si nici macar zgarieturi,si fara putine vizite la service !! si cati mai multi kilometrii impreuna cu iubirea voastra pe 2 roti

 

--- Mesaj completat în 25 Dec 2007 03:29 -------------
a,si bagati si voi un ochi aici

/index.php?...t=0#entry992499

 

--- Mesaj completat în 25 Dec 2007 05:19 -------------
la partea cu "fara putine vizite" la service era.... "fara multe vizite la service"

azi am avut o zi agitata cu.... :rolleyes: si :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ala din vara se auzea aproape de enduriste....oricum ma,ce pretentii sa ai ,se aude bine

 

 

da ma stiu ...e 50cc na ...dar oricum se aude f diferit fata de realitate...nu stiu ...din cauza garajului ...din cauza ca iar tineam dagetu pe difuzor nu stiu :rolleyes:)) daca ai obs relantiu se auzea prea incet :crack: in fine .... Sarbatori Fericite tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@haste:Cam asa se aude si al meu,eu i-am taiat doar teava aia mica care iese din toba.Tu ai mai taiat si altceva?

Craciun Fericit tuturor! :rolleyes:

 

 

 

nu ...tot asa .... si toata lumea cand ma vede ma intreaba "i`ai scos sitele" ?? si ii explic .... ele au ramas ...bine jumate din ele, ca sau topit cand am taiat tzeava..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei ,

 

Cu ocazia sarbatorilor bla bla bla stiti voi , va doresc multa sanatate si minte (la unii mai multa :rock: ) , bani , FEMEI si multe plimbari fara incidente in 2008.

Sa ne revedem sanatosi si la anu pe vremea asta .

 

PS in 2008 revin printre voi , o sa-mi mai iau un scooter .

Bafta la toti si la multi ani ! :rolleyes:

Sarbatori fericite si tie ma :crack:

 

.aaa si ce scuter iti iei ?:blbl:

Ceva mare 125,180.

 

Sper ca ma incadrez bine aici ...

 

Marirea jiglerului ajuta la ceva inafara de cresterea consumului ?

Pai normal asa ar trebui ca vine mai multa benzina in carburator.

 

Sa-mi ziceti ce v-a adus Mosul :( chiar daca nu tine de-ale motoarelor :)

Nokia 8600 Luna.

 

 

 

Va urez un Craciun Fericit! Plin de ce vreti voi si multa sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca ma incadrez bine aici ...

 

Marirea jiglerului ajuta la ceva inafara de cresterea consumului ?

Eu cred ca ajuta,ca doar nu isi puneau toti jiglere marite ca sa faca risipa de benzina,se cunoaste ca si cum ai avea un carburator mai mare,dar nu foarte mult....10-20% in plus putere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am pus filtru de aer sport, KN de la TNT Tuning

0118115068_hi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

asa se aude scuteru' acum:

 

 

 

 

Video youtube.com:

 

plz pareri :) :) :) :rolleyes: :crack: :rock: :blbl: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma yo nu stiu cum ar trebuii sa se auda la un 2T cu filtru de ala ...dar ce pot sa zic, se aude frumos ....dar daca i`ai modifica sunetu filmuletzului sa fie mai gros ...ai zice ca e elicopter :rolleyes:

 

 

btw ...de ce nu`l pui direct pe carb??? si l`ai pus pe furtunu de la filtru lui original ? sau tu vrei sa se vada ??

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaa ala nu e furtunu de la filtrul original,asa a venit filtrul de la TNT cu cot la 90 de grade

 

 

da ma am vazut ... inseamna ca e carb pus alfel ..la mine e deasupra motorului pe centru ...in fine .... am vazut la altii cum am zis si yo de aia am avut impresia asta ...oricum nu e pus bine ...ca o sa`i sara toata mizeria direct pe filtru ..ar trebuii sa`i schimbe pozitia ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma am vazut ... inseamna ca e carb pus alfel ..la mine e deasupra motorului pe centru ...in fine .... am vazut la altii cum am zis si yo de aia am avut impresia asta ...oricum nu e pus bine ...ca o sa`i sara toata mizeria direct pe filtru ..ar trebuii sa`i schimbe pozitia ...

cred ca o sa-l pun invers ... nu o sa mai fie langa roata o sa fie ori in sus ori in spre fata ... imi scuipa noroiu pe el si il strica... :| :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma refeream ca nu are nimic inauntru,dar filtrul are 2 randuri de sarma impletita,si intre cele 2 randuri are un fel de izopren(burete subtire),sau spuma poliuretanica foarte subtire si poroasa. :rolleyes:

post-19791-1198676567_thumb.jpg

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...