Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

ce configuratie ai? iti spun eu cum o sa-ti mearga daca imi zici

 

Iti pun eu o poza cu configuratia mea. Zi-mi te rog daca e buna treaba sau il trag degeaba. Recunosc , calculatorul este antic , dar merge undercoverul la rezolutie de 800x600 , rare ori in reluare.

post-23326-1228682612_thumb.jpg

post-23326-1228682978_thumb.jpg

Editat de S o r i n DNA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am donw 30% din el.imi merge cu 150kb/s.

 

Care se pricepe la pc`uri? vreau sa`mi iau o placa video buna pentru jocuri(sa-mi mearga undercover..gta4...si astea mai noi)

 

Am downloadat 30% din el.imi merge cu 150kb/s.

 

Care se pricepe la pc`uri? vreau sa`mi iau o placa video buna pentru jocuri(sa-mi mearga undercover..gta4...si astea mai noi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea tare ma jur :D) ce inseamna sa nu ai casca..crapi pe motor si`n joc :))) am incercat sa fac un wheliee cu ala de strada si m`am dat pe spate si am murit :laugh:) incercam sa fac poza :P

 

Iti pun eu o poza cu configuratia mea. Zi-mi te rog daca e buna treaba sau il trag degeaba. Recunosc , calculatorul este antic , dar merge undercoverul la rezolutie de 800x600 , rare ori in reluare.

asta am eu si`mi merge perfect :X

post-18872-1228690660_thumb.jpg

post-18872-1228690694_thumb.jpg

post-18872-1228690923_thumb.jpg

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-mi spune cineva ce trebuie sa fac dupa ce am primit actele noi de la RAR? Trebuie sa i-mi fac asigurare acum,sau dupa ce am primit numarul de la primarie,si daca va rog frumos i-mi spuneti cat mai trebuie sa platesc la primarie,si cat sa imi fac RCA.Ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge HI5,youtube cand selectez un filmuletz imi spune verificati setarile conexiunii.Telefonul e un nokia 6280

 

nu sunt aceleasi site-uri ca si pe calculator? eu parca asa vedeam cand intram de pe telefon....

Unele site-uri sunt adaptate si pentru telefon acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge HI5,youtube cand selectez un filmuletz imi spune verificati setarile conexiunii.Telefonul e un nokia 6280

 

 

Unele site-uri sunt adaptate si pentru telefon acum

pe youtube nici mie nu imi mergea, n-am mai intrat cam de vreo luna. Telefonul e k800, la fel si pe k810 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe youtube nici mie nu imi mergea, n-am mai intrat cam de vreo luna. Telefonul e k800, la fel si pe k810 :)

Mie imi intra pe site,se vede ca pentru telefon,caut ce video vreau il gasesc,cand dau click pe video imi intra cum as vede un video salvat pe telefon, dar imi zice verificati setarile conexiunii

aici gasesti cam tot ce vrei pentru telefon :D

Mersi pentru link

Editat de *adytza*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...