Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma vere eu singur nu vin pana la pitesti :grinbandit: .Se pot intampla o groaza la un motoras de 50 cc plus ca nu prea stiu nici drumu' :bigstar:

Nu prea are ce sa se intample eu am facut 100km cu o singura oprire de 2 minute si am mers cu ~70km/h si din cand in cand o tineam in blana peste 90km/h.

 

Si nu am facut numai un singur drum am facut mai multe. Mai ma duceam 60-70km doar drumu fara plimbari pe acolo ,imi lua cam o ora.

 

Oricum sunt marfa drumurile lunigi dar plicticoase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma fratilor, nu va suparatzi ca va intreb, dar... cum conduceti voi motorishte de 125 cm3 cu permis A1 in conditiile in care pe permis scrie clar A1: < (sau egal) 50 cc ; < (sau egal) 50Km/h ?

ultima data m-a oprit un politai si mi-a zis... : "da, vad ca scrie 49 cm3... e bine... unii nu inteleg ca maxim poti conduce 50 cm3 cu A1..."

voua ce va zic organele ? :bigstar:)

 

 

CHEERS! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma fratilor, nu va suparatzi ca va intreb, dar... cum conduceti voi motorishte de 125 cm3 cu permis A1 in conditiile in care pe permis scrie clar A1: < (sau egal) 50 cc ; < (sau egal) 50Km/h ?

ultima data m-a oprit un politai si mi-a zis... : "da, vad ca scrie 49 cm3... e bine... unii nu inteleg ca maxim poti conduce 50 cm3 cu A1..."

voua ce va zic organele ? :bigstar:)

CHEERS! :grinbandit:

lasa permisu ,citeste legislatia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu m-am certat cu multi pe chestia asta ca scrie pe permis pana in 50cc.Dar traim in romania si ne ocupa tot timpul!

 

P.s.Reverse,cand vi sa-mi aduci si mie niste aripioare de la KFC :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiai ca nobilii se trag la periferie ma? :grinbandit:

 

de unde iau si eu niste autocolant sa fac si eu ceva in genu din poza?Ma ajuta si pe mine cineva de la oras,adica din bucuresti? :bigstar:

post-10572-1170515772_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

presupun ca trebuia sa ma simt la faza asta nu..??? costy CALICEA ia ajuta`l ma tu pe varu` OVidiK :bigstar: ...frate,faci sorcova din scooteru ala esti nebun

Ba am numai dalea de cadouri daca vrei iti dau dalea...cu globuri nu vrei? Instalatie electrica??

 

A iti fac rost de un autocolant cu Mos Craciun si cu reni daca vrei.:grinbandit:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala mai degraba pare a fi vopsit cu aerograful decat autocolant. pt ca autocolantul ar trebui sa aiba o forma rotunjita (aproximativ ca o jumatate de minge :bigstar: dar nici chiar asa :grinbandit: ) ca sa se poata lipi pe carene(care nu sunt plate)

 

plus ca autocolantul nu rezista la apa ca si vopseaua, si nici la contact fizic (ca este colorata si partea aia unde iti pui picioarele)

 

deci ? este autocolant ? :baldy:

 

 

PS. OVK ... nu ne-ai mai spus ce ai facut cu jentile. le-ai mai cromat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e autocolant ala.E luata poza de pe un site care comercializeaza asa ceva.Am impresia ca de pe polo-mottorad.de sau sip-scootershop.com .

 

Jantele nu le-am mai cromat fiindca nu prindea pe ele ca sunt de aluminiu... :grinbandit: .Acum merg cu ele asa sablate pana cand sa le vopsesc electrostatic inapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ce aveti ma?eu merg in fiecare zi cu el :baldy:

 

Si eu la fel. Merg zilnic 35 de KM de nevoie (pana la serviciu si-napoi) si inca vreo 5-50 km de placere, desigur daca am destul timp. Imi place sa ma plimb cu scuterul mult. Asa in jur de 25-35km/h, nu sa alerg ca dementul. Daca insa ma grabesc altfel sta treaba, "gonesc" cu 55km/h :haha:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bigstar: :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La noroaiele care domnesc la mine in sat fac in fiecare zi cateva curse de enduro. :grinbandit:

 

Sal. Sa te interb cum dai noroiul jos de pe scuter dupa sau imi spui tu? :haha:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu :cheers:

 

pe aia cu 1300 si 1310 ii iau... dar loganurile ma fac :angry:

 

 

hai ca-ti zic cum faci si loganurile dar ramane intre noi,da?

te apleci spre ghidon,te scremi putin,tragi o basina (dar basina coapta nu fas-fas puturoasa) si cel mai important,te ti BINE!!! :eek:

 

Ultimul pas,te uiti in oglinda si o sa vezi un Logan tras pe dreapta si soferul vomitand langa masina :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca-ti zic cum faci si loganurile dar ramane intre noi,da?

te apleci spre ghidon,te scremi putin,tragi o basina (dar basina coapta nu fas-fas puturoasa) si cel mai important,te ti BINE!!! :cheers:

 

Ultimul pas,te uiti in oglinda si o sa vezi un Logan tras pe dreapta si soferul vomitand langa masina :D

tu asa faci ? :angry:

 

ar fi o idee sa deviez putin basina catre filtru de aer... ca am auzit ca si aia arde... sa vezi dupaia flacari pe esapament :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...