Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma adminii sio facut datoria!

Nu zic ca topicu m-a distrat. M-a distrat chiar mult...Bietu Gilerik dak in cateva luni o ajuns sa fie asa de atacat pe forum...ba chiar mai mult am vazut tipi din orasul lui care afirma ca i un dobitoc...atunci e clara treaba, chiar asa e.Eu i-am zis de mult ca i cam copil, de cand o zis ca are 13 ani si vrea ca gilerau lui sa meatga mai tare...cauta kit de 80cc.Pai el deabia stapaneste mica lui bestie dapai un motor de 80cc.

Toti acuma cereti explicati pt banul primit...pai voi ati incalcat regulamentu' forumului. Nu ai voie sa te iei de nici un user orice motiv ar fi! Ba sa mai faci o campanie anti-user...Ati fost avertizati chiar la inceput ca o sa va luati ban...iar voi stiti cum ati zis..."hai sa postam caci si asa ne luam ban"...clar se vede caci voi ati cerut-o.Sau poate na-ti crezut...

Da mna oricum Adminu putea ierta caci si Dumnezeu iarta!!!

.............................................................................................................................................................

Las bine caci numa contu a avut de suferit...caci puteati primi ban pe ip si atunci era motiv de plans!

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma adminii sio facut datoria!

Nu zic ca topicu m-a distrat. M-a distrat chiar mult...Bietu Gilerik dak in cateva luni o ajuns sa fie asa de atacat pe forum...ba chiar mai mult am vazut tipi din orasul lui care afirma ca i un dobitoc...atunci e clara treaba, chiar asa e.Eu i-am zis de mult ca i cam copil, de cand o zis ca are 13 ani si vrea ca gilerau lui sa meatga mai tare...cauta kit de 80cc.Pai el deabia stapaneste mica lui bestie dapai un motor de 80cc.

Toti acuma cereti explicati pt banul primit...pai voi ati incalcat regulamentu' forumului. Nu ai voie sa te iei de nici un user orice motiv ar fi! Ba sa mai faci o campanie anti-user...Ati fost avertizati chiar la inceput ca o sa va luati ban...iar voi stiti cum ati zis..."hai sa postam caci si asa ne luam ban"...clar se vede caci voi ati cerut-o.Sau poate na-ti crezut...

Da mna oricum Adminu putea ierta caci si Dumnezeu iarta!!!

.............................................................................................................................................................

Las bine caci numa contu a avut de suferit...caci puteati primi ban pe ip si atunci era motiv de plans!

Numai bine!

Buey..sunt unii care au ip dynamic ce stii tu.. :baldy: :( :finger: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey..sunt unii care au ip dynamic ce stii tu.. :( :lol: :finger: :baldy:

Si in spatele ip-ului dynamic ce e??? Un IP real!!!

Ipu dynamic il folosesc gamerii inraiti de jocuri online care triseaza, insa la alte chestii nui asa eficient. Ce zici de faza in care adminu baga restrictie pe forum ca ipurile dynamice sa nu poate intra(dak se poate pe site-uri se poate si aici).Atunci stai si plangi ca gilerik.

Ce stii tu! :baldy:

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciudat...n`am ami auzit pana aku de rs de 50 cu power valve...creste cumva turatia de la 6-7000 de ture imediat pana la 12 mii?

:baldy: am un RS50 din '95

 

mi s-a spus ca are power valve,

motorul se ambaleaza in draci :baldy:

+trece de 12 mii de ture :(

-trage continuu in fiecare treapta de viteza :finger:

 

- are power valve? :-/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: am un RS50 din '95

 

mi s-a spus ca are power valve,

motorul se ambaleaza in draci :baldy:

+trece de 12 mii de ture :(

-trage continuu in fiecare treapta de viteza :finger:

 

- are power valve? :-/

doar daca ai motor de 125,motoarele de 50 nu au.

cum adk trage in contnuu in fiecare treapta?cat ia intra 2 turatie max?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in spatele ip-ului dynamic ce e??? Un IP real!!!

Ipu dynamic il folosesc gamerii inraiti de jocuri online care triseaza, insa la alte chestii nui asa eficient. Ce zici de faza in care adminu baga restrictie pe forum ca ipurile dynamice sa nu poate intra(dak se poate pe site-uri se poate si aici).Atunci stai si plangi ca gilerik.

Ce stii tu! :baldy:

:baldy: :( :finger:

Respect..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat il foloseste cineva ca vrea...eu am dynamic pentru ca asa mi-a dat furnizorul de net (RDS). Credeti-ma ca e foarte usor de aflat...daca ma tine minte un site cand intru pe el, desi am alt ip, va dati seama :lol:. Proasta ideea sa dea ban la toate ip-urile dinamice :lol:

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma adminii sio facut datoria!

Nu zic ca topicu m-a distrat. M-a distrat chiar mult...Bietu Gilerik dak in cateva luni o ajuns sa fie asa de atacat pe forum...ba chiar mai mult am vazut tipi din orasul lui care afirma ca i un dobitoc...atunci e clara treaba, chiar asa e.Eu i-am zis de mult ca i cam copil, de cand o zis ca are 13 ani si vrea ca gilerau lui sa meatga mai tare...cauta kit de 80cc.Pai el deabia stapaneste mica lui bestie dapai un motor de 80cc.

Toti acuma cereti explicati pt banul primit...pai voi ati incalcat regulamentu' forumului. Nu ai voie sa te iei de nici un user orice motiv ar fi! Ba sa mai faci o campanie anti-user...Ati fost avertizati chiar la inceput ca o sa va luati ban...iar voi stiti cum ati zis..."hai sa postam caci si asa ne luam ban"...clar se vede caci voi ati cerut-o.Sau poate na-ti crezut...

Da mna oricum Adminu putea ierta caci si Dumnezeu iarta!!!

.............................................................................................................................................................

Las bine caci numa contu a avut de suferit...caci puteati primi ban pe ip si atunci era motiv de plans!

Numai bine!

 

Sa stii ca nu am zis ca vreau.. kit de 80 :) si sa stii ca stiu sa conduc f bine scuteru. te bagi tu in seama rpd.

Eu am spus ca la primavara imi pun Curea + Role + Role si eventual toba

Ti-e ciuda?

Lasa-ma ca eu imi rup gatu daca nu .. nu tu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca nu am zis ca vreau.. kit de 80 :) si sa stii ca stiu sa conduc f bine scuteru. te bagi tu in seama rpd.

Eu am spus ca la primavara imi pun Curea + Role + Role si eventual toba

Ti-e ciuda?

Lasa-ma ca eu imi rup gatu daca nu .. nu tu !

 

 

esti tu sigur de asta, ca stii sa conduci foarte bine ???? multi au zis asa si nu au mai apucat sa povesteasca..... copil travestit care esti

 

 

PS: acuma serios...tu preteni reali ai ??? nu din aia din desene sau de pe forum ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat il foloseste cineva ca vrea...eu am dynamic pentru ca asa mi-a dat furnizorul de net (RDS). Credeti-ma ca e foarte usor de aflat...daca ma tine minte un site cand intru pe el, desi am alt ip, va dati seama :blbl:. Proasta ideea sa dea ban la toate ip-urile dinamice :lol:

 

:)

Nu ziceam sa dea ban la toate ipurile dynamice! Este smecherie in php care face chestia asta automat...adik recunoaste ipurile dynamice si nu le lase sa intre...la o adica si tu iti dai seama de la o posta care ip dynamic...

Gilerik ie cautati postu(ca nu-mi pierd eu vremea cu asta) in care ai zis ca vrei mai mare putere la scuter...si tia recomandat cineva un kit mai mare. Si ai zis ca ai vrea! Iar eu te-am sfatuit ca pt un pusti care deabia face 13 ani sa isi doreasca un motor de 70-80cc i prea mult!!!

Iar daca i sa iti rupi gatu rupetin!!! Ma doare la patina. Insa tat tu i suferi! /index.php?...1722&st=370 Domne fereste sa ai aceiasi soarta...

 

P.S. Nu fi mai Gilerik asa saritor la cearta ca nu te-am jicnit cu nimik :D . Am zis doar ca dak tot sunt atatia impotriva ta inseamna ca au dreptate! :D Si tin sa cred ca a tau o fo si useru Gilerik(fake)! Dak cred bine atunci poti sa te arunci in fatza trenului :lol:

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca nu am zis ca vreau.. kit de 80 :lol: si sa stii ca stiu sa conduc f bine scuteru. te bagi tu in seama rpd.

Eu am spus ca la primavara imi pun Curea + Role + Role si eventual toba

Ti-e ciuda?

Lasa-ma ca eu imi rup gatu daca nu .. nu tu !

Dovedesto! :lol:

 

vezi ca iar o dai un balarii,vrei iar sati faca baietii topic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

--- Mesaj completat în 30 Nov 2007 16:06 -------------

Si tin sa cred ca a tau o fo si useru Gilerik(fake)! Dak cred bine atunci poti sa te arunci in fatza trenului :D

:lol: :D

Nu este ameu.. ok?:| :)

Arunca-te ! :blbl:

Editat de gileRik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe tine chiar te mananca? :)) nu iti ajunge ma 70 km/h ... ar trebui sa ti-l limiteze tacto la 25 km/h :lol:)

 

 

e distrus ma ...a repetat intrebarea asta de 100 de ori si de 200 de ori i`sa raspuns ...deci e rupt nu stiu de ce il mai bagati in seama ....... (cuvant urat) dute draq la un mecanic ca te rezolva....aaaah stai ....sau te zice lu` tactu` ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baa.. nu stie nimeni unde ii limitatoru la dna? inafara de toba unde mai este?

Ma tu pa drujba ta nu mai ai nici un limitator...prinde 70! Intelege ca mai mult nu poate(sau datorita blestemelor pe care le-ai primit din partea pretenilor pe care i disperi).

Vrei putere? Iati un Hayabusa si te faci racheta! Ca oricum taicatau are spate si pishtari sisi permite sa-ti ieie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...