Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

He, he..........este si loc pentru omorat pistoane, segmenti si gume.........exact unde se pescuieste este un mare camp unde pasc oile. Deci, cine vrea sa faca si nebunii d-astea..........campul este destul de mare :laugh:

Plecarea la balta se va face de dimineata, de la circ (astept propuneri cu ora de plecare), cumparaturile se vor face cu o zi inainte. :friends:

 

--- Mesaj completat în 11 Oct 2007 19:18 -------------
Nimeni in afara de Alias? :laugh:

 

--- Mesaj completat în 14 Oct 2007 15:52 -------------
Balta este super, la 2 undite deja nu mai faceam fata. Pana la urma pretul a fost 20 ron/pers. (foarte rezonabil)

Am facut si ceva enduro......ceva mai mult ca Alias a trebuit sa scoata aripa fata ca se umpluse cu noroi de nu se mai invartea roata. Eu am luat o mica tranta: la 5 km/h fuge spatele, fuge si fata, pun piciorul jos si a fugit si el.........ce naiba sa mai fac.....m-am lasat usor pe genunchera si am lasat scuterul jos. Fiind numai noroi nu s-a lasat cu nici o zgarietura. Din cand in cand ne mai opream sa curatam noroiul acumulat, uneori mai impingeam ca altfel nu se putea......ce sa zic...a fost mai mult decat frumos. Pacat ca nu au fost si alti amatori. Din pacate nu s-a facut decat o poza deoarece pestii nu ne dadeau timp de odihna.

Duminica viitoare daca timpul tine cu noi mai facem o escapada, de data asta luand si fetele cu noi. :wave:

Alias: poate postezi si tu poza aia :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am observat ca de la un timp mai multi scooteristi nici nu prea mai intra pe forum decat din an in paste :| oare dc nu mai intrati fratilor ???

scoala chestii... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce toba nebuna :D , prea tare :( :P Cum se aude :bigstar: :bigstar:

P.S. daca tot vati apucat sa vorbiti la ''poze'' :D

 

"sileceru" [ala albastru ... sa-i zic asa] este LEO VINCE TT ... se aude frumos >> gros la turatii mici si ascutit la mai mari :laugh:

Editat de mihaiand
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca de la un timp mai multi scooteristi nici nu prea mai intra pe forum decat din an in paste :| oare dc nu mai intrati fratilor ???

 

 

 

Prea multi prosti,care posteaza doar sa se afle in treaba,prea mult off topic,prea multe topicuri aiurea rau de tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut niste stickere cat de cat pe aici http://www.visual-tuning.ro/moto/

dar nu sunt originale,sau alte chestii,sa nu imi reprosati nimic,eu mai caut si iti dau un PM cu link daca gasesc ceva redeye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut niste stickere cat de cat pe aici http://www.visual-tuning.ro/moto/

dar nu sunt originale,sau alte chestii,sa nu imi reprosati nimic,eu mai caut si iti dau un PM cu link daca gasesc ceva redeye

k'z.. am fost si eu in vitan duminica si nu sunt decat niste prostii ... mi-am luat totusi 2 stickere care mi-au placut (stikere mici) la 2 ron...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UNDE GASESC STICKERE MISTO? Pleasee :D

 

da un search pe google ca sunt f multe site-uri.

 

sau varianta preferata de mine: iti cauti poze cu logo-urile care le vrei, le tragi pe un disc, te duci la un shop de tricouri si iti faci (la orice copy shop serios au si un ploter de taiat stickere).

Si asa poti sa iti faci si personalizate :eek:

 

Bafta :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva cum pot sa face o comanda pe scuter-center.com sau poate sami faca si mie cineva o comanda?

Mar interesa variatorul polini.

http://scooter-center.com/catalog/product_...oducts_id=11268

am eu un variator Malossi pt motoare minarelli....daca te intereseaza PM :ok:

post-12750-1192621747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi Infinity...da oare aparatura de la tiparire de tricouri e buna pentru stickere? Adica sa nu pun stickerul si la prima ploaie sa cada...macar la astia specializati ai o garantie de ceva timp :ok:

 

Crezi ca tin?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi Infinity...da oare aparatura de la tiparire de tricouri e buna pentru stickere? Adica sa nu pun stickerul si la prima ploaie sa cada...macar la astia specializati ai o garantie de ceva timp :ok:

 

Crezi ca tin?

 

nu maiii

 

cu ploteru (care se foloseste si in serigrafie/produs tricouri imprimate) se taie din folia autocolanta (exact la fel fac si aia de unde iti iei tu), chestia care determina calitatea este folia autocolanta: watterproof, sunproof eventual si reflectorizanta (recomand).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa facem progamul pentru duminica de pe acum.......m-am gandit la o partida de pescuit si de ce nu si un gratar pe malul baltii. Am gasit o balta interesanta in apropierea bucurestiului (cam 40 min de la circ), 30 ron taxa de pescuit (dar a zis ca se mai negociaza daca suntem mai multi). Veniti sau nu, eu tot ma duc :ok:

 

motociclisti/scuteristi pescari din Timisoara nu sunt pe aici? Eu bag periodic cate o partida de pescuit la o balta privata aproape de timisoara.

 

e 15lei taxa si e peste berechet.

 

asflat uscat/fir intins

 

--- Mesaj completat în 18 Oct 2007 16:58 -------------
mai nasol cu frigu asta, dumica am fost. eu am prins 2 crapi cat de cat ok si un prieten 2 crapi la 2 kile fiecare.

 

numa ca ne-a omorat vantu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiasca vremea frumoasa si sa fie si duminica la fel cum a fost azi pentru ca ma pregatesc de inca o partida de pescuit, iar de data asta las undita acasa si imi iau lansetele :eek:

Astept amatori.

Prezent!

Hai doritorii, peste mult :D

 

Bafta! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiasca vremea frumoasa si sa fie si duminica la fel cum a fost azi pentru ca ma pregatesc de inca o partida de pescuit, iar de data asta las undita acasa si imi iau lansetele :D

Astept amatori.

 

Salut. Ma bag si eu. Sa speram ca vremea tine cu noi.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :eek: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot mai multe accidente, unii vinovati, altii nevinovati...

In memoria tuturor victimelor , sambata, 20 Octombrie, Str Agnita, orele 13:00 -13:30. Un ultim drum , in special pentru Traian si Ela, dar si pentru toti cunoscutii vostrii care au murit in astfel de accidente, un drum care sa lase o amintire. Nu va cer mult din acea zi. O ora...doua cat va dura cat va strangeti si cat facem pana pe Plevnei. Cu cati sunteti mai multi cu atat impactul va fi mai mare!

Va steptam!

 

Ajutati-ma sa tin topicul sus!

 

Multumesc

Dumnezeu sa ii ierte pe toti!

Propun maine (sambata 20 oct) sa ne vedem la 11.45-12.00 la circ si de-acolo ori o luam spre Agnita ori mergem la arc unde ne mai intalnim cu niste prieteni pe motoare. Astept sa va anuntati participarea! Repet, plecam de la circ la 12.00!

 

Bafta! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun maine (sambata 20 oct) sa ne vedem la 11.45-12.00 la circ si de-acolo ori o luam spre Agnita ori mergem la arc unde ne mai intalnim cu niste prieteni pe motoare. Astept sa va anuntati participarea! Repet, plecam de la circ la 12.00!

 

Bafta! :ok:

 

 

Salut. Prezent 20-OCT-2007, ora 12:00 la fantana la circ.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...