Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

mdea .... inca mai treb sa vopsesc carena .... dar ma apuca dracii ..nu stiu ce sa fac...sau mai dau cu smilgher pe grund (dar imi ia o groaza) ...sau doar sa sterg cu diluant (sa dregresez) si sa vopsesc......

 

poze mai jos :kick: .....dar a 3 a ci ce`a finala se vede faru mai subtire ..pt ca e mai inclinata carena ....

frumos , ... dar ghidonul il lasi gol acum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ca ultimu scuter :kick: :crack: :crack: :P

 

 

o fii ... initial ma gandeam sa`l fac "chopper" sa nu`i mai pun carenele, sa`i modific furca si sa`i schimb amortizoarele....sa acopar firele care ramaneau pe afara...dar deh ...era prea de tot :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi stiti jocuri pentru PC cu scutere ? eu caut de un an si ceva si nu gasesc doar pentru ps2 era unul si nici pe ala numai il stiu... :| :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu mai deschid un nou topic....imi vand leonardo...poate intereseaza pe careva ca mai las la pret, mai ieftin de asa unu ca al meu in stare f buna si inmatriculat nu cred sa gasiti....vreu sa-mi iau iar ceva de 100+ caluti si scuteru imi ocupa loc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor :crack:

 

sunt nou pe forum si as dori sa ma integrati si pe mn intr-un club :kick:

promit sa nu va dezamagesc :crack:

 

de laudat ma laud cu o Aprilia Leonardo 250cc :cheers:

Editat de magu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca voi face parte din club...cred ca voi veni pana la buc in primavara dar voi fi pieton(asta daca nu stiti pe cnv care inchiriaza scutere:))

si testul gratarului care i?:crack:) ca stiu mai multe variante de test al gratarului

off imi poate trimite si mie cineva emblema :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu s aintru in clubul vostru...se poate?:crack:...si la primavara promit sa vin la intrunire....tre doar s ama anunte cineva :cheers:

Da-ne detalii despre varsta, permis, cum mergi de obicei in trafic :crack:

 

Bafta! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...inainte de toate tre sa ma prezint...numele meu este Catalin si sunt din Ploiesti...am 17 ani..am un scuter piagio skr 125...am permis categoria A1 cam de un an si ceva...in general merg destul de incet in oras....rar trec de 60km/h(doar cand ma grabesc cu adevarat)... :crack:

Da-ne detalii despre varsta, permis, cum mergi de obicei in trafic :crack:

 

Bafta! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...inainte de toate tre sa ma prezint...numele meu este Catalin si sunt din Ploiesti...am 17 ani..am un scuter piagio skr 125...am permis categoria A1 cam de un an si ceva...in general merg destul de incet in oras....rar trec de 60km/h(doar cand ma grabesc cu adevarat)... :crack:

 

 

Mincinosule :kick: cum cum 60 km/h?? cand asta,cand stai pe loc ?? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

......sa inteleg ca nu aveti nevoie de cineva cu un scuter de 250cc??????

 

>>>cu ce am gresit???

Stai omule calm :crack: Da-ne 2-3 informatii despre tine, macar pe privat :blbl:

Scuze ca nu am vazut post-ul tau :rock:

 

 

Bafta! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai informatii>>> am 18 ani, sunt inca in scoala de soferi, pot spune ca am ceva experientza, de obicei imi place sa conduc pana la limita agresivitatii...dar pot sa adopt si calea usoara 40-50km/h

 

>>>bafta tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai informatii>>> am 18 ani, sunt inca in scoala de soferi, pot spune ca am ceva experientza, de obicei imi place sa conduc pana la limita agresivitatii...dar pot sa adopt si calea usoara 40-50km/h

 

>>>bafta tuturor

Pai bafta la examen, sa iei plasticul din prima si sa ne vedem sanatosi la intruniri mai prin primavara :crack:

De unde esti, completeaza-ti profilul...

 

 

Bafta! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot nu mi`ai rasp si mie....cum fac sa intru in clubul vostru? :rock:

Te asteptam in primavara la intrunire, ca acum a cam dat congelul :crack:

 

 

Bafta! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si emblema imi dai tot atunci?daca e da`mi si mie un PM cand va fii prima intrunire...chiar vreau sa vin si yo... :crack:

Da. Prima intrunire din 2008 va fi anuntata aici si pe topicul Loc De Intalnire Pentru Scuteristi....

 

Bafta! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...