Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Ce criminal l-a facut mihaiand pe albastru ..... prea tare!

Ps:Daca tot vrei sa bagi bani in el , parerea mea e sa il faci cum ti l-a facut mihaiand in poza cand e albastru.

ms :bigstar:

L-am facut in graba , nu am stat sa ma gandesc la combinatii de culori dar a iesit cat de cat :bigstar:

 

Daca mai sunt si altii care vor sa-si vopseasca scuterul si nu stiu cum ar iesi (sau doar asa ... )... puneti poza aici !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

merci mult de tot mihaiand...chiar e super tare pe albastru da nu prea`mi vine sa schimb culoare pt ca trebuie s amerg sa`i schimb culoarea si din cartea de identitate,talon etc...asa daca ar fi fost cu albul ala ar fi fost mult mai simplu...oricum mi`ai dta de gandit :bigstar:

ms :bigstar:

L-am facut in graba , nu am stat sa ma gandesc la combinatii de culori dar a iesit cat de cat :bigstar:

 

Daca mai sunt si altii care vor sa-si vopseasca scuterul si nu stiu cum ar iesi (sau doar asa ... )... puneti poza aici !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi dupa c am spalat scuterul am observat ca jantele au ramas patate,am frecat la ele pana miau iesit ochii si tot nu au iesit :hug: ,ma gandesc sa le vopsesc mahaiand ma ajuti si pe mine putin :D

 

ce culoare le vrei :D ....

 

mihaiand cu ce program modifici poza :D :D

 

cred ca photoshop foloseste :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mihaiand cu ce program modifici poza :D :kiss:

cu Photoshop ... daca te int si versiunea ... CS3 :D

 

 

 

--- Mesaj completat în 02 Feb 2008 18:25 -------------
Baieti ... am si eu o intrebare :D

 

Am fost azi la un magasin de moto :D sa ma uit de o casca ... marca PROBIKER

Baiatu de acolo a zis ca e 2 mil. juma'

http://www.louis.de/_200434aa179eddd125b67...artnr_gr=204890

 

Care credeti ca isi metita banii mai mult ? asta sau una First-Bike :hug: ... care in schimb arata mult mai bine si costa 2 mil. 700 ??? ...

post-21173-1201969540_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu Photoshop ... daca te int si versiunea ... CS3 :kiss:

<small>--- Mesaj completat în 02 Feb 2008 18:25 -------------</small><br/>Baieti ... am si eu o intrebare :D

 

Am fost azi la un magasin de moto :hug: sa ma uit de o casca ... marca PROBIKER

Baiatu de acolo a zis ca e 2 mil. juma'

http://www.louis.de/_200434aa179eddd125b67...artnr_gr=204890

 

Care credeti ca isi metita banii mai mult ? asta sau una First-Bike :D ... care in schimb arata mult mai bine si costa 2 mil. 700 ??? ...

Ms :D..Mai bine iti iei una de pe piata deaia cu 60 de lei sau cat o fi chiar uite aici de ex www.piese-scutere.ro sau mai strangi bani si iei una de firma :D crek castile de la firstbike is ca scuterele :hug:

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea de astazi(03.01.2008) nu a dus deloc lipsa de membrii. Ne-am adunat cam 14 scuteristi, din care numai 10 am ajuns pana la AmcKart( restul au plecat cu treaba) unde ne-am clatit ochiul si urechea cu motoarele ce rulau pe pista :hug: De acolo am plecat spre agronomie, unde am ramas doar 6(restul cu treburi). Am baut o pizza, am mancat un suc, am discutat vorbe si apoi am taiat-o fiecare spre casa(oare :D ).

Si ca parere:post-11774-1202074205_thumb.jpg si pt cosminake:post-11774-1202074244_thumb.jpg

Total kilometrii efectuati in grup : 44

Totalul meu pe ziua de azi: 73 :kiss:

 

 

 

Bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea de astazi(03.01.2008) nu a dus deloc lipsa de membrii. Ne-am adunat cam 14 scuteristi, din care numai 10 am ajuns pana la AmcKart( restul au plecat cu treaba) unde ne-am clatit ochiul si urechea cu motoarele ce rulau pe pista :hug: De acolo am plecat spre agronomie, unde am ramas doar 6(restul cu treburi). Am baut o pizza, am mancat un suc, am discutat vorbe si apoi am taiat-o fiecare spre casa(oare :hug: ).

Si ca parere:post-11774-1202074205_thumb.jpg si pt cosminake:post-11774-1202074244_thumb.jpg

Total kilometrii efectuati in grup : 44

Totalul meu pe ziua de azi: 73 :hug:

Bafta! :D

 

frumos azi :D mai vreau :D :kiss:

azi am incercat sa ma ridic pe o roata la amkart :D am ramas in picoare cu scuteru la verticala :hug: n-am cazut :hug: sunt norocos :hug:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand/combin telefon...antena improvizata =>semnal mai bun...tine bateria 3 zile...astept oferte :D

 

--- Mesaj completat în 04 Feb 2008 01:47 -------------
mai am inca 2 telefoane de vanzare...ieftine...astept oferte

post-12750-1202080544_thumb.jpg

post-12750-1202080557_thumb.jpg

post-12750-1202082407_thumb.jpg

post-12750-1202082422_thumb.jpg

post-12750-1202082433_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai doctore ia zi si mie cum se face wheelie :kiss: ca am incercat ieri si am ajuns cu scuteru la verticala pe roata din spate si eu in picioare :D l-am ridicat lejer :hug: iar pe masura ce scuteru venea peste mine ochii mei se bulbucau din ce in ce mai mult :D si am sarit de pe el :D

la ce tre sa fiu atent? :D

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai doctore ia zi si mie cum se face wheelie :kiss: ca am incercat ieri si am ajuns cu scuteru la verticala pe roata din spate si eu in picioare :D l-am ridicat lejer :hug: iar pe masura ce scuteru venea peste mine ochii mei se bulbucau din ce in ce mai mult :D si am sarit de pe el :hug:

la ce tre sa fiu atent? :D

pai...tre sa il ridici pana la un anumit unghi,sa te opresti cand simti ca se duce pe spate...tre sa il mentii cu roata sus din gaz,dar si din echilibru...iti trebuie timp,putere si antrenament ca sa iti iasa...

iar cand mai simti ca se duce pe spate,nu sari de pe el...pune frana spate si inclina-te spre fata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa il dresez si eu pe jetty sa mearga mai mult pe o roata,dar e al naibii de greu-rezervor in fata...Cand vin carenele noi,il bag la antrenamente dar dezbracat de tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai doctore ia zi si mie cum se face wheelie :hug: ca am incercat ieri si am ajuns cu scuteru la verticala pe roata din spate si eu in picioare :D l-am ridicat lejer :D iar pe masura ce scuteru venea peste mine ochii mei se bulbucau din ce in ce mai mult :D si am sarit de pe el :hug:

la ce tre sa fiu atent? :D

 

se mai poate si altfel: ii scoti roata din fata. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic....partea din spate fiind carterul nu ? da l-am desfacut,complet

nu este foarte greu... sa zic asa in jur de 10 kg are carterul fara roata,variator,ambreiaj,electromotor,magnetou si cilindru.Cu ele montate ajunge pe la 15-16 kg

sau te referi daca e greu de desfacut ?

post-19791-1202122154_thumb.jpg

post-19791-1202122168_thumb.jpg

post-19791-1202122183_thumb.jpg

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca si masa ma refeream :D da pai cu totul tre sa-l dau jos...o sa fie ceva treaba. De dat jos il dai din cele doua piulite dupa axul ala mare si din suspensie nu?

care ai piaggio liberty...sau piese da-mi un buzz :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...