Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lol..am uitat sa va zic:P aseara am visat ca am cazut si mi am rupt 12 dinti:O:O..cred ca m am gandit prea mult la motocicleta unui prieten... :moto: are o agusta de 1700cc :moto: :blbl:

augusta 1700cc?! :)  ai o poza?

poate 700cc... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol..am uitat sa va zic:P aseara am visat ca am cazut si mi am rupt 12 dinti:O:O..cred ca m am gandit prea mult la motocicleta unui prieten... :) are o agusta de 1700cc :moto: :moto:

Dute ba nene cu Agusta ta de 1700 si cu visele tale.

Poate era "Brutale de 700" ,incearca sa iei legatura cu un psiholog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

augusta 1700cc?! :) ai o poza?

poate 700cc... :moto:

e de 1700cc... pe strada nu mai foloseste monstruletul dupa ce a luat cateva trante frumusele...o foloseste numai pe pista de ceva timp..poze nu am .nici eu nu am vazut o mult..si acum vb aia..credeti nu credeti tot aia e..incerc sa il gasesc poate fac rost de poza sa fiu mai convingator...tipul are 30 si ceva de ani dar nu i dau 25..are 6 mobre(mv agusta 1700cc,kawa ninja 1000cc,vespa 50cc,aprilia(scuter nu stiu model)250cc si in rest are 2 crossuri.. ca masina are un porche..e hairstylist si are diverse trofee la cursele de moto...cred ca deia isi permite o agusta:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e de 1700cc... pe strada nu mai foloseste monstruletul dupa ce a luat cateva trante frumusele...o foloseste numai pe pista de ceva timp..poze nu am .nici eu nu am vazut o mult..si acum vb aia..credeti nu credeti tot aia e..incerc sa il gasesc poate fac rost de poza sa fiu mai convingator...tipul are 30 si ceva de ani dar nu i dau 25..are 6 mobre(mv agusta 1700cc,kawa ninja 1000cc,vespa 50cc,aprilia(scuter nu stiu model)250cc si in rest are 2 crossuri.. ca masina are un porche..e hairstylist si are diverse trofee la cursele de moto...cred ca deia isi permite o agusta:P

 

:)  m-am uitat pe google n-am gasit nicio augusta 1700...poate 700cc,ziceam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ziua de pasti nu am avut ce face si mam dus sa imi curat rs :)

dupa 5 minute apar in fata portii 4 baietasi fara maieu pe ei c u o sticla de cotnari in mana, 3 pe scaun si unu pe ghidon , saracii erau morti de beti, la care ma duc sa fac o tura cu motocicleta si dupa 1 km ii vad pe marginea drumului cu scuteru rupt in doua si ei erau cu sticla in mana pe bordura

incostienti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m am referit la aspect nu putere...cum pe google nu am gasit de 1700cc am pus unul la fel din punct de vedere al carenelor

referitor la motorul de 1700 cc .. e cam dubios .. pt ca, din cate stiu eu la 1600 cc ajunge o hayabusa modificata si din fabrica are (1200cc) iar la mv augusta mai mult de 1300cc nu o poti "tuna"... dar poate o fi aparut ceva mai nou si eu nu sunt la curent ...

numai bine !! :) :moto:

 

am o gilera Sioux .. 50 cc (ii trebuie set motor) .. o vand .IEFTINN... cineva interesat ??:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit cu poze de la locul unde mi s-a bagat un tip cu scuterl meu...i l-am dat pentru ca nu am scapat de el pana nu il las sa faca o tura...(are 29 de ani, si de meserie e mecanic auto)

Deci el a zburat cu scuterul meu intr-un sant sapat pe marginea drumului...mergand la deal, a accelerat blana, si neavand experienta a pierdut scuterul, cand acesta a inceput sa ''propulseze''.

Uite aici poze cu locul accidentului. Tipul nu avea casca(si am insistat sa sio puna), si si-a cam nenorocit fata, fiind proiectat cu capu intr-un morman de pamant.

 

 

Si asa arata scuterul dupa ce l-am scos din service...

Totul a costat 12 mil...suportate de catre cel care a busit scuterul.

post-16160-1209414977_thumb.jpg

post-16160-1209415030_thumb.jpg

post-16160-1209415053_thumb.jpg

post-16160-1209415091_thumb.jpg

post-16160-1209415159_thumb.jpg

post-16160-1209415276_thumb.jpg

post-16160-1209415294_thumb.jpg

post-16160-1209415320_thumb.jpg

post-16160-1209415382_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit cu poze de la locul unde mi s-a bagat un tip cu scuterl meu...i l-am dat pentru ca nu am scapat de el pana nu il las sa faca o tura...(are 29 de ani, si de meserie e mecanic auto)

Deci el a zburat cu scuterul meu intr-un sant sapat pe marginea drumului...mergand la deal, a accelerat blana, si neavand experienta a pierdut scuterul, cand acesta a inceput sa ''propulseze''.

Uite aici poze cu locul accidentului. Tipul nu avea casca(si am insistat sa sio puna), si si-a cam nenorocit fata, fiind proiectat cu capu intr-un morman de pamant.

 

:moto:

 

pune si niste poze cu scuteru cum arata acum :moto:

scuze...nu am vazut ca le-ai pus :)

Editat de Razvy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru el e foarte naspa...insa pentru mine e destul de bine. Deja ma plictisisem de vechiul design. Vroiam ceva nou.Ma gandeam sa il vopsesc, insa acuma nu mai e nevoie...

Carenele care le-am psu acuma pe el is ca noi. Nu au nici o clema rupta. Toate vin la fix, si nu joaca nimic. Chestia asta creste si pretul la vanzare...avand in vedere ca motorul merge brici, si nu are nici alte defecte.

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit cu poze de la locul unde mi s-a bagat un tip cu scuterl meu...i l-am dat pentru ca nu am scapat de el pana nu il las sa faca o tura...(are 29 de ani, si de meserie e mecanic auto)

Deci el a zburat cu scuterul meu intr-un sant sapat pe marginea drumului...mergand la deal, a accelerat blana, si neavand experienta a pierdut scuterul, cand acesta a inceput sa ''propulseze''.

Uite aici poze cu locul accidentului. Tipul nu avea casca(si am insistat sa sio puna), si si-a cam nenorocit fata, fiind proiectat cu capu intr-un morman de pamant.

 

 

Si asa arata scuterul dupa ce l-am scos din service...

Totul a costat 12 mil...suportate de catre cel care a busit scuterul.

 

e mai fain acum :blbl:

 

-ieri am luat si eu o cazatura cu scuterul :moto: , sa nu mai zici la nimeni :moto:

mersul asta in grup :) ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@juan: Oo da ... arata belea mai ales combinatiile de culori :moto:

 

pun si eu 3 poze ...care nu mi`au mers acum 1-2 zile sa le bag

 

 

aaa vreau sa`i pun si km d`ala de bicla... sa vad cu cat 100 la ora merg intr`o roata :)))

post-18872-1209421890_thumb.jpg

post-18872-1209421917_thumb.jpg

post-18872-1209421940_thumb.jpg

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata mai bine acum Juan,dar inainte parca era mai unic,nu avea nimeni sr culoarea verde kawasaki....

Sincer mie imi placea mai mult inainte,acum este mai "comun" cu celelalte scutere.

Oricum acum parca este nou :)

 

Apropo,la multi ani Razvy :moto: vezi sa nu :moto: prea mult

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush cum sa incep dar o iau cu subiectu de la 0 ==> am 14 ani , 50 kg si vreau ca dupa pasti sa imi iau un Aprilia RS 50 acte la zi super tare costa cam 1000 euro ,,imi este cel mai mult frica de inaltimea meea am 1.60 cm si mi-e :moto: :moto: :) frica ca o sa am probleme cu ajunsu jos cu ambele picioare DAR TOTUSI AS VREA O parere de la MAESTRI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush cum sa incep dar o iau cu subiectu de la 0 ==> am 14 ani , 50 kg si vreau ca dupa pasti sa imi iau un Aprilia RS 50 acte la zi super tare costa cam 1000 euro ,,imi este cel mai mult frica de inaltimea meea am 1.60 cm si mi-e :moto: :moto: :) frica ca o sa am probleme cu ajunsu jos cu ambele picioare DAR TOTUSI AS VREA O parere de la MAESTRI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...