Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ii auzeam pastia de la mine din clasa

erau disperati :lol:

dupa nici o saptamana s-au calmat

:lol:

:rolleyes: :banana: :kali: repede s-au calmat... ;) ;)

joc de o luna... cam asa :P

nu mi greu sa dau pe zi 10 minute niste clicuri :)

tu nu te bagi? :clap: iti zic eu ce si cum :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva de unde pot gasii un intinzator de lant ??? ca mie mi`sa stricat filetu :rolleyes::( stiu ca si la biciclete aveau acelasi sistem ... dar draq mai gaseste pegasuri :banana:))

post-18872-1209996293_thumb.jpg

post-18872-1209996305_thumb.jpg

post-18872-1209996315_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ dragos16_no1: Daca are 50 de cmc iti trebuie A1, dar nu am vazut niciodata pe un talon 50 de cmc. Oricum...cred ca scrie 49.2..sau alte...dar nu 50. Daca scrie asa...nu iti trebuie decat cursul de legislatie.

Editat de radu1992sb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrie 50 cmc sigur.poate o sa fac o poza joi si o sa o postez aici.ms oricum

 

asfalt uscat!!!!!

 

scuteru e din italia si mia zis cineva k pot sa ma duc l un traducator si sai dau si lui partea lui si sa imi treaca mai putin..de exemplu 49,2 cmc

Editat de dragos16_no1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la 50 cmc fix nu-ti trebuie categoria A1. De la 50.1 cmc iti trebuie.

 

Extras din Codul Rutier

Art.6. - În sensul prezentei ordonante de urgenta, expresiile si termenii de mai jos au urmatorul înteles:

Alin. 21. moped ? vehiculul, cu doua, trei sau patru roti, a carui viteza maxima prin constructie nu depaseste 45 km/h si care este echipat cu un motor cu ardere interna, cu aprindere prin scânteie, cu o capacitate cilindrica ce nu depaseste 50 cm3 sau cu un alt motor cu ardere interna ori, dupa caz, electric, a carui putere nominala este de cel mult 4 kw;

 

V-ati lamurit acum?

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciudat .. sportul asta e cel mai de ..... (dupa parerea mea). Este vorba de FOTBAL :banana: dar vad ca are sustinatori si printre cei pe 2 roti ...... hmmmmm

asa multe sunt de spus dar nu e cazul sa umplu 10 pagini... ca sa va spus ca 90 % dintre fotbalisti sau fosti fotbalisti sau oameni care indragesc sportul asta, sunt dobitoci .. (ex: Gigi Becali) si multi altii .. :kali: .. scuze n-am nimic cu ei ..(doar cu ce fac unii dintre ei) :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa fac un topic despre ID(ce`i care au) dar voi indata saritzi:))

cei care vor sa posteze id lor de mess sa posteze..ca sa mai vb si pe mess noi scuterishtii

id meu ro_3x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la 50 cmc fix nu-ti trebuie categoria A1. De la 50.1 cmc iti trebuie.

 

Extras din Codul Rutier

Art.6. - În sensul prezentei ordonante de urgenta, expresiile si termenii de mai jos au urmatorul înteles:

Alin. 21. moped ? vehiculul, cu doua, trei sau patru roti, a carui viteza maxima prin constructie nu depaseste 45 km/h si care este echipat cu un motor cu ardere interna, cu aprindere prin scânteie, cu o capacitate cilindrica ce nu depaseste 50 cm3 sau cu un alt motor cu ardere interna ori, dupa caz, electric, a carui putere nominala este de cel mult 4 kw;

 

V-ati lamurit acum?

 

 

ms mult Clodius. :kali: Deci inseamna k am scapat. :rolleyes: nu-mi trebuie A1.

 

asfalt uscat si salutari cu farul. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult Clodius. :kali: Deci inseamna k am scapat. :rolleyes: nu-mi trebuie A1.

 

asfalt uscat si salutari cu farul. :banana:

am vz anu trecut un afish in sat la bunikmea...cik ..Scutere care au 50cc sau peste 50cc inclusiv 49cc(moped cu pedale) sa vine sa faca un curs de legislatie etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca merita CFR Cluj sa castige campionatu..poate ne duce dupa grupe in UCL

Steaua intra in grupe si apoi pleca ..:rolleyes:)

 

ha ha ha...cea mai buna gluma posibila...cfr-ul nu a putut sa treaca in uefa,in prima ei runda, de o echipa cipriota de tot rahatu'...sti cum sunt echipele cipriote vazute in cupele europene?sunt un fel de echipe de mana a 12-a,ceva de genu peste care treci cu 10-0 in tur si 15-0 in retur...si tu zici ca astia (cfr) sa ajunga in grupele UCL ? cu enorma cantitate de 0 experienta in cupele europene a cfr-ului eu zic ca sansa este de minus infinit....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CFR mai are multe de invatat pana sa treaca de grupe...poate steaua sa aibe sanse...oricum in momentul de fata steaua ar fii cam singura echipa din tara care ar face o figura destul de buna in cupele europene daca se mobilizeaza si joaca serios :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cfr daca castiga campionatu intra direct in grupe..asha am auzit...sunt sigur ca cfr va trece de grupe!!sau makr loc 2 3 ..

ro_3x , daca CFR trece de grupe , iti trimit o bere prin curier rapid :rolleyes:

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...