Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu zic sa nu-ti iei ceva scump pt scuter.Ia si tu ceva la 2 mil-2 jumate.Zic ca e de ajuns.

 

Asa...Cum drq fac burnout pe asfalt fara sa ma ridice cineva de poponeata? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa-mi cumpar o casca. Numai ca nu prea stiu ce sa fac: sa mai astept putin, pana luna viitoare cand fac rost de bani sa-mi cumpar una de firma sau sa ma duc sa-mi cumpar una de pe piata(cu 60-70 ron).

De mentionat: nu am nevoie momentan de casca(scooterul meu e la "tunat", momentan) :crack:

 

eu zic ca merita sa cauti in germania la Louis o casca care iti place, si pe cineva sa ti-o aduca. eu de acolo mi-am luat.

am vazut pe la noi ce casti sunt... nici nu poti compara. sunt f f f mult mai scumpe ca acolo.

 

mie mi-a adus-o Mihai aka. Danny_Motors. Aici este forumul lui. si aduce in fiecare vineri... dak dai comanda pana marti, vineri este in romania(in bistrita mai exact) si el ti-o trimite prin posta sau cum vrei tu.

 

dar s-ar putea sa gasesti si pe altcineva, mai aproape de tine, dar mie-mi place de cel pe care ti l-am recomandat deoarece aduce pa pretul de catalog... + taxele postale din bistrita pana la tine in oras

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa nu-ti iei ceva scump pt scuter.Ia si tu ceva la 2 mil-2 jumate.Zic ca e de ajuns.

 

Asa...Cum drq fac burnout pe asfalt fara sa ma ridice cineva de poponeata? :crack:

Frate incep sa cred ca trebuie sa ai dar de la Dumnezeu sa faci burnout :crack: :crack: .

Nu inteleg ce e asa greu sa faci un burnout tii frana fata accelerezi la maxim si te lasi putin apasat pe ghidon.Asta e facuta si cu Jet forcele deci nu ai cum sa zici ca nu poti face asta.

Faci cinste si te invat eu sa faci burnout . :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Edit: mi-am gasit o casca, foarte decenta-marca Probiker, la 50 euro. Astept sa-l "prind" pe Mihai pe messenger.

 

casca deaia am si eu :crack:

mai bine trimite-i un mail, PM sau scrii acolo pe forum, si el o sa te noteze. pe messenger cam rar sta, ca este f ocupat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba fratele meu,pe asfalt imi fuge roata din fataaaaa cat m-as lasa eu pe ea.Am reusit de cateva ori aruncand nisip pe asflat.Incepea sa se invarte in loc ,sarea nisipul,se incingea,dar pana sa iasa fum ca lumea pleca roata din fata taras :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba fratele meu,pe asfalt imi fuge roata din fataaaaa cat m-as lasa eu pe ea.Am reusit de cateva ori aruncand nisip pe asflat.Incepea sa se invarte in loc ,sarea nisipul,se incingea,dar pana sa iasa fum ca lumea pleca roata din fata taras :crack:

 

potzi sa stai in fatza scuterului shi sa tzy roata intre picioare...astfel nu mai pleaca d p loc (poate zic tampenii dar creieru meu asha gandeste la ora asta :crack: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate are vreunu nevoie de o carte tehnica pentru motorul de pe peugeot trekker , speedfight, speedfight 2,cred ca se potriveste si cu ludix

 

este in franceza

 

de unde ai facut rost de ea, ca mi-ar trebui shi mie una de ludix??

 

shi ce daca e in franceza ?? :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr astea sunt de prost gust... Si nr de-l cauti tu e XX-02-QAE :crack:

 

Eu as vrea sa-mi pun DJ-XX-ION :crack: :crack:

 

Consumul de 5-6% sa se datoreze rodajului nefacut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...