Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reverse,parca tu ai avut TZR.Ia zi de ce l-ai dat,cu cat si daca arata nivelu' benzinei?Ma seaca astea pana la 125 ca nu arata si parca nu as merge cu sticla dupa mine :baldy:

 

Costy,si tu parca aveai Jet Force...cel putin asa am inteles eu.Pana la urma ce ai jet sau runner?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse,parca tu ai avut TZR.Ia zi de ce l-ai dat,cu cat si daca arata nivelu' benzinei?Ma seaca astea pana la 125 ca nu arata si parca nu as merge cu sticla dupa mine ;)

 

Costy,si tu parca aveai Jet Force...cel putin asa am inteles eu.Pana la urma ce ai jet sau runner?

Nici tzr`ul nu are indicator de benzina......l-a dat ca sa isi ia alt ceva.7-8%nsum la Tzr in oras.

Eu nu am avut JetForce...Reverse are.....Eu am runner si sunt multumit de el dar a venit timpul ptr ceva mai mare. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma intereseaza consumul :D si TZR-ului ii iert si lipsa indicatorului :lol:

 

Am inteles,sa-l stapanesti sanatos far' de incidente!

 

 

 

 

 

:baldy: :D ;) :D :P

post-10572-1160216138_thumb.jpg

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse poti sa-mi spui si mie cum e tzr-u:P ca vreau si eu sa-mi iau unu si pana ma obisnuiesc cu vitezele alea poate o sa-mi fie greu restu e marfa :D (sa nu va aud ca nu pot sa circul...STIU :P )

pai ce vrei sa aflii mai exact...e de 50,are 6 viteze :D , racing :baldy: ... nu stiu ce sa mai zic,intreaba`ma chestii exacte si iti raspund ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bordu cum arata:P,am inteles k nu are indicator de benzina,cam cat se duce?

bordu...are turometru normal si vitezometru digital , bec de ulei,bec de caldura si bec ptr neutral (adica cand nu e in viteza..) ... nu are indicator de benzina,te uiti in rezervor si ai si buson de rezerva in caz ca ramai in pana..dupa un timp iti dai seama cum stai cu benzina dupa km facuti...se duce 95-100 cu kitu de putere de la yamaha...depinde de greutatea ta... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cu cat ai vandut-o si la cati km?

1700 euro , 10mii de km parca sau mai multi putin...lasasem doar filtru K&N pe ea si furtunasele de frana racing cu placutele racing..am scos de pe spate michelinu pilot power race,scaritele racing din fata si cam atata cred...alea au costat mult si nu se meritau vandu`te..adik cauciucu 300 euro aproape cu montaj si scaritele 600 euro :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bordu...are turometru normal si vitezometru digital , bec de ulei,bec de caldura si bec ptr neutral (adica cand nu e in viteza..) ... nu are indicator de benzina,te uiti in rezervor si ai si buson de rezerva in caz ca ramai in pana..dupa un timp iti dai seama cum stai cu benzina dupa km facuti...se duce 95-100 cu kitu de putere de la yamaha...depinde de greutatea ta... :baldy:

pai a ta cam cat consuma?sa vedem cum o sa fac cu benzina:));))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gizas...

:baldy: ;)

 

consumul inseamna cati litrii de benzina consuma intr-o distanta de 100 km. de ex. 3% inseamna ca cu 3 litrii de benzina te poti plimba 100 km.

media acceptabila la un scuter de 50 eu zic ca este undeva la 3-4 % ... 4-5 % ii mult... peste 5% ii enorm :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...