Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce ma mai ridicam si eu cu un piaggio typhoon...e chiar simplu cu astea usoare!Si pe al meu il urnesc dar foarte putin.Poate dupa ce scap de limitari o merge mai mult :baldy:

 

P.S.In vara am si eu in plan TZR,as fi optat pt aprilia rs 125 dar designul TZR-ului ma omoara pur si simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi m-am ridicat pe o roata pt prima oara :-L :lol:) :P :D ;)

 

de vreo 4-5 zile fac in jur de 100 km/ zi :D o duc bine :lol: :D :lol: :lol:

 

bafta :baldy: :D :lol:

 

poza bonus :lol:

Bravo invatacelule eu te-am invatat...Daca ma contrazici pun arhiva de la messenger :lol:

 

Ce ma mai ridicam si eu cu un piaggio typhoon...e chiar simplu cu astea usoare!Si pe al meu il urnesc dar foarte putin.Poate dupa ce scap de limitari o merge mai mult :lol:

 

P.S.In vara am si eu in plan TZR,as fi optat pt aprilia rs 125 dar designul TZR-ului ma omoara pur si simplu.

EU trec la 125 asa ca treci si tu daca tot dai de permis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la ce magazin sau de unde pot achizitiona si eu un kit cilindru pt jet force?Original nu neaparat malossi sau polini.Tobe si alte accesorii se gasesc pe undeva?La noi in Craiova e muci :baldy: nu gasesti nimic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde ;)

 

Tocami veni dupa o tura de 30 km prin ploaie :D Beton :P Echipat full: geaca groasa de pele,manusi si casca :baldy:

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la design? nu cred.Dar aici depinde de gusturi.Era mai ieftin ca jet forceu' dar nu mi-a placut.Neah,... pre popular pt gustul meu :baldy:

Aici asa este Gusturile nu se discuta.....acum cateva zile am mers pe jet force si este cam barca parerea mea.....si nu se da pe o roata....cum se da a mea.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

conteaza soferu ma ...costy runneru tau se da intr`o roata ca te`ai invatat tu pe el , daca iti dau jetu in cateva ore te dai si cu ala ...care a mai dat capat la cauciucuri la scuter? :baldy:

Adevarat zici aici soferu conteaza....eu ma dau bine pe o roata.....tu te dai bine pe curbe mai bine ca mine recunosc....dar sunt bun.

 

Ce ulei va bagati in scutere ? ? ? Si ce consum de benzina aveti ? ? ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...