Sari la conținut

Vn 1500


ThePrincipal
 Share

Postări Recomandate

va rog pe acei posesori de VN1500 SA MA SFATUIASCA IN DIRECTIA CUMPARARI UNUI ASTFEL DE MOTOR

eu am vn800 si am observat pe net ca in germania preturile la vn1500 sunt apropiate de cele de 800

as vrea sa stiu cam care e consumul nu ca ar conta prea mult,greutatea?etc

taxele sunt putin mai maridar daca merita e ok.

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce stiu de vn 1500 este ca-i in 4 trepte.fata de 750 care are 5.vezi sa nu-l

iei legat cu sarma cum l-a luat un prieten de-al meu. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog pe acei posesori de VN1500 SA MA SFATUIASCA IN DIRECTIA CUMPARARI UNUI ASTFEL DE MOTOR

eu am vn800 si am observat pe net ca in germania preturile la vn1500 sunt apropiate de cele de 800

as vrea sa stiu cam care e consumul nu ca ar conta prea mult,greutatea?etc

taxele sunt putin mai maridar daca merita e ok.

zaha

Uita-te mai atent la preturi ca nu sunt chiar apropiate si apoi mai uita-te si la ani , km , etc , consumul variaza intre 6 si 10 % , depinde cum mergi cu ea ..., in rest trage ca nebunul , daca mai ai intrebari cu mare placere !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog pe acei posesori de VN1500 SA MA SFATUIASCA IN DIRECTIA CUMPARARI UNUI ASTFEL DE MOTOR

eu am vn800 si am observat pe net ca in germania preturile la vn1500 sunt apropiate de cele de 800

as vrea sa stiu cam care e consumul nu ca ar conta prea mult,greutatea?etc

taxele sunt putin mai maridar daca merita e ok.

zaha

 

Dihania isi merita banii :hug: . Trage de rupe si simti puterea cum vibreaza sub tine, de mergi omeneste cu el iti ia cam 5,5-6,5. Foarte comfortabil la drum lung si usor de stapanit dupa ce te obisnuiesti cu el :ok: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Da,confirm si eu,are cuplu grupa,este grea,stabila si foarte confortabila.

Bine reglata nu consuma mai mult de 6.5% in orice regim,nicidecum 10 cum spunea cineva mai sus,mie nu mi-a luat mai mult de 6.5% niciodata.

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti recomand modelul pe care il are Harley.

B.

stiu dar fat-boiul are un pret de te sperii13000 e prea mult pt mine

zaha

 

ce stiu de vn 1500 este ca-i in 4 trepte.fata de 750 care are 5.vezi sa nu-l

iei legat cu sarma cum l-a luat un prieten de-al meu. :ok:

modelul american are 4 viteze dar ala care seamana cu 800-tele clasic are 5

asa stiu eu

zaha

 

Dihania isi merita banii :P . Trage de rupe si simti puterea cum vibreaza sub tine, de mergi omeneste cu el iti ia cam 5,5-6,5. Foarte comfortabil la drum lung si usor de stapanit dupa ce te obisnuiesti cu el :hug: .

cate viteze are si cum se comporta in oras

zaha

 

Da,confirm si eu,are cuplu grupa,este grea,stabila si foarte confortabila.

Bine reglata nu consuma mai mult de 6.5% in orice regim,nicidecum 10 cum spunea cineva mai sus,mie nu mi-a luat mai mult de 6.5% niciodata.

Luigi Vicol

are vreun avantaj greutatea la franarea cu fata pt ca al meu cu roata subtire pe fata in curbele cu nisip il simt cum derapeaza

zaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si asta are roata subtire pe fata si e in 4 viteze dar sunt foarte diferite de cele in 5 pt ca sunt mai lungi si dupa ce esti in a 4 a nu mai ai treaba mergi si cu 50-60 si cu 160 fara sa mai ai treaba cu schimbatu, doar i dai gaz. In oras se incalzeste repede dar nu e o problema cu racirea pe lichid cu termocupla, turbina, etc. Ma rog adevaru e ca nu se compara cu astea de capacitate mai mica, e total diferit - cand i dai gaz se ridica efectiv suspensia fata. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...