Sari la conținut

Manere incalzite


iurox
 Share

Postări Recomandate

Salut, vine iarna si as vrea sa montez manere incalzite pe scuterul meu. Din cate stiu, nu se potrivesc orice manere, ci sunt in functie de diametrul ghidonului. Intrebarea e, daca are cineva montat asa ceva pe scuter, si unde as putea sa le cumpar.

 

Multumesc anticipat pentru orice informatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc :crack: insa acolo e vorba de manere ptr motocicleta. Tocmai asta e, ca am inteles ca diametrul la ghidonul scuterului ar fi mai mic decat diametrul la ghidonul motocicletei si ca si manerele astea sunt pe dimensiuni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ;) insa acolo e vorba de manere ptr motocicleta. Tocmai asta e, ca am inteles ca diametrul la ghidonul scuterului ar fi mai mic decat diametrul la ghidonul motocicletei si ca si manerele astea sunt pe dimensiuni.

Normal....Intra pe Luis si vezi acolo.......BAFTA!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Iulian..eu zic sa-ti iei protectii, din acelea care raman atasate de ghidon, sunt cele mai bune..

Manerele incalzite sunt asa si asa, dau randament la un motor care are oglinzile in dreptul ghidonului si te protejeaza de curent, in rest sunt frectie.

http://cgi.ebay.it/Manopole-coprimano-tuca...x-/180552291038

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la manere tre sa ai si handguard fara alea....... dece nu masori si tu cu un subler ce diametru ai la ghidoane? normal unu tre sa fie mai mic si unu mai mare iar daca le ai amandoua la fel comanda set ptr ATV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulian..eu zic sa-ti iei protectii, din acelea care raman atasate de ghidon, sunt cele mai bune..

Manerele incalzite sunt asa si asa, dau randament la un motor care are oglinzile in dreptul ghidonului si te protejeaza de curent, in rest sunt frectie.

http://cgi.ebay.it/Manopole-coprimano-tuca...x-/180552291038

 

Acum am vazut asta Luigi, tre sa fac cercetari sa vad daca se potrivesc si la scuterul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...