Sari la conținut

Am Intrat In Modificari


WHITE RAVEN
 Share

Postări Recomandate

bai nene pot sa zic ca ai facut ceva frumos.

e modificat cu bun-gust nu ca alte simsoane (sunt putin subiectiv ca si mie imi plac indianurile :angry: )

in orice caz, e f frumoasa. tare mi-e frica sa nu strambi aripa aia spate ca nu prea are loc pt. cursa grupul.

Daca ii faci un ghidon mai spre indian si pui saua aia mica la loc ai un moto de nota 20.

felicitari :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

suuuuper, si felicitari....cand ajung in bucale poate ne vedem la ozzy in zona si le admiram pe toate, inclusiv comunista lui :bounce: si a mea e pe vine :what:

 

PS:si poate facem totusi ceva cu bobinele alea de inductie, ca am nev de una micuta pe 6v :huh:

 

bafta si, inca odata felicitari :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suuuuper, si felicitari....cand ajung in bucale poate ne vedem la ozzy in zona si le admiram pe toate, inclusiv comunista lui :bounce: si a mea e pe vine :what:

 

PS:si poate facem totusi ceva cu bobinele alea de inductie, ca am nev de una micuta pe 6v :huh:

 

bafta si, inca odata felicitari :angry:

 

 

 

Multumesc tuturor de aprecieri!!!! ORL!!! sunt puse bine pentru tine... ti-am zis ca te astept sa le iei!!!

 

 

 

 

Apropos azi imi vine compresorul si trusa de aer-brush!!! ma apuc de custom pain!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

!!!! Dupa cum am promis, pun poze cand sunt pe aproape de finalizare cu samsonu,,, io zic ca dupa atata munca incepe sa iasa ceva din el,,,, mai departe va las pe voi sa va dati cu parerea....

apropo vreau si io doua prezoane pt culbutori la chiuloasa sport de samson..... si un alternator de IJ....

care avezti pe acasa asa ceva???

Salve

daca mai vrei alternator de ij, am eu unul pe 6 volti.

IM gj90arb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mai vrei alternator de ij, am eu unul pe 6 volti.

IM gj90arb

 

 

sa spunem ca am rezolvat problema cu un magnetou de woskod,,, merci mult !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Imi place cum ai facut simsonul tau.Arata ca un adevarat Indian. Eu c pot sa spun....sai grija de ea si sa te duca mii si mii de kilometrii .

Asfalt Uscat.

[

 

 

 

merci mult!! am vazut ceva poze cu samsoanele familiei!! toate arata super!! maine ma duc sa imi iau setul original la el!! ca nu am mai avut sansa sa ma ocup de el in ultima perioada!! dar mai urmeaza o modificare frumoasa!! dar nu va arat inca ;) sa speram ca o sa fie ceva interesent!!

 

 

bafta!! si multumesc de aprecieri!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...