Sari la conținut

Intrunirea De La Galati


Postări Recomandate

ma deci o sa ajung dimineatza rau... sigur esti acolo.. ?

 

daca nu, cobor scarile de la turn pe ktm.. :baldy:

 

P.S. : sa mori tu ca nu intru pe jos... :cheers:

 

In pdf-ul ala tot nu am vazut nimic de carnet daca trebe sau nu... in fine..

 

Baieti am plecat... sabmata dimineatza va da trezirea... :cheers: papa

mai citeste odata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 252
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mergem la intrunire.... :crack:....poate nu trebuie sa purtam neaparat,desi e buna sa iti protejeze capusorul :cheers:

 

 

 

Baieti am plecat... sabmata dimineatza va da trezirea... :crack: papa

 

dar vai! te-ai gandit sa mai treci prin galati? macar la intrunire :crack:

abia astept...cred ca o sa iasa ceva suuuper :baldy: ,daca organizarea e asa cum trebuie si din cate am citit...cred ca e :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAIETII INCA LUCREAZA LA BANNERE LA GIGI LA GARAJ

 

CARE POATE SA MEARGA SA-I AJUTE

 

MAINE INCEPE SPECTACOLUL !!! YUPII !!!

 

 

:crack: :baldy: :cheers: :cheers: :crack:

 

)

 

pentru a fi indrumati catre locul intrunirii puteti suna la urmatoarele numere de telefon :

 

0723 161 351 Mihai Sarghe - Honda Transalp -verde

 

0746 239 000 Bogdan Tanase - Honda CBR 600 -rosu cu alb

 

0741 593 056 Mihai Botez - Suzuki DR - alb cu mov

 

0744 514 008 Adrian Caramatescu - Yamaha XT - negru

 

 

ne sunati si va conducem sau va aratam drumul.

 

:crack: :moto: :moto:

 

 

 

 

VA ASTEPTAM CU DRAG

:nono: :eek: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In locul unde se tine intrunirea sunt foarte multe terase ceea ce e bine pentru ca veti avea de unde alege dar terasa oficiala a motociclistilor va fi cea cu camionul TIMISOREANA deci acolo va invitam pe toti pentru ca aici va putem garanta preturile de 15.000 la bere si 10.000 la mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in seara asta, mai exact chiar acum avem emisiune in direct pe Expres TV cu ocazia intrunirii iar maine dimineata dupa ora 8,00 la PRO TV Galati in emisiunea "Cafeluta lui Costache" vom aparea iarasi in direct, ocazie cu care sper sa putem spune cat mai multe din of-urile noastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In locul unde se tine intrunirea sunt foarte multe terase ceea ce e bine pentru ca veti avea de unde alege dar terasa oficiala a motociclistilor va fi cea cu camionul TIMISOREANA deci acolo va invitam pe toti pentru ca aici va putem garanta preturile de 15.000 la bere si 10.000 la mici.

 

 

OK...va multumim de informatie...e bine de stiut...ne vedem acolo incepand de maine

 

:crack:

 

pentru a fi indrumati catre locul intrunirii puteti suna la urmatoarele numere de telefon :

 

0723 161 351 Mihai Sarghe - Honda Transalp -verde

 

0746 239 000 Bogdan Tanase - Honda CBR 600 -rosu cu alb

 

0741 593 056 Mihai Botez - Suzuki DR - alb cu mov

 

0744 514 008 Adrian Caramatescu - Yamaha XT - negru

 

ne sunati si va conducem sau va aratam drumul.

 

:baldy: :cheers: :cheers:

 

VA ASTEPTAM CU DRAG

 

:crack: :crack: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai face excursia in macin ? cu belgicii ?

 

 

nu stim mai....este ideea domnului Ilie Plescan

 

lasa tu belgicii si hai sa facem o tura cu romanasii care vin la intrunire...

 

daca vine Zoli de la Tg.Secuiesc mergem sa-i aratam namoalele...

 

sau daca sunt amatori ne bagam oricum...

 

TU SA VREI...

 

 

i-a dat span ingeru tau pazitor ??? ce motor are ???

 

:baldy: :cheers: :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana seara tarziu baietii au facut ultimile pregatiri...

 

 

MOTOBRAND i-a asteptat la 2.00 noaptea pe cei de la sonorizare...

 

MOTOBRAND este EROUL NOSTRU...

 

BRAVO BRANDELULE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amanati intrunirea asta weekendu` viitor ce mama naibii bagati 2 intruniri in acelasi weekend de parca nu stiati ca si targoviste e tot acum. de parca au intrat zilele in sac weekendu asta 2 intruniri si celalalt nici una. sunt de-a dreptul ofensat :baldy: asta e primul meu post si sunt deja nervos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amanati intrunirea asta weekendu` viitor ce mama naibii bagati 2 intruniri in acelasi weekend de parca nu stiati ca si targoviste e tot acum. de parca au intrat zilele in sac weekendu asta 2 intruniri si celalalt nici una. sunt de-a dreptul ofensat :baldy: asta e primul meu post si sunt deja nervos

 

 

Nu pot sa ma abtin sa-ti spun:

 

GET LOST !!!

 

Azi la 12 pleaca TRANSALP,CBR 600

Maine dimineata HAYABUSA,CBR 600 F4,CBR 600 F3,YAMAHA FAZER si IJ PLANETA 5!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amanati intrunirea asta weekendu` viitor ce mama naibii bagati 2 intruniri in acelasi weekend de parca nu stiati ca si targoviste e tot acum. de parca au intrat zilele in sac weekendu asta 2 intruniri si celalalt nici una. sunt de-a dreptul ofensat :baldy: asta e primul meu post si sunt deja nervos

inainte de a fi asa vehement si nervos la adresa noastra, ia si citeste si posturile de la cealalta intrunire si ai sa vezi ca nu numai ca noi nu stiam ca la targoviste va fi intrunire in acest week end dar nici macar cei ce organizeaza intrunirea la targoviste nu stiau daca vor avea sau nu intrunire decat cu 2 saptamani inainte iar pe de alta parte daca te uiti in programul intrunirilor pe 2006 ai sa vezi ca intrunirea noastra a fost anuntata din luna noiembrie 2005.

in concluzie cred ca ai gresit topicul cand ai zis ca ar trebui sa amanam noi intrunirea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa fac si eu, am incercat sa aman o intrunire... ca sunt din constanta si nu pot sa vin la o aruncatura de bat ca acum sunt plecat aiurea prin alte tari si ma intorc joi... daca era weekendu viitor il prindeam si eu... hai ca va dau 100 ron daca-l amanati :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa fac si eu, am incercat sa aman o intrunire... ca sunt din constanta si nu pot sa vin la o aruncatura de bat ca acum sunt plecat aiurea prin alte tari si ma intorc joi... daca era weekendu viitor il prindeam si eu... hai ca va dau 100 ron daca-l amanati :baldy:

MAAAAAAAAMA ce prostii zici!

E atat de mare ca acopera plecarea ta aiurea cat shi distanta dintre Romania shi acele alte tzari in care te afli!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAAAAAAAAMA ce prostii zici!

E atat de mare ca acopera plecarea ta aiurea cat shi distanta dintre Romania shi acele alte tzari in care te afli!

 

 

uite un supermembru care nu vede o ironie mare cat toate zilele... auzi unu mic ca mine sa poata amana o superintrunire a moldovenilor de pretutindeni... si nu numai. bafta ma supermembrule tu sa fii sanatos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...