Sari la conținut

Probleme Banditmania


mathe
 Share

Postări Recomandate

Stie cineva de ce nu poate fi deschis Banditmania?

nu pot sa citesc ce se scrie pt ca cand dau clic pe oricare dintre discutii imi da eroare.Mai are si altcineva problema asta? asta se intampla de circa 4 saptamani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se deschide si merge ca orice alt topic. Nu stiu de ce face figuri la tine. Da' vezi ce faci si rezolva problema ca we miss you acolo. :D

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cam asta imi scrie tot timpul ;Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

 

 

 

si asta ;Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again

 

si asta:Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again

 

va rog foarte mult domnilor administratori daca aveti timp si chef faceti ceva pt ca e cam nasol nu pot sa citesc nimic pe banditmania in alte topicuri merge numai unde sant eu mai interesat acolo nu :D multumesc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sant dezamagit inca tot nu pot sa deschid Banditmania celelalte merg fara nici o problema ....daca se face intentionat spuneti , ca dispar de tot, daca nu sunt dorit aici asta e dar macar nu incerc tot timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: AROnou... but nu cred ca cine face asta intentionat. Cu am mai spus, mie imi mere normal si au mai postat si altii pe topicu Hotilor. Incearca sa te loghezi de la alt computer cu userul tau. Poate e de la computadoru tau...IPuri ceva... erori... nujtiu ce sa zic... nu-s hacker.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...