Sari la conținut

Comanda noua


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Salut Mihai,

Am nevoie de:

 

1.Placuta identif cadru 9.5 Eur

[*001.511*]

2. martor lumini far rosu 1 buc 6.05 Eur

[*000.808*]

3. martor lumini far verde 2 buc x 6.05 Eur Total 12.10 Eur

[*000.810*]

total comanda - 27.65 Eur

Astept confirmarea si pretul in lei si trec pe la tine sa ti-i aduc sau iti fac transfer, oricum doresti

Multumesc mult!Te salut!

 

Nu merge pm-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Mda, dupa ce am facut comanda (sf lui iulie), la cateva zile Leszek mi-a trimis mail ca a intrat in vacanta si se va ocupa de comanda dupa 31.08. De abia pe 20 sept mi-a spus ca a strans piesele si mi le-a trimis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am si eu o intrebare, carburatoarele astea sunt ok? adica vad ca sunt replici, dar sunt facute bine?

vreau sa le pun pe un moto morini

http://www.oldtimergarage.eu/catalog/product_info.php?cPath=26_37_51&products_id=3414

Editat de Kustom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am si eu o intrebare, carburatoarele astea sunt ok? adica vad ca sunt replici, dar sunt facute bine?

vreau sa le pun pe un moto morini

http://www.oldtimergarage.eu/catalog/product_info.php?cPath=26_37_51&products_id=3414

Le gasesti la GASPAR la jumate din pretul ala.

 

Le gasesti la GASPAR la jumate din pretul ala.

Dar nu va functiona moto bine cu ele,recomand sa pui second originale.Am eu mai multe seturi de carb k301/k302 in stare impecabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt sfaturi
fami un pret te rog la 2 carburatoare, care zici tu ca sunt ok.
p.s. carburatoarele sunt stanga si dreapta, nu? ( adica unul are pahar in partea opusa de celalalt)

scuze de off topic, dar dany are pm-ul plin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu recomand second, astea de acum sunt fabricate prin cooperative. Eu am o pereche din asta acasa, completa, cu cabluri de acceleratie plus cauciucurile care vin peste, iar sub 150 de lei nu pleaca de la mine.

Editat de m72ihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt sfaturi

fami un pret te rog la 2 carburatoare, care zici tu ca sunt ok.

p.s. carburatoarele sunt stanga si dreapta, nu? ( adica unul are pahar in partea opusa de celalalt)

 

scuze de off topic, dar dany are pm-ul plin

Perechea complete de la 150 la 250 lei.

-150 lei perechea nereconditionate dar perfect functionale(le fac si proba pe o moto)

-200 lei cu kitul de reparatie nou

-250 lei date jos de pe motoarele din poza(nici un motor nu are mai mult de 5000 de km)

-cablurile si gumele ce le acopera intra in pretul lor la cerere.

 

0740848790 sau mai sigur pe mail: danytunky@yahoo.com

post-20619-0-53817900-1380907773_thumb.jpg

post-20619-0-89766900-1380907778_thumb.jpg

post-20619-0-23625300-1380907790_thumb.jpg

post-20619-0-28478000-1380907795_thumb.jpg

post-20619-0-76408400-1380907800_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

De very long time.

 

A plecat si comanda cu sutele de eurici.



Comanda a sosit de cateva zile bune, numai ca la Posta mai sunt si cateva cucoane tampitele. Am anuntat pe mail, mess si tel, asa ca rog persoanele care au comandat sa ma contacteze, ca nu am ce face cu tablite de Nipru :)

În altă ordine de idei, asta a cam fost ultima comandă de pe oldtimergarage.szn.pl

Eu nu mai fac comandă la acest reseller care în ultima vreme este foarte neserios din punct de vedere al expedierilor. Dacă mai doriţi piese, îmi puteţi da PM sau mail cu nr de ordine de pe siteul lui şi eu îl trimit la sursă de vânzare din Polonia, care poate (în funcţie de produs) să ofere acelaşi produs cu 10-15% mai ieftin. E convenabil pentru sume mai mari, pentru că sursa din Polonia nu are paypal, primeşte banii doar prin transfer bancar.

Editat de m72ihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salut Iulian.

Acum sunt in cautare de tobe pt un Ural M61. Daca gasesc la un pret bun, lansez comanda. Daca vrei sa o comanzi ferm, astept vesti.

da vreau sa comand o placuta pentru serie motor si an pentru ij 56. id plate parca se numeste si era in jur de 9 euro. Daca dai comanda lasa un numar de telefon sa vedem cum face cu banii si restul detaliilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...