Sari la conținut

garaj CRANGASI - GIULESTI


motorist1
 Share

Postări Recomandate

Vizitator litlle wayne

Sau podul grant,eu tin motoreta de la 4km de unde locuiesc si sa vezi cum de holbeaza oameni in tramvai la mine cand merg la curte sa iau motorul sau cand ma intorc....deh e ciudat sa vezi un motociclist cu echipament pe care merge cu tramvaiul

Cred ca daca cauti gasesti un loc de parcare

/index.php?...0&start=960

 

e cineva care are inchiriaza garaj in zona podul grant

Editat de litlle wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:goodposting: nu aveti subsoluri la bloc? ma gandesc ca pt iarna e bun subsolul...va strangeti cativa vecini-prieteni si o bagati acolo pt 4-5 luni, merita efortul.Cel putin la mine subsolul este gol si acolo o bag pe timp de iarna.Ce am mai vazut o chestie destul de destepta zic eu , un virago al unei tipe , l-a lasat undeva pe la kfc de la universitate strada beldiman, sunt niste mici coloane acolo.Toata iarna a stat moto acolo, nici macar legata sau acoperita...a mai nins putin pe ea dar ...se putea baga si mai bine, oricum tipa nu prea a avut grija de ea.Deci ea a parcat-o in centrul orasului la adapost toata iarna :blink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In subsol e de evitat sa depozitezi moto. Sobolanii cica sunt mari amatori de cabluri electrice (se pare ca izolatia ii atrage). Am vazut cu ochii mei ce a mai ramas dintr-o instalatie electrica de motocicleta dupa ce a fost depozitata o iarna intr-un subsol. Personal, nu mi-as lasa motocicleta intr-un subsol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In subsolurile blocurilor se formeaza condens. Condens=apa=rugina

 

corect

Mesaj completat

Sau podul grant,eu tin motoreta de la 4km de unde locuiesc si sa vezi cum de holbeaza oameni in tramvai la mine cand merg la curte sa iau motorul sau cand ma intorc....deh e ciudat sa vezi un motociclist cu echipament pe care merge cu tramvaiul

Cred ca daca cauti gasesti un loc de parcare

/index.php?...0&start=960

 

e cineva care are inchiriaza garaj in zona podul grant

multumesc, m-am uitat, insa la 80 de ron pe luna, timp de 5-6 luni de iarna, imi depasesc bugetul

daca ma gandesc sa il protejez si de eventualii "amatori - doritori", pe timp de sezon, inseamna sa platesc inca o data motoreta in 12 luni :goodposting:

 

trebuie sa fie si alta solutie, eventual mai ieftina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...