Sari la conținut

Vreau sa inot dar sa fie apa caldaaaa


foxbat
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

n-ai inteles nimic, stai jos Domnu' Doctor - de ce sa nu mergem SI weekendul asta SI celalalt ?:)

cu masina, mamai de viata ca de un an si ceva n-am mai avut sezon. norocul meu ca a fost o Crimee scurta ca ma faceam de ras

mai bine ai rabdare pana wk viitor, am niste libere.m-as baga.da cu masina.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adresa scolii: ÂŞcoala cu clasele I-VIII "Matei Basarab"

Strada Maior Spirescu Nr. 1

TârgoviÂşte, cod 130116

Județul Dâmbovița

România

 

bazinul este in complexul sportiv din spatele scolii

dati un semn si ne sincronizam, daca veniti :)

Bafta mare

 

da-mi te rog mai multe detalii:

program - e deschis in weekend?

e decent, sunt conditii de igiena si intimitate macar de baza? (gen vestiare unde sa lasam echipamentul si catrafusele)

bazinele au si adancime mai mica.. pentru cei ce nu stiu sa inoate

Editat de zu1u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi te rog mai multe detalii:

program - e deschis in weekend?

e decent, sunt conditii de igiena si intimitate macar de baza? (gen vestiare unde sa lasam echipamentul si catrafusele)

bazinele au si adancime mai mica.. pentru cei ce nu stiu sa inoate

 

pai...hai sa vedem...totul nou, curat, spalat podelele din vestiare de cateva ori pe zi, dulap cu cheie pt fiecare, bancutza in vestiar, dusuri...putin spus fierbinti...oparite ar fi mai bine spus(mare grija).

grupurile sanitare curate si noi, incinta incalzita, apa la minim 24 de grade(a fo si la 29, dar era prea calda)

 

@fox: man, eu am treaba in seara asta. As putea veni decat dupa 8...cnd te tirezi deja. Dau nr de telefon pe PM si ne vedem prin oras, daca e....la shaormeria aia unde ne-am intersectat data trecuta.

Bafta mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roger. done :)

 

bine ca sunt "privat" si ma confunzi cu mandrele tale

hai ca ne sincronizam pe seara. eu as pleca din buc pe la un 5 si un pic.in rest ne ' sincronizam "

lasa sharomeria si hai prin centru pe la Casa veche ca am papat odata acolo o inghetata de mamam mama

pai...hai sa vedem...totul nou, curat, spalat podelele din vestiare de cateva ori pe zi, dulap cu cheie pt fiecare, bancutza in vestiar, dusuri...putin spus fierbinti...oparite ar fi mai bine spus(mare grija).

grupurile sanitare curate si noi, incinta incalzita, apa la minim 24 de grade(a fo si la 29, dar era prea calda)

 

@fox: man, eu am treaba in seara asta. As putea veni decat dupa 8...cnd te tirezi deja. Dau nr de telefon pe PM si ne vedem prin oras, daca e....la shaormeria aia unde ne-am intersectat data trecuta.

Bafta mare

Mesaj completat

nu Sir.

 

dar mai ard un pic de cauciuc, mai uit de ra....l de aici

 

si ma simt si eu acasa in Dambovita.macar in "provincie " nu e coada ca in " capitala " asta

S'au terminat bre, bazinele Âşi piscinele în BucureÂşti, de trebe să mergeți la băi, tocmai la TârgoviÂşte? :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu Sir.

 

dar mai ard un pic de cauciuc, mai uit de ra....l de aici

 

si ma simt si eu acasa in Dambovita.macar in "provincie " nu e coada ca in " capitala " asta

 

Orice motiv e bun pt a arde gazul Âşi a evada din r..h..t..l din Capitală, dar dacă tot vrei să dai o fugă la băi... păi atunci se skimbă datele problemei... Avem Covasna, Harghita, aÂşa mai prin apropiere, spre nord.. sau Hisery, la vecini, dacă vrei mai la sud :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost aseara la IDM

la semiolimpica

 

curatenie luna

apa perfecta pentru inotat

vestiare extra

 

chiar nu am aruncat banii pe abonamentul asta

 

eu sunt putoare ca nu reusesc sa ajung macar de 3 ori pe sapt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa este. eu viorbeam de o iesire de weekend apoi de una de cateva ore ( s-au cam amestecat informatiile)_

 

rezum: azi , targoviste

weekend- Bg

 

Orice motiv e bun pt a arde gazul Âşi a evada din r..h..t..l din Capitală, dar dacă tot vrei să dai o fugă la băi... păi atunci se skimbă datele problemei... Avem Covasna, Harghita, aÂşa mai prin apropiere, spre nord.. sau Hisery, la vecini, dacă vrei mai la sud :) :)

Mesaj completat

stiu de IDM , "Fusei " si eu pe acolo o vreme

e fainut tare

am fost aseara la IDM

la semiolimpica

 

curatenie luna

apa perfecta pentru inotat

vestiare extra

 

chiar nu am aruncat banii pe abonamentul asta

 

eu sunt putoare ca nu reusesc sa ajung macar de 3 ori pe sapt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai exista in Bulgaria si Hisarya, detalii aici. Am fost acu un an jumate. Pe langa baie, poti sa te si plimbi prin oras, mai un parc, mai o ruina, merge si de cateva poze. Noi am stat la hotel Augusta, cica ar fi 72 leve camera dubla. E de 3 stele, camerele sunt ok.

Iar ca pozitionare, Hisarya e dupa Shipka, la maxim o ora de mers (aprox 60 de km de Kazanlak).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga si tu detalii de 'hote"

piscina mare /mica. etc :)

 

vii ?

Mai exista in Bulgaria si Hisarya, detalii aici. Am fost acu un an jumate. Pe langa baie, poti sa te si plimbi prin oras, mai un parc, mai o ruina, merge si de cateva poze. Noi am stat la hotel Augusta, cica ar fi 72 leve camera dubla. E de 3 stele, camerele sunt ok.

Iar ca pozitionare, Hisarya e dupa Shipka, la maxim o ora de mers (aprox 60 de km de Kazanlak).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehhh, nu mai tin minte cu piscina... Eu nu ma omoram cu asta, cred ca am stat doar vreo 5 minute in ea. :) Atunci am mers la plimbare, nu la stat in piscina. Restul lumii s-a bagat seara la baie, eu am iesit la plimbare prin oras si fotografii. Cauta pe site-ul hotelului, tre sa aiba ceva detalii pe acolo.

 

Corectie, vad ca pretul pe camera dubla normala e de 60 de leva. Ala de 72 era pt camere cu extra.

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roger. done :)

 

bine ca sunt "privat" si ma confunzi cu mandrele tale

hai ca ne sincronizam pe seara. eu as pleca din buc pe la un 5 si un pic.in rest ne ' sincronizam "

lasa sharomeria si hai prin centru pe la Casa veche ca am papat odata acolo o inghetata de mamam mama

 

 

bah, nu afisez telefonul ca ma suna fumeile apoi :))

cu shaormeria, ma gandeam la o locatie care ti-e cunoscuta. Nu te stiam un virtuos al crasmelor targovistene

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai exista in Bulgaria si Hisarya, detalii aici. Am fost acu un an jumate. Pe langa baie, poti sa te si plimbi prin oras, mai un parc, mai o ruina, merge si de cateva poze. Noi am stat la hotel Augusta, cica ar fi 72 leve camera dubla. E de 3 stele, camerele sunt ok.

Iar ca pozitionare, Hisarya e dupa Shipka, la maxim o ora de mers (aprox 60 de km de Kazanlak).

 

Păi bre, ÂŞtefane, am zis Âşi io mai devreme, dak nu eÂşti atent... mai bine pune mâna Âşi bagă pozele din wknd :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oi fi zis tu, dar nu stiu in ce limba, ca nu prea seamana cu ce am zis eu. :) Vad ca am uitat link-ul catre hotel. Uite-l aici.

 

Cat despre pozele de sapt trecuta... saptamana asta am avut treaba in fiecare seara. Si am si azi si maine. Pana ajung eu sa pun pozele, probabil ca nu o sa mai intereseze pe nimeni. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata fain. dar ma intrebt cum e cu pisina interioara :)

si de ce l au pus la 350 km de buc ?:P

Oi fi zis tu, dar nu stiu in ce limba, ca nu prea seamana cu ce am zis eu. :duel: Vad ca am uitat link-ul catre hotel. Uite-l aici.

 

Cat despre pozele de sapt trecuta... saptamana asta am avut treaba in fiecare seara. Si am si azi si maine. Pana ajung eu sa pun pozele, probabil ca nu o sa mai intereseze pe nimeni. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin
Oi fi zis tu, dar nu stiu in ce limba, ca nu prea seamana cu ce am zis eu. :P Vad ca am uitat link-ul catre hotel. Uite-l aici.

 

Cat despre pozele de sapt trecuta... saptamana asta am avut treaba in fiecare seara. Si am si azi si maine. Pana ajung eu sa pun pozele, probabil ca nu o sa mai intereseze pe nimeni. :)

 

salut fane,

daca tot mi-ai starnit curiozitatea cu hotelul/piscina asta,

spune si tu cateva impresii, sau care a mai fosta acolo.

cum e apa?

cum sunt camerele?

cum e cu mancarea?

ce se poate vizita prin zona? pe jos sau cu mobra/masina (ca e iarna)

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze calde transmise in direct de catre foxbat.

Piscina din Targoviste.

 

sa detaliem

 

piscina e fainuta. chiar ok . si se vede in primele 3 poze

 

a IV -a e un pahara de coniac la Casa Veche , atasat de inotatoarea din bazin in scopuri profilactice- adica pentur a nu raci - in Tg erau 3 grade la acea ora.

 

in rest numai de bine. cum ma asteptam nu erau prea multi bucuresteni acolo si nici n au dat curs invitatiei din posturile anterioare

 

etapa a II -a - Bg de weekend. troyanule, veniiiim

banzai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roger

 

van-ul eset gata ( Mjet 2 L, 120 HP), 8 locuri

 

va rog sa nu angajati discutii cu conducatorul vehiculului (dati - i doar sa bea - Stefan tu conduci ca oricum nu mai au ce sa ti ia )

 

in rest cum am stabilit telefonic

la luptaaaaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...