Sari la conținut

M-a Tavalit Un Pusti Azi


kontra
 Share

Postări Recomandate

Opresc pe dreapta pe dudesti sa vorbesc la telefon si cum vorbeam eu linistit deodata pooooc :angryfire: imi trage unu cu un golf 5 una de imi sare telefonu din mana motoru jos eu raman in picioare.ma duc la masina inauntru 4 pusti de 19 20 de ani ala din dreapta radea ca bou :angryfire: ii deschid usa si il intreb de ce poola mea rade ca dobitocu.liniste totala.ridic motoru de jos nu avea nici pe dracu si-au cerut scuze alea alea ca ii pare rau ca cutare si i-am lasat sa plece ce dracu sa le fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am patit ceva asemanator... :angryfire: ...dar nu m-au tavalit

 

la semafor 4 idioti cu neste freze de n-ai vazut si ochelari de soare cat toata fata se hlizeau intr-un bmw de 20.000de euro, asteptau frumos la semafor eu cu un prieten m-am nimerit in spatele lor.

toate bune, numa' ca incep sa dea cu spatele :angryfire: ..si dau, si dau, eu clanxonez si le fac semne ei nimic! ....bine si le frec o talpa in bmw de era sa le deschid porbagaju' si surpriza........au amutit si au bagat linistiti in a 1-a :angryfire:

 

.....parerea mea :- le trebuie o flegma din cand in cand ....sa-si aranjeze freza si/sau sterga lentila/le!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te uiti sa vezi daca sunt urme pe masina si sa mergi la police.

nu are rost ca au fost spasiti baietii pana la urma.

 

In locul tau ii mutam fata la ala din dreapta. Idiotii :angryfire:

PS: Cand iti expira dovada??

erau si ei mici.dovada imi expira pe 17 mai am putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dovada imi expira pe 17 mai am putin.

Cat mai multi km pana in 17, ca apoi iti va fi foarte greu sa nu te urci pe motor. Oricum ai grija, ii posibil ca baietii de la circulatie sa te fi luat in primire, deci... 3 luni sa faci pauza 100%.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah nu se poate, tu era s-o calci odata pe mama homida si te-a blestemat aia, altfel nu-mi explic :angryfire: Acuma na, forjeaz-o pana pe 17 pana nu mai stie de ea :angryfire:

ii rup coiu pana pe 17

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg de ce toata lumea se leaga de voi motociclishtii....care e problema?!?...daca aveati masina...oare se intampla la fel!?....mie imi pareti super ok(in afara de unii care au super impresii in cap)...sunteti oameni cu o anumita si bine precizata pasiune:motoarele...care e problema!???(inca o data intreb) :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zita, esti sigur ca pe forum-ul asta trebuia sa-ti faci cont?! :angryfire:

Editat de -FreaK-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau pt tine, si eu sunt de parere ca toti bulan..., (pardon) nesimtitii astia ar trebui caftiti dar de fiecare data cand imi taie vreunu calea sau ceva mai grav, vreau sa il iau la omor sau sa ii rup oglinda, dar ma abtin (cred ca nu de frica). sa fie bun simt, intelegere pt omul prost sau prostie din partea mea!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau pt tine, si eu sunt de parere ca toti bulan..., (pardon) nesimtitii astia ar trebui caftiti dar de fiecare data cand imi taie vreunu calea sau ceva mai grav, vreau sa il iau la omor sau sa ii rup oglinda, dar ma abtin (cred ca nu de frica). sa fie bun simt, intelegere pt omul prost sau prostie din partea mea!?

 

 

 

nuca, stiu c zici. imi pun aceiasi intrebare....inclin totusi sa cred a e bunul simt care n opreste.... desi mi s-a spus ca e cu adevarat 'eliberator' sentimentul de a indoi o oglinda in unele momente :crack:

 

p final d sezon atentie maxima p drumuri!

 

va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah sunt multzi putzoi d`astia (copii de bani gata) care au tot felu` de impresii shji alte cele...uneori e bine sa le bagi mintea-n cap cu un pumn dar e bine sa sty si cand sa te abtzii shi sa o rezolvi doar prin vorbe !

Asta depinde de educatzia fiecaruia... :crack:

Editat de Shakedown
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...