Sari la conținut

Traseu Eunduro?


lino18
 Share

Postări Recomandate

Am fost in weekend-ul asta impreuna cu doi prieteni in zona Garana......pe doua trasee unul pana la Lindenfeld iar celalalt prin padure din Garana pana pe Semenic prin padure. :angryfire:

Sapt asta ma duc iara.....stie cineva un alt traseu sau trasee in aceiasi zona? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O varianta ar fi sa faci rost de hartile EnduRoMania, este un set de 5 harti care cuprind foarte multe trasee din zona de vest. Exista si un CD cu aceste harti in cazul in care ai GPS. Incearca sa le iei de la sediul Enduromania din Timisoara: str. Trandafirilor nr.4 sau ca sa nu faci drum degeaba suna la 491565 sau 0744841015/ 0722581770

Editat de Sasa25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' cand si-a luat Felix KTM? Banditul... n-a zis nimic. Ma gandesc si eu sa-mi sui martzoaga pe remorca in weekend-ul asta si sa dau o fuga pana acolo.

 

Bogdane, vrei sa-ti bagi F-ul prin hartoape :angryfire: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' cand si-a luat Felix KTM? Banditul... n-a zis nimic. Ma gandesc si eu sa-mi sui martzoaga pe remorca in weekend-ul asta si sa dau o fuga pana acolo.

 

Bogdane, vrei sa-ti bagi F-ul prin hartoape :angryfire: ?

 

 

 

mergem si weekendu asta pe akolo da cred k de la brebu o sa facem vreun traseu...deocamdata eu inca caut ceva harti ...... o sa ma duc si la enduromania sa imi dea ceva harti..... oricum pana la lindenfeld merge cum m erge dar pana pe semenic in padure nasol de tot; pante de peste 40 de grade cam intr-una : :angryfire: oricum merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ajung sambata cat mai de dimineata :angryfire: Contramandez Poiana Marului ca aia as fi avut in plan.

Mai vin si 2 prieteni quadisti dar ca nebuni.. ei au tot felul de harti de la enduromania.

 

Eu totusi nu o sa ma bag mai mult decat imi permite scutul de la motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ajung sambata cat mai de dimineata :angryfire: Contramandez Poiana Marului ca aia as fi avut in plan.

Mai vin si 2 prieteni quadisti dar ca nebuni.. ei au tot felul de harti de la enduromania.

 

Eu totusi nu o sa ma bag mai mult decat imi permite scutul de la motor.

 

 

 

noi plecam de vineri dupamasa de pe la 4 5 si oricum vineri nu ne dam .......deci poate ne vedem sambata dimineata pe akolo o sa las un nr de tel knd imi fac rost de unu si ne auzim poate ne dam impreuna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...