Sari la conținut

Cautam Spatiu Pentru Service Moto In Bucuresti


MYMOTO
 Share

Postări Recomandate

Domnilor,

 

Am decis ca in cel mai scurt timp sa deschidem un service moto pentru operatii curente la marcile pe care le comercializam in magazinele din Bucuresti si Brasov, si anume Suzuki, Kymco si Dinli.

 

Suntem insa in imposibilitate de a gasi un spatiu propice acestei activitati in Bucuresti, asadar apelam la ajutorul dumneavoastra.

 

Va rugam, daca stiti spatii pretabile activitatii de service moto, preferabil in zone industriale, fabrici sau in interiorul oricarei institutii care traieste acum din inchirieri, contactati-ne!

 

Suprafata de care avem nevoie este intre 100 si 200 mp, iar pretul sa fie rezonabil. Evident, pentru cine sugereaza o locatie cu un pret foarte bun, va avea avantaje ulterior, prin manopera gratuita permanent la motocicleta din dotare...

 

Suntem convinsi ca intr-o comunitate atat de vasta, cu atat de multe legaturi in toate mediile, puteti sa ne ajutati!

 

Cu stima,

Echipa MyMoto Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM IO !!!!!!! Subtire !!!!!!!!!! :angryfire:

 

Domnule Ducu,

 

Va multumim pentru raspuns! Intradevar, un mare avantaj este dat de faptul ca aveti deja o baza de clienti foarte multumiti pe care ne-am bucura sa-i preluam si sa-i tratam corect in continuare.

Maine veti fi contactat de catre D-l Bogdan, responsabilui nostru de proiect pentru o vizita de lucru.

Telefonul nostru mobil este 072motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor,

 

Am decis ca in cel mai scurt timp sa deschidem un service moto pentru operatii curente la marcile pe care le comercializam in magazinele din Bucuresti si Brasov, si anume Suzuki, Kymco si Dinli.

 

 

 

Veti realiza operatii exclusiv pentru acele marci ? Pentru altele nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la fosta uzina Rocar am vazut ca inchiriau dar trebuie amenajate putintel. daca ajung pe acolo zilele astea va dau si un nr de tel (intrarea se face din str, Toporasi, sau din strada pieptanari)

 

Salut,

 

De amenajare nu ne este teama, avand in vedere ca oricum un service moto are nevoie de dotari speciale, deci oricum investitia este calculata.

De multe ori amenajarea "basic" a spatiului se deduce din chirie.

Locatia dorita de noi trebuie sa fie destul de aproape de mijloace de transport gen Metrou sau Maxi-Taxi, din motive evidente.

 

Veti realiza operatii exclusiv pentru acele marci ? Pentru altele nu ?

 

Salut,

 

Vom incerca sa ne ocupam numai de marcile noastre pentru ca nu stim pe cati mecanici ne putem baza.

Dorim o crestere graduala. Probabil ca operatiuni soft se pot face pentru orice marca. Deasemenea pentru cei ce achizitioneaza elemente de tuning sau consumabile uzuale din magazinele noastre vor avea conditii speciale de pret.

 

Cu stima,

Echipa MMT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

am o hala pe strada Ilioara 200 mp.

 

380v, paza si toate ultilitatile

 

in plus curte 400mp si cladire separata birouri

 

call me daca sunteti interesati

 

0740015016 Bogdan Constantinescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...