Sari la conținut

Bikes on Ice 2011


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Cei care plecam din Bucuresti, organizam ceva sa mergem in grup? Sau fiecare de capul lui si ne vedem acolo?

 

Voltaire, Smok3, dragos?

 

Eu as pleca vineri pe la 9 - 9.30 sa se mai incalzeasca, si as merge ca si anul trecut prin Sibiu.

 

Probabil ca voi bea cafeaua si alimenta la OMV de la iesirea pe autostrada.

 

dati un semn :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare,

 

Cei care plecam din Bucuresti, organizam ceva sa mergem in grup? Sau fiecare de capul lui si ne vedem acolo?

 

Voltaire, Smok3, dragos?

 

Eu as pleca vineri pe la 9 - 9.30 sa se mai incalzeasca, si as merge ca si anul trecut prin Sibiu.

 

Probabil ca voi bea cafeaua si alimenta la OMV de la iesirea pe autostrada.

 

dati un semn :bigstar:

 

Aceeasi ruta gandeam si eu, doar ca plecarea ceva mai devreme. Strangerea 8-8:20, alimentare, engine start si roiu la 8:30, max 8:40 daca sunt intarziati. Tinem drept, nu o lalaim ca anul trecut pe drum :D

 

Alte sugestii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rezervare de 2 locuri la pensiunea cora de vis-a-vis...le vrea cineva?ca pe mine m-au abandonat abonatii...0744565274

Mesaj completat

am rezervare de 2 locuri la pensiunea cora de vis-a-vis...le vrea cineva?ca pe mine m-au abandonat abonatii...0744565274

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de maine incep sa caut cursa pentru zona Hunedoarei,noi fiind prezenti la intrunire cu camionul.Asadar cei care veti avea nevoie de ceva pe drum,camionul e in spate,numarul de tel aici.cu stima :bigstar:

0724 884 131

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am vb si cu dragos1972. Ne gandim ca 8-9 e prea devreme, e inca foarte frig si posibil inghetat. Vrem sa ne intalnim pe la 9.30 sa bem o cafea si pe la 10 sa plecam. Voi cati sunteti in grup?

 

Desi, din ce ma uit la prognoza meteo, din ce imi cresc dubiile :D

 

Tel meu 0733730113

 

Aceeasi ruta gandeam si eu, doar ca plecarea ceva mai devreme. Strangerea 8-8:20, alimentare, engine start si roiu la 8:30, max 8:40 daca sunt intarziati. Tinem drept, nu o lalaim ca anul trecut pe drum :bigstar:

 

Alte sugestii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima strigare !

10:00 AM se pleaca din Baron Oil pe ruta Lugoj ( intalnirea cu Road Patrol Lugoj ) - Caransebes - Hateg . La 10:00 se pleaca , deci cafeaua :D se bea intre 09:30 - 09:55 !

Odihna placuta ! :bigstar:

 

P.S : se pleaca cu motocicleta !

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici ninge ff tare....s-a depus un strat de 10 cm si e in crestere....oricum,ne prezentam cu masinile:)

 

 

No bun ... parca-mi aminteste de Bikes on Ice-ul din 2008, atunci am mers pe viscol si zapada prin zona Alba -Orastie ... nu-i bai, noi tot pe motoare ajungem numa stati cu antigelu pe-aproape ... sa ne decongelam rapid ! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No bun ... parca-mi aminteste de Bikes on Ice-ul din 2008, atunci am mers pe viscol si zapada prin zona Alba -Orastie ... nu-i bai, noi tot pe motoare ajungem numa stati cu antigelu pe-aproape ... sa ne decongelam rapid ! :bigstar:

 

Ne vedem acolo ...............................vine si tuicomicina :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractie mare feciori :D din pacate anu asta il ratez dar v am trimis zapada din NORD de la MINe :bigstar: promit sa recuperez la anu

Fara rau nu numai atata bine

Far ingetat si muci la nas va doresc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa-mi cer scuze fata de organizatori, nu stiu de ce am avut convingerea gresita ca Bikes on Ice e in ultimul weekend din februarie. Am ratat intalnirea si poate le-am facut probleme cu rezervarea camerei. Am fost pe ciuperci, sunt dezolat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu cu bine impreuna cu "Pisi" :D ca tocmai si-a primit botezu VFR-ul la aceasta intrunire :bigstar: .

M-am simtit foarte bine ,ca de fiecare data la Bike's on Ice.

Felicitari Road Patrol!

 

P.S Sper ca a ajuns si Muresul cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...