Sari la conținut

Bucuresti-Targoviste-Pucioasa, traseu 200 km


Ioana Suzuki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Chiar.... se mai pleaca?! si daca da, cam cati suntem? ca se pare ca incepe sa se ridice ceata, deci probabil ca pe la 11 o sa fie ok.

 

Pe care parte a centurii vii?

 

Se pleaca, se pleaca! Vezi linkul cu harta, o sa iti dai seama pe unde sa o iei de acolo.

 

Nr. meu de tel, 0728 859 104. Dati un tel daca nu gasiti/intarziati.

 

Ioana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut cum ramane pana la urma se pleaca?.si mai lamuritima un pic cu punctul de intalnire eu vin pe centura,la rond in capat fac stanga sau dreapta.

 

 

Daca vii pe Centura dinspre A1, cand ajungi la podul de la Chitila faci stanga si intri in Bucuresti. Mergi spre Bucuresti pana ca vezi, pe partea stanga, o benzinarie OMV. De altfel e singura benzinarie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vii pe Centura dinspre A1, cand ajungi la podul de la Chitila faci stanga si intri in Bucuresti. Mergi spre Bucuresti pana ca vezi, pe partea stanga, o benzinarie OMV. De altfel e singura benzinarie...

 

Nu'i complet: de la podul Chitila o iei la stanga pe Sos. Chitilei. La primul stop o ia la stanga pe Laminorului (e prima mare intersectie), iar OMV-ul e in dreapta, la finalul Laminorului.

 

http://www.salutbucuresti.ro/harta/?q=0420...;z=-105&v=2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu'i complet: de la podul Chitila o iei la stanga pe Sos. Chitilei. La primul stop o ia la stanga pe Laminorului (e prima mare intersectie), iar OMV-ul e in dreapta, la finalul Laminorului.

 

http://www.salutbucuresti.ro/harta/?q=0420...;z=-105&v=2

 

 

Ioanooo!

Aia e benzinaria OMV din Bucurestii Noi. Pana acum era vorba de benzinaria OMV de pe soseaua Chitilei!

Ce faci?

Avem puncte de intalnire cu...geometrie variabila? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e greu la benzinarie ca nu gasiti haideti sa ne intalnim in comuna chitila in parcarea de la magazinul plus care se afla pe partea dreapta . pe la 11.30.,tocmai se mai incalzeste.eu vin sigur dar se poate sa intarzii putin daca e va prind din urma. daca intarziu sun pe ioana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de plecarea din Chitila treceti si pe la OMVul din Bucurestii Noi, nu de alta dar s-ar putea sa gasiti cativa si p-acolo....parerea mea. Ioana, ideea e minunata si sper sa mai ai initiative d-astea si mai inspre primavara cand o sa-mi repar si eu motoreta. Drum bun si distractie maxima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...