Sari la conținut

Bmw r25/3


motosebi
 Share

Postări Recomandate

Va salut desi sunt nou pe acest forum am ceva experienta pe 2 roti si dea lungu timpului am fost in posesia catorva motociclete de epoca.Momentan am un Bmw r25/3 din 55 si un bmw r65 din 86.Din pacate de cel din 55 trebuie sa ma despart desi am lucrat 4 ani sa-l pun la punct si inca ar mai fi de lucru,dar asta e pe viitor cand o sa ma redresez financiar am sa caut alt motor vechi de buchisit la el.Daca cineva este interesat de r25 poate sa vada poze pe okazii sau la cerere le pun pe mail. Va multumesc si sper sa mai povestim pe tema asta,a motoarelor vechi cu cunostintele acumulate de mine si cele acumulate de voi sigur o sa avem ce dezbate de aici in colo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...pai anuntul tau este cam pe sec, m-am uitat pe okazii insa daca tot ai amintit aici cred ca merita inca 2-3 minute in plus sa pui si niste poze, pret, acte, istorie etc.Cred ca ai avea mai multe sanse, mai ales ca aici este un forum dedicat.

 

Vanzare buna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...pai anuntul tau este cam pe sec, m-am uitat pe okazii insa daca tot ai amintit aici cred ca merita inca 2-3 minute in plus sa pui si niste poze, pret, acte, istorie etc.Cred ca ai avea mai multe sanse, mai ales ca aici este un forum dedicat.

 

Vanzare buna...

Din pacate inca nu stiu sa pun poze,dar sa mai dau cateva date motocicleta are numere si talon vechi este de culoare rosie motoru este reconditionat total cutia si grupu sunt ok,lipseste faru si toba de esapament (nu le are originale,faru-i de mz iar toba de nsu) motocicleta o facusem pentru mine dar din pacate trebuie sa o dau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut motosebi , observ ca esti din Severin, da si tu mai multe date despre tine si pune si poze cu BMW-ul sa stie lumea cu cine sta de vorba...

Din pacate nu stiu sa pun poze iar date despre mine am trecut cand m-am inscris,dar sa mai adug cateva Merg pe motor de prin 88 posed carnet din 90 imi plac motoarele la maxim si inspecial cele clasice In momentu de fata amun bmw r25 din 53 si un r65 din 86 Am mai avut si alte motoare clasice cel mai vechi fiind un PUch din 1920 si din pacate pana in momentu de fata nu mi-ampermis financiar sa-mi opresc si pentru mine un motor vechi desi am avut pana acum peste 200 de bucati Am sa mai revin si cu alte detalii daca v-a fi nevoie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok Sebi, pana la urma te-am identificat :D , hai ca o sa reusesti sa pui si ceva poze, ca, din punctul meu de vedere esti intre primii din Severin dpdv al trecutului motociclist, pacat ca in ultima perioada nu prea ti-ai mai facut aparitia... ca acum 9-10 ani....:)

Editat de turku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut desi sunt nou pe acest forum am ceva experienta pe 2 roti si dea lungu timpului am fost in posesia catorva motociclete de epoca.Momentan am un Bmw r25/3 din 55 si un bmw r65 din 86.Din pacate de cel din 55 trebuie sa ma despart desi am lucrat 4 ani sa-l pun la punct si inca ar mai fi de lucru,dar asta e pe viitor cand o sa ma redresez financiar am sa caut alt motor vechi de buchisit la el.Daca cineva este interesat de r25 poate sa vada poze pe okazii sau la cerere le pun pe mail. Va multumesc si sper sa mai povestim pe tema asta,a motoarelor vechi cu cunostintele acumulate de mine si cele acumulate de voi sigur o sa avem ce dezbate de aici in colo

astept un semn la 0729009541. vreau sa vin sa vad motocicleta. sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Foarte misto insa nu e inmatriculat. Corect?

Motocicleta poate fi inmatriculata fara probleme, avand certificat de radiere si contract da vanzare in regula!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ultimu pret este de 1500 euro motocicleta arata foarte bine motoru este reconditionat total chiar am muncit sa o aduc in starea asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar trebui sa pui si numarul de telefon, Sebi, pentru a putea sa fii sunat! Nu vad sa apara pe undeva nr. tau. Salve!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...