Sari la conținut

Dnepr Demontat


chopper_awo
 Share

Postări Recomandate

se vinde motocicleta Dnepr, pentru piese de schimb, sau constructie.Motocicleta este completa, dar desfacuta pe bukati mari( motor separat, cadru cu acte nr noi, ITP si asig. valabila, roti, grup, cutie de viteze, rezervor).Preferabil e s-o dau toata deodata, dar, se poate vinde si pe bukati mari, la cerere.Mai am si piese pentru choppereala, roata de kawa vn pe 15" cu tot cu grup si cardan, roata de 19" pentru fatza, acelasi model cu cea de pe spate, un cadru rigid, un bloc motor, un arbore, o furca de Honda XL. Motorul din acte este complet, schimbat totul in el ( arbore nou, cilindri noi, segm. noi, bolturi noi,cuzineti noi, pompa de ulei noua. Astept ofertele voastre.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ceri pe furca cu tot cu roata si frana?

daca te referi la furca de nepra originala, nu ai ce face cu ea, ca arata naspa.Daca este vb despre furca aia de XL, vreau pe ea, cu tot cu roata cu disk, 2 mil.

:crack:

 

pai...cat costa motorul?!doar motorul...si sa nu-mi zici ca te stresez ca tu o cauti!!! :crack:

motorul costa 200 de euri, si nu-l dau mai jos, pentru ca, in afara de blocul motor si chiulase, s-a schimbat cam tot in el, fa-ti un mic calcul, si vei vedea ca e relativ eftin.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la ce pret vrei s-o dai completa? eventual cu tot cu piesele de chopareala.

daca o dau cu tot cu piesele de choppereala, si cele de rezerva, vreau pe ea 650 de euro, avand in vedere ca pe roata+grup de vn am dat 150 euri, iar in motor, am bagat peste 200.

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

se vinde motocicleta Dnepr, pentru piese de schimb, sau constructie.Motocicleta este completa, dar desfacuta pe bukati mari( motor separat, cadru cu acte nr noi, ITP si asig. valabila, roti, grup, cutie de viteze, rezervor).Preferabil e s-o dau toata deodata, dar, se poate vinde si pe bukati mari, la cerere.Mai am si piese pentru choppereala, roata de kawa vn pe 15" cu tot cu grup si cardan, roata de 19" pentru fatza, acelasi model cu cea de pe spate, un cadru rigid, un bloc motor, un arbore, o furca de Honda XL. Motorul din acte este complet, schimbat totul in el ( arbore nou, cilindri noi, segm. noi, bolturi noi,cuzineti noi, pompa de ulei noua. Astept ofertele voastre.

:)

motor schimbat absolut tot in el, in afara de chiulase = 150 euri

arbore Dnepr = 1oo ron

alternator Dnepr = 100 ron

bloc motor Dnepr = 70 ron

cutie viteza = 150 ron

cadru Dnepr = 500 ron

roata cu grup si cardan de Kawa Vn, pe 15" = 100 euri

grup nepra = 50 ron

furca fatza Honda Xl( nu am decat un jug, cel de jos) = 100 ron

roata fatza 19" cu disk de franare si pompa de frana = 100 ron

roti Dnepr = 20 ron

acte Dnepr, ITP si asigurare valabile, cu tot cu cadru = 150 euri

set pinoane distributie = 50 ron

pompa ulei = 35 ron

biele Dnepr = 50 ron, ambele

Oferta valabila 3 zile!!!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza furca si roata cu tot .le mai ai ???????????

 

 

roata de kawa vn pe 15" cu tot cu grup si cardan, roata de 19" pentru fatza, acelasi model cu cea de pe spate,

 

 

 

le mai ai daca da care este pretul???????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi la furca de nepra originala, nu ai ce face cu ea, ca arata naspa.Daca este vb despre furca aia de XL, vreau pe ea, cu tot cu roata cu disk, 2 mil.

:angry:

motorul costa 200 de euri, si nu-l dau mai jos, pentru ca, in afara de blocul motor si chiulase, s-a schimbat cam tot in el, fa-ti un mic calcul, si vei vedea ca e relativ eftin.

:ok:

 

:) la veterama motor de dnepr complet cu cutie shi carburatoare shi alternator ...tot nou este 200 euro

 

shi asta e in germania .....multi nu credeau ca rominia e mai scumpa

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) la veterama motor de dnepr complet cu cutie shi carburatoare shi alternator ...tot nou este 200 euro

 

shi asta e in germania .....multi nu credeau ca rominia e mai scumpa

 

basty

e posibil...dar nu uita ca traim in Romania, unde sunt alte preturi...si chiar tu imi vindeai un motor "boboc" cu aproape aceeasi suma...deci, nu vad unde-i gluma? :ok:

P.S. S-a vandut tot, rog moderatorii sa inchida topicul

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...