Sari la conținut

Au si ei problemele lor!


Nitescu
 Share

Postări Recomandate

La reprezentanta BMW, o motocicleta a politiei destul de serioas avariata.Nici ei nu sunt scutiti de evenimente in trafic.Un politist (motociclist) imi spunea ca este destul de greu sa mergi cu motocicleta in Bucuresti.Oamenii nu sunt obisnuiti si spun tot timbul ca nu ii vad pe motociclisti .Sa le uram cat mai multe evenimente (poate in felul asta se va schimba ceva) sau sa-i compatimim ca totusi sunt si ei motociclisti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se zicee ca nun e bine sa doresti raul altui .. dar poate asa se va rezolva ceva...

 

Doamne ajuta!!!!!!!....

 

PS: De va fi un accident grav cu un motociclist politist (si in misiune daca se poate) iar mass-media va fi informata.... poate Ministerul de Interne va avea "amabilitatea" sa gaseasca o solutie la aceasta problema.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ingerasule, fi sigur ca il va"ute" pe cel implicat aflat de cealalta parte, poate nu te-ai prins dar omul acela nu doreste raul nimanui, sunt sigur, facea un fel de "spirit de gluma negru, umor negru sa zicem".

 

Numai bine!!

 

Pentru tine, sa sti ca in timp au fost chiar si accidente cu mortaciune, cu politisti motociclisti. DOAMNE FERESTE PE TOATA LUMEA indiferent cine este!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei constientizeaza oricum....ca doar n-or fi prosti,si in general toate problemele se constientizeaza ,se observa se discuta si se gasesc solutii kklau,cu actiunea se sta mai prost...

Btw,i-a povestit un taximetrist mamei mele ,cum la rosetti i-a intrat un motociclist in spate si i-a cam indoit spatele daciei(asta acum o sapt doo,daca a inteles ea bine :D ).Cica omu a venit cu viteza ,a intrat in taxiu ,si a zburat peste masina ceva metri,dar dupa aterizare s-a constatat ca nu avea nimic,era ekipat full,cica au venit ceva tovarasi de-ai lui citez 'smecheri',i-au dat taximetristului 8 milioane si din ce mi-a povestit si mie maica-mea de la ala asa s-a terminat balciul...

Oricum a cazut numai bine ca s-a apucat sa vorbeasca ea cu taximetristu ca vreau io sa-mi iau motor...si ala mi-a pus o vorba buna :P ...

stie cineva ceva de story-ul asta? :D

Sunt curios sa vad cum e cu telefonu' fara fir :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...i-au dat taximetristului 8 milioane ...

Asa ceva nu se face decat daca fie nu ai permis , fie nu ai asigurare.In rest, poti sa-i faci masina varza, ii dai asigurarea si platesti amenda 300.000 pentru "neatentie" :D . De aia platesti polita, nu??? :D

 

 

Cat despre accidentul motopolitistului...nu are de ce sa ne bucure sau sa le mai dorim si altele...stiu si ei foarte bine ce inseamna sa mergi pe 2 roti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...