Sari la conținut

Motociclist...r1 ...nr 1


man-man
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ce mare chestie? :baldy: ;) :D face ala? daca cauti pe net vei vedea ca sunt zeci care fac ce face el........

..da, dar "ala" le face in romania, pe A2....mai exact este Papuc

 

dar intr-o mare masura ai dreptate...mai sunt si altii la noi, unul din ei este Kilo ( de la kilometru;) pt cine nu stie ) care merge chiar mai bine ca Papuc in opinia mea

Editat de adip
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit si eu de papuc...asta...... shefa man man eu nu pot ..eu inca nu am nici macar 1000 de km mersi pe mobra si in plus am o partzaitoare de rs de 125 poate peste un timp (asta daca nu ma imprasti cu mobra mea) o sa pot sa fac si eu asa ceva......da stiu EROL aka RSS de pe forum cred ca daca ii dai un R1 dupa cateva luni face ca aala................si da am vaz ca e pe autostrada soarelui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa ajungi ca el , desi nu e obligatoriu...si nu mai spune ca face nu sh nu sh ce...ca am mai vazut io d'astia...care spun ca fac..care face sa faca din prima:)) :lol: :lol: :lol: :lol: ...si nici altii care fug cand aud de papuc :baldy: ;) :D :P :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: sa nu mai zica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shefa.... nu care face face din prima....ca nici nu MR papuc nu i a iesit din prima atat.....intelegi?....in ce face el ...sunt ani de mers pe motoare..........asa ca in ultimu post la faza cu cine face sa faca din prima aberezi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shefa.... nu care face face din prima....ca nici nu MR papuc nu i a iesit din prima atat.....intelegi?....in ce face el ...sunt ani de mers pe motoare..........asa ca in ultimu post la faza cu cine face sa faca din prima aberezi...

 

Las-o alexutzzz..gagica o fi genul care se excita cand vede un motorist pe o roata pe magheru.

Filmul nu mi se pare special...si sabin_sbz se da cel putin la fel de bine..chiar zilele trecute m-am dat cu un baiat cu un fireblade care a mers mai mult pe o roata in bucuresti decat pe 2...

Deci..what's the point? .. ca eu tot n-am inteles..poate oi fi eu mai greu de cap..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa-ti spun la ce ma excit dar in nici un caz la ce crezi tu....si nici la ce-ti zboara mintea....

te simti vizat de topicul asta

e chiar greu sa spui bravo sau sa ignori cand nu-ti convine?

daca nu poti sa spui public la ce te exciti da un pm:)) :baldy: ;) :D :P :D

aici nu e vb de bravo sau de ignorat..... aici e vb... de ce face omu...da bun....e "tare" poate...stie cu motoreta....are o motoreta care ii permite sa faca asa ceva...... dar sa nu exageram..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex esti la 1,25 cm ...stai jos....nota 3 asa de incepator....

shefa :baldy: ;) :D cum sa fiu la 1,25? :D :lol: :P :D hahahaha motoru meu nu are 1.25cm :lol: :lol: are 0.125L tu ai zis 1centimetru si 25milimetri.... deja incepi sa "suferi" care e problema ca sunt incepator?...chiar am zis pe pagina anterioara...ca aici nu e vb de mine......nu stiu de ce conteaza asta....deh femeile astea.......si incep sa il cred pe tau xxx ca tu te exciti cand il vezi pe unu mergand asa....poate ca daca privesti mult ajungi si la orgasm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru pantofari si cei care au bataturi de tastatura NU de acceleratie

 

Man-man adica pentru cei ca tine, nu?

Ca vad ca pana acum doar la tastat si cascat ochii esti.

 

Cand o sa ai motor si o sa ai ceva experienta in spate atunci sa-ti permiti sa numesti pe altii pantofari si cu bataturi de la tastatura, sau poate ai experienta indelungata ca toate fufele pe locul din spate, si se cred mari motocicliste (carate de altii).

Nu ma simt, dar chiar ma enerveaza astfel de oameni care n-au nici o legatura cu motociclismul si totusi se simt superiori fata de ceilalti, chiar fata de motociclisti.

 

Dau la pariu ca esti blonda naturala . . . :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man-man adica pentru cei ca tine, nu?

Ca vad ca pana acum doar la tastat si cascat ochii esti.

 

Cand o sa ai motor si o sa ai ceva experienta in spate atunci sa-ti permiti sa numesti pe altii pantofari si cu bataturi de la tastatura, sau poate ai experienta indelungata ca toate fufele pe locul din spate, si se cred mari motocicliste (carate de altii).

Nu ma simt, dar chiar ma enerveaza astfel de oameni care n-au nici o legatura cu motociclismul si totusi se simt superiori fata de ceilalti, chiar fata de motociclisti.

 

Dau la pariu ca esti blonda naturala . . . :baldy:

si eu pun pariu ca tu ai fost primul care s-a simtit cu altfel de bataturi

scopul era sa nu se mai laude lumea aiurea si totusi asta se intampla

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Alexutzzz cind a zis 1 cm si 25 mm se referea la alta dimensiune a ta daca ma-ntelegi la ce ma refer, nu la capacitatea motorului. :lol: :lol: :lol:

daca zice asta...o chem sa testeze :D :lol: sa vada ca a luat o mare tzeapa :lol: :lol: shefa cum sa iti dovedesc ca si motoru si alta dimensiune a "organului" e peste 1.25cm? :baldy: ;) :D :P :D deja se abereaza.... cred ca fata a vrut sa zica de motor...dar deh..inteligenta asta mai joaca feste fetelor cu arfe si impresii ...... care se cred mari motocicliste...dar nu au tinut ghidonul decat pe loc....sau cel la bicicleta in mers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca zice asta...o chem sa testeze :D :lol: sa vada ca a luat o mare tzeapa :lol: :lol: shefa cum sa iti dovedesc ca si motoru si alta dimensiune a "organului" e peste 1.25cm? :baldy: ;) :D :P :D deja se abereaza.... cred ca fata a vrut sa zica de motor...dar deh..inteligenta asta mai joaca feste fetelor cu arfe si impresii ...... care se cred mari motocicliste...dar nu au tinut ghidonul decat pe loc....sau cel la bicicleta in mers

daca esti asa mandru de ,,dimensiunile,, tale pune aici o poza sa vada lumea cat m-am inselat eu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-L

Editat de man-man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti asa mandru de ,,dimensiunile,, tale pune aici o poza sa vada lumea cat m-am inselat eu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e mult prea public.......iti pot arata personal :D :P :lol: :baldy: ;) sper sa nu ramai sockata..... :D :D

hai ca deja s a facut prea mult offtopic.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...