Sari la conținut

Moto Life-ul Are Site


Suzuki
 Share

Postări Recomandate

cat despre colaborarea mea cu revista PRO-BIKE eu mi-am oferit calitatile de REDACTOR si GRAFICIAN nu tehnoredactor cum spui tu si mai mult le-am oferit GRATIS.

m-ai facut sa refuz o alta oferta de colaborare si nici macar nu ai dat un telefon pt a spune ca nu e cazul 

 

a trebuit sa aflu la doua saptamani dupa ce am vb noi, cand am venit EU la tine sa te INTREB cum ramane si nu tu care POATE ai fi avut nevoie de mine.

 

asta ca sa stie lumea toate caracterele nu doar pe cele care se expun.

Simti ca nu mai ai aderenta? Nu mai ai argumente?

 

Ceva deja nu mai este in regula cu tine. Ai inceput sa minti, sau mai rau, nu-ti mai aduci aminte.

Unu la mana, eu nu aveam nevoie de tine si ti-am spus-o inca de la inceput. Ti-am zis ca lucram cu o firma care se ocupa de tot, de la A la Z. Ti-am zis probabil ca daca o sa scoatem revista si in viitor, atunci probabil o sa putem colabora. Asta este adevarat, dar colaborare nu ca redactor. Eu despre tine stiam ca te pricepi la dtp, nicidecum la manuirea vorbelor.

 

Cam atat. Esti prea increzator in pozitia pe care subit ai capatat-o. Incepi sa minti. Nu e bine, vei vedea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dane!

se pare ca tu esti cel care a uitat

 

cand m-am oferit sa va ajut nu aveai nici o firma de gen... ai zis ca sa vezi daca e loc pe la calculatore si abia cand am venit eu sa te intreb cum ramane DUPA 2 SAPTAMANI cand am venit EU sa te intreb cum a mai ramas... ai zis ca ai firma aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...