Sari la conținut

Accident Pe Drumu De Poiana


brunetzicabv
 Share

Postări Recomandate

bine ca ai scapat doar cu atat ... sa-i ia naiba ... si eu cand am mers pe poiana (e drumul meu preferat) mi-au iesit in cale tot felul de nefericiti care de care mai indemanatic si mai inteligent ... dar ce sa le faci ... e drum public ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde 150 pe drumul spre Poiana? Poate doar daca esti in elicopter. Sigur, exista si varianta ninja-kamikaze.

 

Avea 180 sau chiar 200 . Daca un zx6r din 97 a prins 180 acolo.......(a facut un prieten proba aseara). A avut super bafta ca a scapat doar cu atat si l-a ajutat faptul ca reactionat bine in momentul impactului (s-a ridicat de pe motor ). Motorul cica nu e avariat prea rau pentru o caderee de 20 m in rapa. El e in schimb e cam polizat pe maini si are un picior umflat dar o sa se faca bine ca are antrenament de cand se dadea cu cross-ul.

Editat de sorins82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei, asta nu o mai cred. Cade moto la 180km/h si n-are mare lucru. De om ce sa mai zic ...

ar trebui sa crezi ca frate'miu a cazut la 160 si nu a avut decat fisura de omoplat iar motoru un pic indoit rezervorul si furca asa ca .......mai exista si minuni :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa crezi ca frate'miu a cazut la 160 si nu a avut decat fisura de omoplat iar motoru un pic indoit rezervorul si furca asa ca .......mai exista si minuni :)

 

 

 

Poate pe drum plat, nu pe munte. Sa fim realisti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...