Sari la conținut

Ceva rosu !


MariusXXX
 Share

Postări Recomandate

Faina mobra,sa o stapanesti sanatos si fara incidente....de curiozitate intreb,este primul tau motor,de cat timp ai A-ul pe permis?

Multumesc,din septembrie 2010 am A-ul, este prima motocicleta, dar am experienta pe tractor :blbl: , glumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi prezint si eu motocicleta, este o Yamaha R6 din 2002 cumparata in octombrie 2010 !

 

post-62352-1303986951_thumb.jpgpost-62352-1303987044_thumb.jpgpost-62352-1303987150_thumb.jpg

 

sa-nteleg c-ai luat-o la pret de iarna :blbl:

 

s-o stapanesti sanatos + ia-o usurel ca e o bestie! :P

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu iti e mai usor sa controlezi ambreiajul si frana cu 2 degete in loc de 4? Imi aduc aminte ca la inceput foloseam si eu 4 degete si ma tot miram cum pot sa conduca altii cu 2 sau chiar 1 deget. Apoi am descoperit ca se poate .. ba chiar e mult mai usor.

Bafta cu motorul si ia-o incet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu iti e mai usor sa controlezi ambreiajul si frana cu 2 degete in loc de 4? Imi aduc aminte ca la inceput foloseam si eu 4 degete si ma tot miram cum pot sa conduca altii cu 2 sau chiar 1 deget. Apoi am descoperit ca se poate .. ba chiar e mult mai usor.

Bafta cu motorul si ia-o incet.

 

Si eu merg pe motocicleta de 1 an si nu pot sa controlez cu 2 degete;poate si din cauza ca la a mea e destul de tare ambreiajul si prinde si mai pe la mijloc si mi-a stalci celelalte degete cred,dar cu 4 chiar mi se pare confortabil.

 

ON:Frumoasa motocicleta si pare ingrijita;sa ai grija de ea/cu ea ca nu-i de gluma!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina jucaria,seamana intrucatva cu r1'98.Vad ca are manere rizoma sau nu gimbesc eu bine?Semnalizatoarele pe led?

Vezi ceva in oglinzile alea?La viteza nu vibreaza?

Vad ca are crash-pad'uri,ala e un lucru f bun.

S-o stapanesti sanatos,schimba-i toba ca tre sa se auda :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina jucaria,seamana intrucatva cu r1'98.Vad ca are manere rizoma sau nu gimbesc eu bine?Semnalizatoarele pe led?

Vezi ceva in oglinzile alea?La viteza nu vibreaza?

Vad ca are crash-pad'uri,ala e un lucru f bun.

S-o stapanesti sanatos,schimba-i toba ca tre sa se auda :huh:

 

Mersi ! Da, are mansoane Rizoma, semnalizari Rizoma pe led, crashpaduri rizoma, oglinzi Rizoma, e full Rizoma :),da vad in oglinzi, ce sa vibreze la viteza?Nu prea ma intereseaza sa se auda toba, o las asa, vreau sa aud motorul mai bine :)

Editat de MariusXXX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...